Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Конкурснови  
Автор kaпpиз ()
Публикувано06.04.07 11:41



На 22 април в София ,кв.,,Емил Марков,, ще се състои конкурс за народни танци - любители.Включени са определени хора около 5-6,две по избор,едно показано от журито и издражливоста ,както и масовоста са отценюеми.Има и награди парични и грамоти за всеки участник.
Моля заповядай те.



Тема Какво ще рече "отценюеми"?нови [re: kaпpиз]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.04.07 17:11



Просто се заяждам. Там сме.



Опитвам се да се напия и да заспя. Простете за грешките!

Тема Re: Конкурснови [re: kaпpиз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано07.04.07 13:22



И

ще се включим

Mixy

Тема Re: Конкурснови [re: Mixy]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано18.04.07 13:06



Много сте хубави.



Тема Re: Конкурснови [re: Mixy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.04.07 11:29



А ти кой точно от тези "ние" си, за да ти кажа "здрасти" като отидем там?





Тема Re: Конкурснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано23.04.07 14:15



Ами ... един от двамата мъже

.

Виж ми снимката в профила. И тъй като вече сме се разминали, ще си кажем "здрасти" на следващото подобно събиране, кръчма, парти или т.н.



Mixy

Тема Re: Конкурснови [re: kaпpиз]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано23.04.07 14:16



10х!



Mixy

Тема Re: Конкурснови [re: Mixy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.04.07 09:16



Е, аз питах другия мъж той ли е ти, ама той ми каза, че не е .

Здраве да е. Следващия път. Между другото, бяхте готини. И "Чанове" съвсем не бяха най-добри, ама при нас бройката винаги е по-важна от качеството. Остатък от комунизЪма.



Тема Re: Конкурснови [re: kaпpиз]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано24.04.07 14:39



Здравейте след фестивала.Малко съм разочарована от това че,всичко по нашенски побългаряваме.Наистина удоволствието бе голямо,но журито нито бе готово за подобно нещо,а да оставим че бе много обективно.Имаше доста добри танцьори.Наградените не са от най -добрите.Повечето повтяряха хората.Масовостта на някой от групите наистина бе внушителна.За автентичност на костюми май имаше две групи които бяха с носии.
Само две хора не се повториха,и това бяха варненско и гъмзовянката.Но за жалост групата нито играе в спортна зала ,,Триадица,,нито е от Триадица.
тази група не само бе с костюми и то различни ,както жените така и мъжете,но заиграваше първа всяко от задължителните хора.Изпълни варненско и гъмзовянка перфектно,без никой да ги повтори.Имаше хас и на ръченицат да не спечелеха първо място.Да не говорим че в почти всички групи ръководителите играеха.Наградените са кои,отговорете си сами.Бях там видях и най-важното знам че предварително видях листа с победителите преди да се приключи фестивала.Е все пак сме българи.Смятам че тъй като фестивала е за любители,не трябваше да има награди.Всеки трябваше да бъде поощрен с грамоти.Това не е състезание а фестивал,има коренна разлика между двете.
Важното е обаче че имаме най-хубавият фолклор.Нека да го пазим ревностно.



Тема Re: Конкурснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано24.04.07 19:41



Ами за класирането ... няма какво да говорим, аз очаквах, че нещо подобно ще се получи. Мерси за добрите думи

. Малко кофти стана, че ни отрязаха музиката и на двете хорА от волната програма (и други групи ги порязаха по тоя начин), докато Чанове например си изиграха пълната програма, вкл. и китката на Н. Чакърдъкова и В. Стоянов (5:48 мин), докато общо двете хорА не трябваше да надхвърлят 6 мин. по регламент. Но както и да е ... като цяло беше весело и се видяхме кой къде е .

Mixy


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.