Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 21.06.24 
Кучета
   >> Далматин
*Кратък преглед

Тема Малко далматинче - howto  
Автор eM™ (professional)
Публикувано03.08.04 12:00



Здравейте, хора.
Имам едно проблемче - далматинчето ми. Не зная как да го науча да ходи да чишка и ака в банята и да престане да го прави във всички останали стаи. Все още е малко (няма и два месеца), а ветеринарят ми каза да не го извеждам навън преди да е навършил 3 месеца. Има ли някакви трикове, с които бих могла да го накарам да се приучи?
Много ви благодаря предварително.



Винаги има още един вирус!

Тема Re: Малко далматинче - howtoнови [re: eM™]  
Автор RESlDENT EVlLМодератор (VOYAGE)
Публикувано03.08.04 15:48



Здравей

Ами малките кученца вършат работа си по часовник горе долу. В смисъл ,че като се събудят веднага пишкат и акат, като се нахранят също и трябва да издебнеш тия моменти и да го водиш в банята и така то само ще всикне да ходи там да си върши нещата. Но ще се иска постоянство и от теб.Не му се караи в никакъв случай просто го води там и то само ще всикне, но няма да стане за ден два ами ще отнеме повечко време. Когато започнеш да го извеждаш ше същото не винаги ще върши работа навън, един път навъм друг път в къщи, но ако му хванеш режима и го водиш в банята ще се научи със сигурност.

Успех и не забравяй, че той е като малко дете, да не му се сърдиш за разни такива неща

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Малко далматинче - howtoнови [re: eM™]  
Автор DalmaLina (spotsfan)
Публикувано23.08.04 15:31



Kucheto nyama 2 mesetza. Prekaleno mnogo iskash ot nego! Pishka i aka chesto, zastoto sfinkterite mu oste sa slabi (kato pri vsyako bebe).
Orientiray go na vestnitzi v domashni usloviya.
Sazday mu rejim.
Za tzelta si vzemi okolo 15 dni otpuska i badi postoyanna s urotzite.
Tochno kak da reshavash problemite na bebeshkata dalmatinska vazrast shte
prochetesh v knigata mi "DALMATIN - vsichko za porodata".

Obadi se sled 25.08.2004 na tel.: 0887 67 14 50

i nadnikni v <www.geocities.com/dalclubbg>

Tzvetelina Doychinova - predsedatel

ПОРОДАТА е обратнопропорционална на природата!!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.