Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 27.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гледате ли Dancing Stars?  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.10.08 19:19



Харесва ли ви? Какво мислите за "звездите"? А за техните партньори?

Mixy


Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано01.10.08 19:49



Ами аз принципно гледам "звездите", защото те са ми по-интересни. Гьорги Мамалев ми е един от любимците

Не може да танцува, ама поне има дух Иначе онази актриса, от Шивачки, според мен си разбира от танци. Има си и фасон и ритъм и всичко там. Орлин и той ми харесва.

Коцето Калки много си вярва Адски ми е смешен. А пък Галена като разтърси бюст и си плюя в пазвата, хаххахаха!!

Като цяло идеята ми харесва, само не знам българите как ще се справят. Имам предвид организацията и оценяването. Гледах шведската версия тази година и ми беше много интересно. Някакси забавно беше. Докато тук май участниците са го взели много насериозно и даже се сърдят като ги изгонят (визирам Алисия, която само дето не се разрева, че е първата отпаднала и започна да се оправдава как едва ли не известността на Аня Пенчева я е спасила, а не танцовите й заложби. Е, може и така да се, ама на мен тя повече ми хареса и без това!)

А я кажи ти какво мислиш Гледаш ли?



Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано04.10.08 12:16



Гледам го, когато мога. Хвърлени са доста пари и като цяло визията и шоуто са на ниво за родната ни действителност. Журито е добре подбрано, партньорите на звездите са професионалисти, студиото и костюмите също са пипнати. Обаче звездите... Псевдо-звезди от където и да ги погледнем. Явно разбирането на Нико Тупарев за "звезда" е известна личност със стаж едно хубаво предаване, няколко филма или една запомняща се песен. С изключение на двама-трима от пол, останалите не струват. Но нека да напредне състезанието във времето и ще видим...



Mixy

Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано06.10.08 20:13



Обаче на какви песни танцуват....

Преди малко превърнаха Can't get you out of my head на Kylie в пасо добле!!! Как могат така да прецакват хубавите песни



Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано09.10.08 21:33



Мда, музикалните избори на моменти са ми пълна загадка.

Mixy


Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mixy]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 22:24



E da, nqma rock'n'roll :D E, ako ima na Slavi sledva6to 6te e po-zabavno :)



Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mixy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.10.08 09:17



Мисля, че са големи дървета звездите.

Гледах два пъти по пет минути и ми стига. За сметка на това изгледах почти цялото "Мислят си, че могат да танцуват" и не съжалявам.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано28.10.08 21:10



Ех, ти пък... Изобщо не могат да се сравняват

Това все пак си е за аматьори, даже повечето и такива не са... Шоу да става :)

Жоро Мамалев ми е любимец Не може изобщо да танцува, ама пък е такъв сладур, хахаха!



Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.11.08 11:00



Е, да, ама ако е така, тогава да се държат като за кудош. А те повечето са се взели толкова насериозно, че не е смешно, ами на жалко избива. Точно Жорето не го гледах, признавам, а той наистина е пич, ама гледах Калки, Ники Кънчев и Нети и ми се отщя да гледам останалото.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Гледате ли Dancing Stars?нови [re: Steve]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано03.11.08 20:13



Ето ти го рокендрола

Ако гледаш, де...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.