Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Танци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какъв танц да избера?нови  
Автор lge (непознат )
Публикувано10.05.06 13:16



Здравейте,
Много се радвам .че съществува този клуб:)
Бихте ли ме посъветвали какво да запиша,иска ми се нещо по-ритмично.Искаше ми се народни танци,след това латино и след това разни други видове денсове.Чувах че има така наречената фолк-аеробика,някой чувал ли е за нея,и ако да ,къде мога да видя какво точно включва и съответно да се запиша.Искам да танцувам напълно любителски ,а не нещо специално.
Благодаря предварително на отзовалите се!



Тема Re: Какъв танц да избера?нови [re: lge]  
Автор MorrighanМодератор (=^..^=)
Публикувано10.05.06 17:18



Хм, за фолк аеробика не съм чувала, но има салса аеробика, ако ще ти е интересно. Според мен е страшно забавно Аз самата не танцувам, но съм гледала.

Че за какво са създадени хората на земята - за да угаждат на котките, разбира се!


Тема Re: Какъв танц да избера?нови [re: Morrighan]  
Автор lge (непознат )
Публикувано10.05.06 18:58



Даа..
и аз за съжаление имам само това:http://bglog.net/BGLog/4823

Ако някой е чувал повече,ще съм благодарна!Става въпрос за София



Тема Re: Какъв танц да избера?нови [re: lge]  
Автор indra (macondo)
Публикувано10.05.06 22:17



това, което си намерил/а е блог. т.е. ако оставиш въпрос в коментарите, авторката най-вероятно ще ти даде пълна и изчерпателна информация.



Тема Защо трябва да правиш фолк-аеробиканови [re: lge]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано14.05.06 09:47



вместо просто да научиш няколко хора повече? Хем ще знаеш какво да играеш по сватби и събирания, хем и аеробиката ще си направиш. Има на много места народни танци за любители. В кой квартал живееш?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Защо трябва да правиш фолк-аеробиканови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор lge (непознат )
Публикувано15.05.06 11:10



Ами аз не мисля, че ще се различават много но ми се искаше да разбера какво е това фолк аеробика.Иначе ,квартала ,който би ми бил удобен за любителски народни танци ,е Гео Милев.Някаква идея дали има там такива групи?Благодаря



Тема Хм, точно за там не се сещамнови [re: lge]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано16.05.06 17:39



Знам за Дианабад, Бояна и някъде около Лъвов мост.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Какъв танц да избера? [re: lge]  
Автор nebbia (gattee)
Публикувано17.05.06 20:42



Здрасти,
а какво ще кажеш за модерен балет? има доста места където може да пробваш ;)
пък и да ти кажа, удоволствието е голямo, защото имаш възможност да пробваш от всичко по малко и после - да разбереш къде точно се чувстваш най- добре ;))
иначе ако ти харесват по- характерни танци, флaменкото също е добра алтернатива
пожелавам ти успех в търсенето на поприще и като го намериш много да се забавляваш

Butterflies always havin´ fun, you know what I mean


Тема Re: Какъв танц да избера?нови [re: nebbia]  
Авторdivadance (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 13:53



Здравейте на всички, които обичат да танцуват и искат да се реализират професионално в сферата на модерния балет. Аз лично танцувам в школата за любители-танцьори на балет Дива. Там можете да се тонизирате по един приятен и неангажиращ начин, както и да развиете максимално своите танцувални и двигателни умения.
Школите се намират в Младост 1 , кино-читалище Младост /зад пазарчето/ и в бизнес център Сердика- бул.Гюешево 83 /бившият обувен завод/, сграда 2 ,ет.2, зала 206.
Ако имате нужда от повече информация, телефоните за връзка са: 02/8514010
GSM:0897851777



Тема Re: Какъв танц да избера?нови [re: divadance]  
АвторDance_ (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 15:13



А къде се играе ФЛАМЕНКО?
Има ли зала в София, където да се играе - любителкси или професионално..?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.