Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано20.01.08 11:35



Загадка за мен бяха повечето "еротични" танци от последната задача. Не знам защо, но не ми харесаха. Може би и музиката беше кофти - повечето парчета нямаха никакъв заряд. Тоя път Евгени се поизложи ...

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторинтepecнa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 10:22



Интересно ми е това жури.Какво разбира Росен Петров от танци.А госпожа Стефка Райкова преди 100 години сигурно е танцувала 2 година балет и тва е.И Памбос дето само в негоата облас разбира и само който играе с негови танциори му дават по висока оценака.Ами и Слави не е в ред неможали на тези хора които ги у4ат и които си разбират в дедена облас нали се сещате дето все някви им помагат за бреик,за оренталски и ги кани на диван4ето.Трябваше те да идват всеки път като жури не тия некъдърници които не разбират от нищо.И те толкова се трудят и накрая няква 4 я от Памбос я от Росен4о я от оная уж барелина.
Не мислите ли 4е е така бе хора????





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: интepecнa]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано31.01.08 15:08



Отдавна не съм ги гледала, но и аз не бях съгласна с журито в повечето от случаите. Много им се издразних тогава, когато дадоха на всички 6, а не всички ги заслужаваха. На латиното беше май, не помня. Но наистина тия от журито стават сутрин с мисълта "Хм, днес ще дам такива и такива оценки.."





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: интepecнa]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано31.01.08 19:09



Журито е само за парлама и удобство.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторaз cъм cи aз (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 10:02



По-добре е според емн да го няма!!!!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: aз cъм cи aз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.02.08 14:23



E, без жури не може. Все някой трябва да раздава оценки иначе няма да е интересно.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторнe 4e cera e (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 19:22



Не ,че сега е то се знае всеки път на кои каква оценка ще дадът.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: нe 4e cera e]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано01.02.08 23:18



Да, но сега Славчо може спокойно да каже "нищо не зависи от мен, има си жури". Друг е въпроса кой ще повярва ...



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор margo_fonteyn (невидима)
Публикувано03.02.08 14:31



На мен Мирослав ми направи впечатление още на прослушванията. Пуснаха касетата, коята беше изпратил и беше просто невероятен. На него хип хопа му е силната страна и в това е много добър. Не съм сигурна за другите стилове. Харесва ми как се справя, но заради това прослушване някак очаквах повече от него. Слави и Росен определено имат афинитет към него, което понякога малко дразни, но не мога да разбера защо хората трябва да бъдат съдени според етническата им принадлежност и защо тя става причина за нападки....

To dance is to feel alive!


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано09.02.08 13:49



Е, всичко свърши. Победителите са ясни, почти нямаше изненади. Ладата се оказа тунингована. Очаквах още една награда към нея, но то пък се оказа телевизор за всеки. Яхтата също си я бива, но мен лично най ме кефи околосветската обиколка. Съмнително много време отне "обработката" на СМС-ите в големия финал, но пък на кой му дреме ...



Mixy


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.