Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ирландски танци  
Автор riverdancer (непознат )
Публикувано26.11.08 20:19



Здравейте всички, много бих искал да съобщя на варненската аудитория, че в нашия град вече е създадена първата школа по ирландски танци (и втората в България).Това са може би най-екзотичните танци в България тъй като школите са само 2.Ирландските танци са нещо уникално,това е съвкупност от степ, танци с меки обувки, балет,уникални ритми.Радвам се, че точно в нашия град се появава нов вид танц.





Тема Re: Ирландски танцинови [re: riverdancer]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано26.11.08 22:56



Супер новина! Кой преподава? И къде е учил/а?

Страшна работа са тези танци

Много енергични и изморяващи Ама готино изморяващи де



Тема Re: Ирландски танцинови [re: Mor-Rioghain]  
АвторRiverdancer (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 21:10



Такам!Преподавателят съм аз :) и съм учил в една руска школа и след това съм продължил сам обучението си, като посещавам всички Workshop-и организирани от Lord of the dance (ако някой не знае това е най-известната трупа, която играе ирландски танци, в света) Ако някой иска да получи повечко информация за мен и това , с което се занимавам може да ми пише тук или за по сигурно в Скайп като естествено отбележе, че иска да пита нещо относно темата с ирландските танци.Моят скайп е Riverdancer5.Надявам се да има желащи да опитат един страхотен танц, а по амбицираните да опитат да работят в екип и да сформират танцова трупа!!!





Тема Re: Ирландски танцинови [re: Riverdancer]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано28.11.08 00:02



Хаха, абе ако някой не знае кои са Lord Of The Dance, май по погрешка е попаднал тук



Я дай малко повече инфо за школата - име, адрес, телефон, евентуално сайт или имейл - ще ми се да я прибавя към списъка в закованата тема. Струва си



Тема Re: Ирландски танцинови [re: Mor-Rioghain]  
АвторRiverdancer (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 13:35



Школата се казва Celtic Fire адреса е ул.Хан Крум 23(тази улица се немира в гръцката махала), тел.:601-401 (моят домашен телефон)/0885 535 097(gsm ми), гр. Варна. Казвам се Стефан.Репетиции се провеждат в сряда и събота от 20:00 до 21:00 часа е-майл gotinqga@abv.bg и скайп Riverdancer5. За съжаление все още нямаме официален сайт, но в най-скоро време се надявам да имаме .Тези които успеят да прочетат това съобщение преди 21:30 могат да заповядът в Айриш Пъб (хотел Черно море).В 21:30 започва шоу програма с музика на живо и естествено танци на живо.И Mor-Rioghain мерси за заинтересоваността



Тема Re: Ирландски танцинови [re: Riverdancer]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано28.11.08 22:03



Хех, ти по ника ми можеш да разбереш защо съм толкова заинтересована

Lord of the Dance си го гледах всяка вечер. Щом успях да намеря "грешки" в него (защото той нали е сниман на два концерта, та има разни разминавания понякога.)

А ти гледа ли ги като бяха тук?



Тема Re: Ирландски танцинови [re: Mor-Rioghain]  
АвторRiverdancer (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 01:16



heh mnogo qsno 4e gi gledah :) dori posle bqh na workshopa s tqh :) doidoha 2ma tanciori ot tehnite da ni u4at be6e mnogo veselo :) a ti ima6 li skype (4e tuka ne mojem da si kajem mnogo raboti na den po edno suob6tenie :D ) ako iska6 me nameri moqt e Riverdancer5 :)



Тема Re: Ирландски танцинови [re: riverdancer]  
Автормимeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.12.08 19:28



Ще те коригирам!
Школите в България са 3. Варненската школа е трета,като тази година през Март беше създадена 2 такава с името Ирландска мистерия или Irish Mystery





Тема Re: Ирландски танцинови [re: мимeтo]  
АвторMимeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.12.08 19:32



Всички желаещи да танцуват могат да заповядат в нашият клуб Irish Mystery.
Тренировките се провеждат всяка събота и неделя от 11ч в зала Арея на бул.Мария Луйза и скоро очаквайте такива и в сряда





Тема Re: Ирландски танци [re: riverdancer]  
Автор h1rmii (непознат )
Публикувано11.05.09 18:30



Радвам се, че школите по степ в България се увеличават. Искам да отбележа, че школа по ирландски и американски степ съществува и в Бургас-"Динамик Тап", търси популярност ;) За повече информация: hurmi@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.