Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Танцувай с мен 2  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано16.11.07 12:12



Гледате ли го? Вчера мъжете танцуваха народни хора. Не бяха лоши, но днес от жените очаквам повече



И оценките на журито малко ме учудиха, но знам ли, може аз да греша



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 16:20



Следващата задача е хип хоп танци.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано25.11.07 17:13



Всичко е яко нагласено. Но който иска, нека пълни касичката на Славчо с СМС-и ...



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано25.11.07 19:21



Ооо, знайш ли кога ще му пратя смс?



Надявах се на хубави танци, но досега не видях нищо кой-знае какво :/ А хипхоп-ът можеше да бъде къде-къде по-интересен ако хореографиите бяха различни



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор xyдoжниk (непознат )
Публикувано25.11.07 19:22



Съгласна съм с теб



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Автор margo_fonteyn (невидима)
Публикувано28.11.07 19:16



Това на жените не беше никакъв хип-хоп. Крайно съм разочарована. А това жури не знам как въобще им даде такива оценките. Единствената, която си ги заслужи беше Петя Хлебарова.

To dance is to feel alive!


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: margo_fonteyn]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано28.11.07 19:31



О, да! Танцът беше много готин. Но не и хипхоп







Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Jill (на война)
Публикувано29.11.07 22:16



Дори любовта ми към танците не може да ме накара да гледам Слави.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Jill]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 10:10



Като цяло и аз не понасям Слави, особено откакто взе да се прави на боленр но конкурса го гледам, защото е интересн. Все пак смятам, че щеше да е по- добре,ако им даваха оценките веднага след танца, а не накрая. В началото имаше такава идея да бъде както в "Мюзик айдъл", но май са се отказали. За хип- хопа въобще не ми се коментира, но ориенталските танци сигурно ще са интересни, особено индийските. Миналата година беше много хубаво и екзотично. Ако се интересувате да ви кажа, че на сайта на шоуто- www. slavishow.btv.bg има голям форум за конкурса и снимки от задачите, не е лош. Bye за сега!





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано12.12.07 14:47



Здрасти! Първо да те помоля да не пускаш линкове към други форуми, защото е забранено и бла-бла

Предполагам всички го знаят този сайт.

Не знам защо всички мразите Слави. И аз не съм много привързана към него, но гледам шоуто не заради него, а заради шоуто, а сега и заради танците.

Според мен идеята оценките да се дават накрая си е съвсем в реда на нещата. Защото ако си спомняш миналата година как дълго време повечето бяха с максимален резултат. Причината беше, че излиза Пенчо, харесват го, дават му 6. Но след него излиза Сийка, която е по-добра от Пенчо, но няма как да й дадат 7, затова и на нея дават 6. И затова го измислиха това - резултатите се поставят накрая, след като са видяли всички и са решили кой колко заслужава (според тях!)

Досега не съм очарована от танците им, като изключим едно малко червеничко, дето трябва да му науча името Но мъжете се справиха по-добре в рока. Учудващо, но си беше така. Може би защото имаха един ден повече за тренировки, знам ли.

Следващата задача, танци от близкия и далечен изток, май пак ще е пълна боза, ма да видим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.