Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Блог за "умни програмисти"нови  
Автор Miro ()
Публикувано06.05.05 19:02



Здравейте,

Току що стартира моя блог - Clever developers. Всеки е добре дошъл:

http://cleverdevelopers.blogspot.com/

TIA

--
Miroslav Penchev


Тема Е ако пуснешнови [re: Miro]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.05.05 12:10



и блог за тъпи програмисти - току виж съм се присъединил

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е ако пуснешнови [re: bira_more]  
Автор Miro ()
Публикувано08.05.05 13:12



Големи критикари се извъдихте всички! Като всички сте такива големи умници - що не вземете да направите нещо стойностно?
Само "бла-бла...." критиката да върви, на приказка да се намираме. Българска работа! Затова сме я докарали до дъното на цивилизациите - щото всички се правят на голяма работа, а никаква работа не вършат!

--
Miroslav Penchev


Тема Чакай бе пичнови [re: Miro]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.05.05 14:37



Ти привикваш умните програмисти.
Е аз съм тъпанар.
Тъп съм си бре брато.
Тъп.
Сещаш ли се?
Тъп съм. Щот ако бях умен нямаше да пиша тук. Щях да съм лекар нейде из белйи свет, да получавам кинти за знания и умнения - и немаше да съм тук.
Та демек аз съм по условие тъпанар. Следвал съм 6 години медицина. След това специалност - физиология. Още минимум 4 години - за мен като за по тъп 5.
Е кво се сърдиш?
Ми аз съм лекар?
Програмист - ама от тъпите.
Имам само едно от програмирането - последно място.
Е от успелите де.
А ако си толко умен - дай ми името тук - ще имаш поне една ариана от мен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е ако пуснешнови [re: Miro]  
Автор тoшo (да бе да)
Публикувано08.05.05 23:00



миро, clever developers вече не носят ли на майтап бе? бъзика те доктора за името, ти скачаш на принципни основания.

кои са тия всички дето са скочили да те критикуват? що точно ти ще казваш другите правят ли нещо стойностно или не? дали верно никаква работа не вършат, щом не им е хрумнала гениалната идея да си правят блог и да го пускат тук? ае пази си нервите баси, нали уж си най-спокойния човек :)

а това което си почнал изглежда обещаващо и може да стане добре, стига да не се увличаш много в посоката колко е зле mysql, колко неща нямал и как за нищо не ставал - много хора си изкарваме парите с негова помощ, значи все за нещо става.



Тема Re: Е ако пуснешнови [re: тoшo]  
Автор Miro ()
Публикувано08.05.05 23:11



Нито го знам доктора, нито му разбрах майтапа. Щом е било майта - оки.
Принципните ми приказки едва ли са били напразни - все някой ще ги е прочел

Пък за спокойствието.... аз ако не отговоря на някой пост или коментар - значи много съм се натоварил. Щом съм отговорил - значи всичко си е ок.

Изобщо нямам намерение да нищя какво не може MySQL-а. Единствената ми чуденка около MySQL-а беше лицензирането, поразрових се, прочетох това онова и реших да светна останалите, какво съм намерил. Иначе и дума не съм споменавал за възможностите на MySQL-а.

--
Miroslav Penchev


Тема Re: Е ако пуснешнови [re: Miro]  
Автор ro6avia (усер френдли)
Публикувано09.05.05 17:56



аз па не разбрах кво толкова те е критикувал, изяви човека едно желание за блог за тъпи програмисти .... и аз бих се присъединил като едно видно тъпо парче. не че не съм в няколко такива вече ама от много глава не боли (освен от много пиене), та ....

чакаме блог за тъпи програмисти

root@ro6avia#echo rm -rf * > /bin/seek_and_destroy
root@ro6avia#/bin/seek_and_destroy


Тема Re: Е ако пуснешнови [re: ro6avia]  
АвторEFEX (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 19:24



Давай бре Миро... от 100 един да се закачи -> ДОВОЛНО....
Стига си писал "коментари"...нали знаеш че ние програмистите неаме време за // || /* */ || {}
..А THE HELP после ше го драснем на 2 на 3...и е ти 2 блога...:))) ОК??


и Вълка сит и USER-а Compilate successful!!!



Тема Re: Е ако пуснешнови [re: Miro]  
Автор тoшo (да бе да)
Публикувано09.05.05 23:08



е нали дума не си казал, та да те цитирам от собствения ти сайт:

Мирослав Пенчев said...

... Напълно съм съгласен и за MySQL-а :) - за нищо не става (дори не загатнах колко много неща му липсват защото тогава поста щеше да стане огромен),...

та така... и принципните ти приказки, и не дотолкова принципните... всичко четем, нема лабаво.

п.с. още един глас за отбора на тъпите от мен :)



Тема Re: Блог за "умни програмисти"нови [re: Miro]  
АвторJSMith (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 04:21



Миро, смятам, че е по-добре е да не се занимаваш с караници по форумите...И да приемеш закачките за тъпи и умни програмисти с усмивка, без да се засягаш...

Щото тука всички сме умни, не ги слушай кво ти разправят :))

Единственият възможен начин хората да ти имат доверие и да посещават блогът ти е да пишеш компетентно и честно!

И да, малко самоирония няма да е зле да си ... купиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.