Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор The_Red_Angel (усмихната)
Публикувано02.05.07 10:18



Пиши още една ентусиастка!! Аз не съм се занимавала професионално с танци, а непрофесионално много малко, но обожавам да тнцувам, тъй че казваш кога и къде (няма значение какво )

и съм там

Ако искаш да съсипеш деня на сърдития, дай му усмивка!

Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор Jill (на война)
Публикувано03.05.07 09:12



Здрасти, доста време е минало от въпроса ти, обаче и аз да се включа. Интересно ми е до къде стигнахте и решихте ли за стила и залата? Иначе и аз от известно време си търся място за танци, но изглежда не успявам да си наглася програмата спрямо тези на повечето клубове. Съвсем наскоро коментирахме с една приятелка, че знае зала и може да се съберем да се занимаваме самостоятелно.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: Jill]  
Автор Mor-RioghainМодератор (=^..^= )
Публикувано03.05.07 18:54



Май събрахте бройката, а? lngerul, ти си на ход





Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Jill (на война)
Публикувано07.05.07 09:49



Нещо зачезна мацката ..

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: Jill]  
Автор lngerul (непознат)
Публикувано09.05.07 00:29



Мда... малко зачезнах... съжалявам за отсъствието. Относно стила, щом искате да сме конкретни нека е модерен балет. Относно залата... дали бих могла да помоля celine80 да ми каже малко повече за тази, която спомена, защото от към мене сме в задънена улица по този въпрос.
Ще се постарая да не изчезвам повече



Cand vei suferi cu tine voi fi
Si lacrimi itzi voi trimite de Sus


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор lngerul (непознат)
Публикувано09.05.07 00:32



и още нещо... за бройката... аз казах 7, но нали не мислите, че ще откажа на някой, който иска да се включи?



Cand vei suferi cu tine voi fi
Si lacrimi itzi voi trimite de Sus


Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор nechi (непознат )
Публикувано15.05.07 11:20



zdrasti
az malko kasno se vkljuchvam i da pitam predlojenirto v sila li e oshte?



Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: lngerul]  
Автор celine8O (непознат )
Публикувано16.05.07 09:51



zalata se namira ....ako zastane6 s lice kum centralna gara otljavo ima edno 4itali6te na 3 etaja - ne moga da se setja imeto , ima streaptease bar na ugula ...tova da ne te pritesnjava mjastoto e mnogo spokoino ... tam ima i njakakvi 6koli po narodni tanci i hor mai pee su6to...na 2ja etaj ima fitnes , a na tretija ima edna po sredno goljama zala - dostatu4na za nas s nastilka parket e i ima ogledala na ednata stena .. naema be6e okolo 100- 120 lv ne pomnja to4no a i sega moje ne6to da se promenilo .. trjabva da se otide na mjasto i da se govori s tazi kojato se vodi njakakva katokasier li 6efka li e neznam ... moje bi po drugite 4itali6ta su6to davat zali trabva da se proveri
do skoro





Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: nechi]  
АвторMadGirl (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 16:46



Привет на всички. Много хубава идея.
Сериозно се замислям и аз да се включа. Занимавала съм се 5 год. професионално с модерен балет, но вече спрях. Ноооо, страшно много ми се танцува за удоволствие





Тема Re: Сформирам танцува групанови [re: MadGirl]  
АвторHipHopDancelt (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 17:29



hi hi ami da ti kaja nikoga ne sam tancuvala no vinagi sam go iskala predi ne go napravih 6toto bqh dosta palni4ka i kadeto i da otidoh me gledaha stranno a i dosega nemojeh 6toto se gotveh za kandidat studenski izpiti ami na 17 sam ako re6i6 4e iska6 da u4astvam kaji =) nikoga ne sam tancuvala profesionalno no vinagi sam se zanimavala s HipHop ili taka nare4enite Street Dance-s pak neprofesionalno e eto ti e-mail ako re6i6 prosto pi6i ecstasy_g1rl@abv.bg






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.