Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Сформирам танцува групанови  
Автор lngerul (непознат )
Публикувано15.03.07 23:45



Здравейте! Казвам се Мира, от София съм и се опитвам да сформирам танцова група. Не става дума за професионалисти с голям опит. Нужно е само желание и да обичате да танцувате. Смятам, че всеки би могъл да допринесе за групата и ще ни бъде интересно. Търся си още 5 момичета, една ентусиастка вече си имам :). Ако искате да се включите пишете ми, питайте, отговарям на всички въпроси!



Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор celine8O (непознат )
Публикувано16.03.07 11:47



здравей
включи още една ентусиастка :)
въпреки че съм се занимавала професионално бих искала да се включа да танцувам просто така за удоволствие - вече нямам време за да се занимавам професионално
къде кога ще се танцува кажи ми нещо повече за тази група





Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано16.03.07 13:01



А какви точно танци ще танцувате?

Mixy


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: Mixy]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано16.03.07 23:04



И още едно въпросче... Просто ми стана интересно...защо ти трябват точно 7 човека? Имаш предвид вече някаква хореография, или?



Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: celine8O]  
Автор lngerul (непознат)
Публикувано16.03.07 23:05



Ами значи, това със "къде" е още под въпрос. Другото момиче даде предложение за СУ, което е доста добра идея, но все още не е уговорено.
А групата не се е събрала още и не е лошо като съберем малко членове да вземем да се видим, че така е малко никакво.... :)

Cand vei suferi cu tine voi fi
Si lacrimi itzi voi trimite de Sus


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: Mixy]  
Автор lngerul (непознат)
Публикувано16.03.07 23:08



За вида на танците - това ще се определи като се съберем, като се вземе предвид мнението на всеки един.

А за бройката - не, нямам нищо особено предвид, просто смятам, че е едно хубаво число и няма да сме нито твърде много, нито твърде малко :)

Cand vei suferi cu tine voi fi
Si lacrimi itzi voi trimite de Sus


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор celine8O (непознат )
Публикувано22.03.07 13:05



аз съм за където и когато кажете .. съгласна съм че така е тъпо .... аз се опитах да направя същото преди 3 години - да направя нещо като балет с една приятелка -тя също се е занимавала много сериозно с танци ..бяхме наели зала - на централна гара в едно читалище - това е бившата зала на балет Сатен / още в началото / и е готина защото е голяма има огледала .... бяхме направили даже 3 танца .. много се бях запалила даже с помоща на един приятел диджей с една програма направихме страхотна музика ... но за съжаление останалите момичета се оказаха доста несериозни



Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор celine8O (непознат )
Публикувано22.03.07 13:07



за това си права с много хора не е готино



Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: celine8O]  
Автор forest_fairy (непознат )
Публикувано12.04.07 10:36



Здравейте!
Поздравявам Мира за идеята да сформира танцова група и да си събира хора по обява. Само че ми се струва, че ако има повече хора в групатаще е по- добре , защото може и някой да се откаже, а ако са само седем в началато ще останат много малко после. Пък и ще е добре ако се уточни стила, защото така не е много убедително. примерно за модерен балет, или за латино, или за джаз. Така ще ви пише или ще се обади, който се интересува от въпросния стил. Успех!





Тема Re: Сформирам танцува група [re: lngerul]  
Авторpandora (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 12:23



Какви танци?латин ли? Аз харесвам латинотанците - самба най-вечел успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.