Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:24



Ами, защото Слави Трифонов им предложи да направели "малък финал" т.е. да останат да танцуват на същите задачи като другите, но не за същата награда. За да не е съвсем без нищо щял да подари на спечелилия нова "Лада", звучи малко подигравателно, но хайде. Вчера РосенПетров каза, че това било нещо като символична награда. А, защо само седем, така и не схванах.
Иначе много ми харесаха Боряна като танцува с този от формацията "Етника", май беше Иво. Според мен се получи много хубаво техния танц, не беше точно народен, а много по- модернизиран. Богдан също беше добър. Аз като цяло не слушам песните на "Куку- бенд", но защото отпадналите са ми май по- симпатични - гледах.



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано05.01.08 22:37



7 са, защото един от изгубилите се отказа - явно Ладата не го блазни



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:59



Какъв будала! Да се откаже от Лада

Нещо не ми е ясно обаче, сега един по един ли ще отпадат или някак по- друг начин?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано08.01.08 20:59



Всички ще танцуват до края, инак няма да е интересно.

Mixy


Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторforest_fairy (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 16:14



Съгласна съм, защото иначе тези които са ми симпатични щяха да отпаднат и нямаше да има за какво да гледам

А иначе имате ли някаква представа какви задачи ще им дават докрая? Само да не са еротични танци, f някои вече направиха такива (хип- хопа на момичетата имам предвид).



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: forest_fairy]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано15.01.08 12:04



> Само да не са еротични танци

Точно еротични танци е задачата за тази седмица.



Mixy

Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mixy]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 18:52



Не мислите ли ,че това с ладата е много долно и срамно на еднакво с другите а накрая лада която не се знае дали пак ще запали

!!!?
А вие за кои сте от този конкурс???Не ми е ясно защо лансират този циганин!Може би да не се чуства отделен и той за това е отишъл защото на това се надява много ми е противен!!!!А на вас?Този Иван Крумов направо ме разбива голяма е скица.А как ли ще е с еротичните танци??????!!!



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано15.01.08 19:51



Иван Крумов и Иринчето са ми любими. Постнете моля линк с джайва на Ирина, че не можах да го гледам и не мога да си го намеря в youtube, а ми го похвалиха





Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: Mor-Rioghain]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 21:33



какво мислиш за циганена.?



Тема Re: Танцувай с мен 2нови [re: cиcи]  
АвторSteve (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 12:46



"ciganina" vsu6tnost e nai-talantliviq i rabote6t ot vsi4ki. Kogato ni dadoha zada4ata za rock-a, toi be6e parviq koito tragna da raboti, o6te ne be6e svar6il zapisat kogato po4na da razpitva i da iska da mu pokazvat, mnogo e zemen, 6eguva se i naistina e edinstveniq koito vlaga mnogo emociq v tanca si, drugiq takav 4ovek e Borqna, golqma sladurka e. Ne vijdam za6to horata trqbva da se obra6tat kam drug 4ovek s etni4eskiq mu proizhod, v na4aloto i az bqh skepti4en kam nego, no mi napravi mn dobro vpe4atlenie. Toi ot majete be6e i edin ot edin ot nai barzo shva6ta6tite i rabote6ti, drugite pove4eto vreme se ligaveha




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.