Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема MySQL Paul DuBois - 2nd edition  
Автор salle (новак)
Публикувано31.01.03 13:45



Не мога да не се сдържа да се похваля, че съм горд притежател на второто издание на тази страхотна книга.

След месеци кръстосани разпити от страна на Пол Дюбоа звторото издание носи в подзаглавието си MySQL 4 и покрива всички възможности на 4.0 както и по-голямата част от новостите в 4.1

На практика това е първият източник в, който можете да прочетете подробности за 4.1


Опасявам се обаче, че няма да стигне до българския читател - доколкото знам първото издание не се продаваше особено добре



Тема Re: MySQL Paul DuBois - 2nd editionнови [re: salle]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 21:25



Нямали оnline издание ???



Тема Re: MySQL Paul DuBois - 2nd editionнови [re: salle]  
Авторvla (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 21:19



Lucky you !

А за MySQL Cookbook by Paul DuBois какво ти е мнението.
Като MySQL newbie, наскоро се сдобих с нея.



Тема Re: MySQL Paul DuBois - 2nd editionнови [re: salle]  
Автор voyager (стрелочник)
Публикувано03.02.03 11:10



Мда, книгата на ДюБоа за МуСКЛ беше наистина най-доброто което ми е попадало. Лошото е, че два тома*27 лв са си малко много за БГ, още повече че тука по принцип литература за бази данни много не върви :(

--

- лайфстайл списание в мрежата


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.