Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 05.10.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема problem sus Number Field  
АвторSQL-4o (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 13:09



ae nqkoi moje li da mi kaje zashto v pole tip number na access 2003 sled kato sam mu dal da e Long Integer i ot format - Standart ili General Number sus 2 decimal places, kato vuveda 4islo kato naprimer 4,69 mi go zakruglq i izpisva 5. prosto iskam kato vuveda 5 da izpisva 5,00 i da ne si igraq da vuvejdam nulite. tva staa vupros v tablica da znaete.



Тема Aide ve na nikoi li ne mu se e sluchvaloнови [re: SQL-4o]  
Автор Savo ()
Публикувано06.03.04 20:21



nqkoi?



Тема Re: problem sus Number Fieldнови [re: SQL-4o]  
Автор Savo ()
Публикувано06.03.04 20:41



ami SQL-4o znaish li sq se setih kak shte stane. zna4i pravish Field size da e Decimal davash pak General number ili standart ili kakvoto iskash ot format-a, i posle na scale smenqsh 0-ta s 2-ka i si4ko e to4no. Uspeh s bazata!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.