Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Танцувай с мен 2  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано16.11.07 12:12



Гледате ли го? Вчера мъжете танцуваха народни хора. Не бяха лоши, но днес от жените очаквам повече



И оценките на журито малко ме учудиха, но знам ли, може аз да греша



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 16:20



Следващата задача е хип хоп танци.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано25.11.07 17:13



Всичко е яко нагласено. Но който иска, нека пълни касичката на Славчо с СМС-и ...



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано25.11.07 19:21



Ооо, знайш ли кога ще му пратя смс?



Надявах се на хубави танци, но досега не видях нищо кой-знае какво :/ А хипхоп-ът можеше да бъде къде-къде по-интересен ако хореографиите бяха различни



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор xyдoжниk (непознат )
Публикувано25.11.07 19:22



Съгласна съм с теб



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Автор margo_fonteyn (невидима)
Публикувано28.11.07 19:16



Това на жените не беше никакъв хип-хоп. Крайно съм разочарована. А това жури не знам как въобще им даде такива оценките. Единствената, която си ги заслужи беше Петя Хлебарова.

To dance is to feel alive!


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: margo_fonteyn]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано28.11.07 19:31



О, да! Танцът беше много готин. Но не и хипхоп







Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Jill (на война)
Публикувано29.11.07 22:16



Дори любовта ми към танците не може да ме накара да гледам Слави.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Jill]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 10:10



Като цяло и аз не понасям Слави, особено откакто взе да се прави на боленр но конкурса го гледам, защото е интересн. Все пак смятам, че щеше да е по- добре,ако им даваха оценките веднага след танца, а не накрая. В началото имаше такава идея да бъде както в "Мюзик айдъл", но май са се отказали. За хип- хопа въобще не ми се коментира, но ориенталските танци сигурно ще са интересни, особено индийските. Миналата година беше много хубаво и екзотично. Ако се интересувате да ви кажа, че на сайта на шоуто- www. slavishow.btv.bg има голям форум за конкурса и снимки от задачите, не е лош. Bye за сега!





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано12.12.07 14:47



Здрасти! Първо да те помоля да не пускаш линкове към други форуми, защото е забранено и бла-бла

Предполагам всички го знаят този сайт.

Не знам защо всички мразите Слави. И аз не съм много привързана към него, но гледам шоуто не заради него, а заради шоуто, а сега и заради танците.

Според мен идеята оценките да се дават накрая си е съвсем в реда на нещата. Защото ако си спомняш миналата година как дълго време повечето бяха с максимален резултат. Причината беше, че излиза Пенчо, харесват го, дават му 6. Но след него излиза Сийка, която е по-добра от Пенчо, но няма как да й дадат 7, затова и на нея дават 6. И затова го измислиха това - резултатите се поставят накрая, след като са видяли всички и са решили кой колко заслужава (според тях!)

Досега не съм очарована от танците им, като изключим едно малко червеничко, дето трябва да му науча името Но мъжете се справиха по-добре в рока. Учудващо, но си беше така. Може би защото имаха един ден повече за тренировки, знам ли.

Следващата задача, танци от близкия и далечен изток, май пак ще е пълна боза, ма да видим



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор margo_fonteyn (невидима)
Публикувано12.12.07 19:33



Аз след като започнах да гледам So you think you can dance въобще не мога да ги гледам тези от Танцувай с мен 2... Знам, че нещата не могат да се сравняват понеже едните са професионалисти, а другите аматьори, но все пак предпочитам да си гледам професионалистите...

To dance is to feel alive!


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: margo_fonteyn]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 13:10



Aaaa 6te ti go napomnq tova kato doide6 v kluba sledva6tiq pat :D Btw tova si be6e show ni6to pove4e za 2 dni ne moje6 da nau4i6 ne6to koeto spored men e v top 3 na nai trudnite tanci tancuvani nqkoga be6e si 4isto i prosto nevazmojno :) No be6e gotino... I ne sam saglasen s mnenieto 4e majete se spraviha po dobre, te imaha partniorki profesionalisti koito vsa6tnost vodeha v tanca tova koeto spored men trqbva6e da gi oreje 3/4 ot mom4etata. Kogato zapo4nahme trenirovkite tam se znae6e ot na4aloto 4e pri jenite 6te se polu4at po interesni akrobatiki a pri majete po interesen tanc :) A ako ima i drugi hora koito predpo4itat rock na nivo profesionalism 6te ima sastezanie mart mesec v sofia :)



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Steve]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 16:32



Абе и аз очаквах момичетата да се справят по-добре, щото нали мъжете са водещи фигури и бла бла и дрън дрън

Ама ей на, мъжете ми харесаха повече. Съвсем непрофесионално мнение, разбира се.

Кога и къде ще е това състезание?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 12:31



Malko e rano za kakvito i da bilo oto4neniq no nqkade kraq na mart na4aloto na april obiknoveno e :)



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано15.12.07 19:40



голяма драма бяха ориенталските танци

само двете момичета с индийските и последното от Варна, която явно има добра школа и някоя я е учил се справиха, другите направо , дори и момчетата танцуваха по-добре

Khedny Ma3ak


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано18.12.07 11:37



Почва веселата част - задачата е "латино".



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Moti]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 15:35



Morri, izviniavai, ne go znaeh tova za linkovete! Az po princip haresvam pove4e indiiskite ot drugite orientalski tanci, zashtoto naistina sa krasivi, mnogo ekzoti4ni i ne taka da se kaze "agresivni" kato belly dance-a. A Irina Popova otdelno mi e simpati4na. I mom4etata biaha interesni s tia premeni i iatagani

Niakoi dosta se biaha vziviali.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 23:04



Ох, ми дано





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано21.12.07 23:37



Латиното наистина беше най-якия танц досега



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано03.01.08 23:54



Някой може ли да ми обясни защо и отпадналите танцуваха и защо са само 7?

Изпуснала съм нещо...



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:24



Ами, защото Слави Трифонов им предложи да направели "малък финал" т.е. да останат да танцуват на същите задачи като другите, но не за същата награда. За да не е съвсем без нищо щял да подари на спечелилия нова "Лада", звучи малко подигравателно, но хайде. Вчера РосенПетров каза, че това било нещо като символична награда. А, защо само седем, така и не схванах.
Иначе много ми харесаха Боряна като танцува с този от формацията "Етника", май беше Иво. Според мен се получи много хубаво техния танц, не беше точно народен, а много по- модернизиран. Богдан също беше добър. Аз като цяло не слушам песните на "Куку- бенд", но защото отпадналите са ми май по- симпатични - гледах.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано05.01.08 22:37



7 са, защото един от изгубилите се отказа - явно Ладата не го блазни



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:59



Какъв будала! Да се откаже от Лада

Нещо не ми е ясно обаче, сега един по един ли ще отпадат или някак по- друг начин?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано08.01.08 20:59



Всички ще танцуват до края, инак няма да е интересно.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 16:14



Съгласна съм, защото иначе тези които са ми симпатични щяха да отпаднат и нямаше да има за какво да гледам

А иначе имате ли някаква представа какви задачи ще им дават докрая? Само да не са еротични танци, f някои вече направиха такива (хип- хопа на момичетата имам предвид).



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано15.01.08 12:04



> Само да не са еротични танци

Точно еротични танци е задачата за тази седмица.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 18:52



Не мислите ли ,че това с ладата е много долно и срамно на еднакво с другите а накрая лада която не се знае дали пак ще запали

!!!?
А вие за кои сте от този конкурс???Не ми е ясно защо лансират този циганин!Може би да не се чуства отделен и той за това е отишъл защото на това се надява много ми е противен!!!!А на вас?Този Иван Крумов направо ме разбива голяма е скица.А как ли ще е с еротичните танци??????!!!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано15.01.08 19:51



Иван Крумов и Иринчето са ми любими. Постнете моля линк с джайва на Ирина, че не можах да го гледам и не мога да си го намеря в youtube, а ми го похвалиха





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 21:33



какво мислиш за циганена.?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 12:46



"ciganina" vsu6tnost e nai-talantliviq i rabote6t ot vsi4ki. Kogato ni dadoha zada4ata za rock-a, toi be6e parviq koito tragna da raboti, o6te ne be6e svar6il zapisat kogato po4na da razpitva i da iska da mu pokazvat, mnogo e zemen, 6eguva se i naistina e edinstveniq koito vlaga mnogo emociq v tanca si, drugiq takav 4ovek e Borqna, golqma sladurka e. Ne vijdam za6to horata trqbva da se obra6tat kam drug 4ovek s etni4eskiq mu proizhod, v na4aloto i az bqh skepti4en kam nego, no mi napravi mn dobro vpe4atlenie. Toi ot majete be6e i edin ot edin ot nai barzo shva6ta6tite i rabote6ti, drugite pove4eto vreme se ligaveha



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 16:11



Танцува изключително добре, може би тъкмо защото е циганин и танците са в кръвта му. Надявам се цветът на кожата му не те заслепява и успяваш да видиш таланта му





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Morri]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 18:49



Иам и много по-добри и добри от него.Той просто е нищо и това като излизат от студиото всеедно че му има нещо на сърцето не е ли циганско и надменно?!хаиде не ми го защитавайте сега!!!!

[



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 21:12



ne se 4uvstvam dlajen da za6titavam nikoi, prekaral sam s tanciorite pove4e ot dostata4no vreme za da ti kaja 4e ot majete e moje bi nai-malko nadmenniq i si mislq 4e imenno rasovara mu identi4nost ti pre4i da vidi6 vuzprieme6 4e prosto e dobar tancior i aktior, za6toto tanciorite sme i aktiori.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано17.01.08 12:33



Момчето е точно. Не знам какво ти пречи в него, освен това, че е от малцинствата и че има реален шанс за наградата.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано17.01.08 12:34



Ладата е за бъзик. Ще има (и) друга награда.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторчyдeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 20:02



А каква ли е тя?Ти от къде знаеш?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: чyдeщa ce]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано18.01.08 10:54



Тайна.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторчyдeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 20:33



Сигурно не че и ти знаеш ама.....няма нищо





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: чyдeщa ce]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано18.01.08 21:15



Ще видим.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано19.01.08 16:11



Хаха, ама си загадъчен





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано20.01.08 11:35



Загадка за мен бяха повечето "еротични" танци от последната задача. Не знам защо, но не ми харесаха. Може би и музиката беше кофти - повечето парчета нямаха никакъв заряд. Тоя път Евгени се поизложи ...

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторинтepecнa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 10:22



Интересно ми е това жури.Какво разбира Росен Петров от танци.А госпожа Стефка Райкова преди 100 години сигурно е танцувала 2 година балет и тва е.И Памбос дето само в негоата облас разбира и само който играе с негови танциори му дават по висока оценака.Ами и Слави не е в ред неможали на тези хора които ги у4ат и които си разбират в дедена облас нали се сещате дето все някви им помагат за бреик,за оренталски и ги кани на диван4ето.Трябваше те да идват всеки път като жури не тия некъдърници които не разбират от нищо.И те толкова се трудят и накрая няква 4 я от Памбос я от Росен4о я от оная уж барелина.
Не мислите ли 4е е така бе хора????





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: интepecнa]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано31.01.08 15:08



Отдавна не съм ги гледала, но и аз не бях съгласна с журито в повечето от случаите. Много им се издразних тогава, когато дадоха на всички 6, а не всички ги заслужаваха. На латиното беше май, не помня. Но наистина тия от журито стават сутрин с мисълта "Хм, днес ще дам такива и такива оценки.."





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: интepecнa]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано31.01.08 19:09



Журито е само за парлама и удобство.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторaз cъм cи aз (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 10:02



По-добре е според емн да го няма!!!!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм cи aз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.02.08 14:23



E, без жури не може. Все някой трябва да раздава оценки иначе няма да е интересно.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторнe 4e cera e (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 19:22



Не ,че сега е то се знае всеки път на кои каква оценка ще дадът.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: нe 4e cera e]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.02.08 23:18



Да, но сега Славчо може спокойно да каже "нищо не зависи от мен, има си жури". Друг е въпроса кой ще повярва ...



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор margo_fonteyn (невидима)
Публикувано03.02.08 14:31



На мен Мирослав ми направи впечатление още на прослушванията. Пуснаха касетата, коята беше изпратил и беше просто невероятен. На него хип хопа му е силната страна и в това е много добър. Не съм сигурна за другите стилове. Харесва ми как се справя, но заради това прослушване някак очаквах повече от него. Слави и Росен определено имат афинитет към него, което понякога малко дразни, но не мога да разбера защо хората трябва да бъдат съдени според етническата им принадлежност и защо тя става причина за нападки....

To dance is to feel alive!


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано09.02.08 13:49



Е, всичко свърши. Победителите са ясни, почти нямаше изненади. Ладата се оказа тунингована. Очаквах още една награда към нея, но то пък се оказа телевизор за всеки. Яхтата също си я бива, но мен лично най ме кефи околосветската обиколка. Съмнително много време отне "обработката" на СМС-ите в големия финал, но пък на кой му дреме ...



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 22:13



Аз ли4но бях за БОБИ мн мн мн мн мн го харесвах



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Авторehooo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 11:41



Къде са модероаторите?тая тема до другия ТАНЦУВАЙ С МЕН ли ще стои?????Аиде бе налисте за тва тук.
ЗАклиу4ете я !!!Поне така е редно нали?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: ehooo]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано10.02.08 13:11



Що, какво ти пречи?

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано10.02.08 14:02



Кои са победителите? За Петя Хлебарова разбрах, ама другия кой е?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 16:49



Боряна :) тя заслужаваше яхтата и околосветското мен ако питате де....



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Steve]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано10.02.08 17:22



Стига бе!

И двете награди при жени отиват. Накъде отива светът!!! Шегувам се Да им е честито, и двете танцуват много добре!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Авторaз cъм cи aз (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 21:11



Някой от тук познава ли се лично с някои от участниците?И с кой?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм cи aз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано11.02.08 22:44



Аз. С Памбос



Mixy

Редактирано от Mixy на 11.02.08 22:44.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм cи aз]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 17:18



Някои са много готини. Бих искала да се познавам с тях. Много ме радват хора които обичат да танцуват, и могат да го правят. Хубаво, че имаше такъв конкурс, доволна съм от наградените, жалко само че е само един и точно пък при Слави Трифонов. Иначе този път беше много по- добре от миналата година, много по- професионално направено. Дано да го има и другата година.
А сега ще има "Пей с мен", явно става нещо като търговска марка.





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторaз cъм cи aз (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 18:14



Ставаше въпрос з тези които танцуваха!А не със журито!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 19:48



как можаха да дадат наградата на тази малка тъпа кучка от Бургас,та тя не може да построи едно просто изречение.Как вися като шимпанзе на врата на този Лицемер Слави,дето рева като магаре,че Евровизия била манипулирана,а неговото шоу - света вода ненапита.Този клоун Росен и балерината на книга,дето се прави на интересна намалиха оценката на истинският победител Борислав,а М-тел помогна като прилапа паричките на хората и не регистрира есемесите им.За справка четете в.Струма от 11.02.08.Много съм възмутена.Тази Петя -Хлебарова/има много хляб в нея - за мутреса,хем проста,хем тъпа/За това съм взела икона връзка,защото според мен състезанието беше много връзкарско.





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторaз бe xopa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 21:58



Еми и аз бях за БОБИ ама кво да се праи според мен вси4ко в тези конкурси се знае предварително!Боби си е много сладък трябваше да спе4ели

!ZIZU и ти ли си за него поне беше???



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:58



Като се замисля и аз не бях много за Петя Хлебарова, но от начало беше ясно, че нещата отиват нататък. Аз лично не харесвам много тези "роботизирани"танци, но (в конкурса) изглежда им се радват.И тази и миналата година. Реших да не критикувам много защото няма друг конкурс по танци засега, но наиситна журито на "Мюзик айдъл" имаше по- сериозен вид. Но той нали Слави Трифонов се изхитрява, че уж конкурса не бил "по формат", затова не са извикали по- известни хора (а може просто да не са се съгласили).



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Steve]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:59



Съгласна съм. Боряна беше супер добра и играеше с много чувство.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: фeя]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано13.02.08 22:28



> А сега ще има "Пей с мен", явно става нещо като търговска марка.

Това са добре известни и отработени формати от Щатите. Слави просто ги копира като идея, а реализацията си я продуцира сам.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано13.02.08 22:30



Ма ти и СМС-и ли пуска? Давай, пълни касичката на Славчо, той много ви се радва.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: фeя]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 23:59



Преди малко свърши "Шоуто на Слави",отново съм възмутена от лицемерието на тримата от журито и по-специално н а Стефка и Росен,защото говореха врели-некипели.Мислите ли - вземат заплати отСлави и ще му прекършат хатъра,да си кажат истинското мнение,естествено,че който плаща,той поръчва музиката.Слави,този стар ерген и отявлен егоист,от когото всички жени бягат като от огън/въпреки парите му/явно като види жена и започва да заеква и акъла му пада в гащите,точеше лиги през цялото време на конкурса по Петя,която на години може да му бъде дъщеря и толкова "артистично" каза накрая:"Хайде,слез моля ти се от мен!"Но ако остане на саме с нея,сигуно би казал - Не слизай!!!От тогава не ми се гледа шоуто,сега също го гледах по време на рекламите на Нова телевизия.





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 13:35



Не съм пуснала нито един есемес,но имаше оплакване от зрители във вестника на югозапада"Струма",че М-тел им е излапал карти със по 60 лв. и после им е съобщил че есемесите им не са приети и то само есемеси дадени за другите участници,т.е. сигурно е имало уговорка м/ у М-тел и шоуто,кой ще е победителя.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторaз cъм (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 14:27



То това е ясно ,че се е знаело кои ще спечели.Ако си видяла аз даже малко по горе бях пуснала точмо такова мнение.Всичко се знае от началото.....И в Мюзик аидал и в Пей с мен и в Сарваивър......За това съм поне 100% сигурна



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:49



А бе,мен не ме е яд толкова,че е нагласено,ами,че Слави се прави на принципен и орева орталъка по-миналата година ,че уж били манипулирани гласовете на зрителите за Евровизия.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 12:04



Айде четете селските вестници и вярвайте!!! :D Яжте банички и пиите бозичка... Каде се бъркате там де не ви е работа, това е форум за танци, не вестник шок... Чак такива манипулации нямаше, а вашият пре-скръп Боби е... е по-тапо животно няма, 3 дни тренирах с него в една зала и по-малоумен човек не познавам, и нагъл насичкото отгоре опитваше се нас професионалистите да ни учи да танцуваме това на което сме си посветили живота, да не говорим че се обаждаше на майка си да я пита дали може да отиде до тоалетната едва ли не... и повярвай жените не бягат от слави, ти просто спри да четеш вестници с жълти заглавия

Най-заслужаваше Боряна да спечели или Миро...



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Steve]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 14:11



Е,ако става въпрос за Боряна или миро 1000%щтях да съм за Боряна.А тва не е твои проблем кои яде бани4ка и пие бози4ка!!!Живота на хората е един и те си решават кво да пият,ядат и за кого да гласуват и въобще вси4ко.......
На Слави както и на теб ви е проблема,4е ви е яд за външният вид на Боби!!!

Той и Слав4о го покозаваше.......това



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: ....]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 13:17



Opredeleno me e qd za van6niq vid na nqkoi koito be6e re6il da izleze v bordo i rezeda na scenata... Na tva mu se vika ekzaltiran "fen"... nali se se6ta6 ot onq tip deto samo pi6tqt, kre6tqt i revat za lubimite si zvezdi i se molqt edin den da im zvannat na vhodnata vrata i da ojenqt i da zajiveqt 6tastlivo za mnogo godini... Bozaaa..... A az si misleh 4e ne moje da si tolkova glupav da izdiga6 ne4ii (pri tova s ni6to ne otkroqva6t se) van6en vid v kult :D Qvno sam gre6al... A povqrvai Slavi be6e priqtel s vsi4ki i vsi4ki s nego :D Na nego ne mu se nalaga da zavijda :D Ako iska6 provedi sledniq eksperiment v glavata si: vlizat "bobinceto" i slavi v zala na ogromen priem, ili na kakvoto i da bilo drugo mqsto, i pomisli koi 6te e po dobre izglejda6t i na koi 6te mu obra6tat pove4e vnimanie :D



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 23:42



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.