Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 19:48



как можаха да дадат наградата на тази малка тъпа кучка от Бургас,та тя не може да построи едно просто изречение.Как вися като шимпанзе на врата на този Лицемер Слави,дето рева като магаре,че Евровизия била манипулирана,а неговото шоу - света вода ненапита.Този клоун Росен и балерината на книга,дето се прави на интересна намалиха оценката на истинският победител Борислав,а М-тел помогна като прилапа паричките на хората и не регистрира есемесите им.За справка четете в.Струма от 11.02.08.Много съм възмутена.Тази Петя -Хлебарова/има много хляб в нея - за мутреса,хем проста,хем тъпа/За това съм взела икона връзка,защото според мен състезанието беше много връзкарско.





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторaз бe xopa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 21:58



Еми и аз бях за БОБИ ама кво да се праи според мен вси4ко в тези конкурси се знае предварително!Боби си е много сладък трябваше да спе4ели

!ZIZU и ти ли си за него поне беше???



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:58



Като се замисля и аз не бях много за Петя Хлебарова, но от начало беше ясно, че нещата отиват нататък. Аз лично не харесвам много тези "роботизирани"танци, но (в конкурса) изглежда им се радват.И тази и миналата година. Реших да не критикувам много защото няма друг конкурс по танци засега, но наиситна журито на "Мюзик айдъл" имаше по- сериозен вид. Но той нали Слави Трифонов се изхитрява, че уж конкурса не бил "по формат", затова не са извикали по- известни хора (а може просто да не са се съгласили).



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Steve]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:59



Съгласна съм. Боряна беше супер добра и играеше с много чувство.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: фeя]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано13.02.08 22:28



> А сега ще има "Пей с мен", явно става нещо като търговска марка.

Това са добре известни и отработени формати от Щатите. Слави просто ги копира като идея, а реализацията си я продуцира сам.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано13.02.08 22:30



Ма ти и СМС-и ли пуска? Давай, пълни касичката на Славчо, той много ви се радва.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: фeя]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 23:59



Преди малко свърши "Шоуто на Слави",отново съм възмутена от лицемерието на тримата от журито и по-специално н а Стефка и Росен,защото говореха врели-некипели.Мислите ли - вземат заплати отСлави и ще му прекършат хатъра,да си кажат истинското мнение,естествено,че който плаща,той поръчва музиката.Слави,този стар ерген и отявлен егоист,от когото всички жени бягат като от огън/въпреки парите му/явно като види жена и започва да заеква и акъла му пада в гащите,точеше лиги през цялото време на конкурса по Петя,която на години може да му бъде дъщеря и толкова "артистично" каза накрая:"Хайде,слез моля ти се от мен!"Но ако остане на саме с нея,сигуно би казал - Не слизай!!!От тогава не ми се гледа шоуто,сега също го гледах по време на рекламите на Нова телевизия.





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 13:35



Не съм пуснала нито един есемес,но имаше оплакване от зрители във вестника на югозапада"Струма",че М-тел им е излапал карти със по 60 лв. и после им е съобщил че есемесите им не са приети и то само есемеси дадени за другите участници,т.е. сигурно е имало уговорка м/ у М-тел и шоуто,кой ще е победителя.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: zizu]  
Авторaз cъм (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 14:27



То това е ясно ,че се е знаело кои ще спечели.Ако си видяла аз даже малко по горе бях пуснала точмо такова мнение.Всичко се знае от началото.....И в Мюзик аидал и в Пей с мен и в Сарваивър......За това съм поне 100% сигурна



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:49



А бе,мен не ме е яд толкова,че е нагласено,ами,че Слави се прави на принципен и орева орталъка по-миналата година ,че уж били манипулирани гласовете на зрителите за Евровизия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.