Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 28.09.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Първият наш "МЛАД ШАМПИОН на СЪРБИЯ"!!!нови  
Автор DalmaLina (spotsfan)
Публикувано11.04.04 23:41



Днес 11.04.2004 г. на изложба в град Зайчар (Сърбия), Маеста спечели третата си титла "Best Junior Breed", с което стана "Млад Шампион на Сърбия и Монтенегро".
Трите си титли затвърди за по-малко от месец, като миналата седмица в Югославия стана ВОВ ("Best of Breed)"!
МАЕСТА Е ПЪРВИЯТ далматин собственост на българи, който печели тази титла.
Честито на нея и собствениците и - сем. Димитрови, които са винаги толкова ентусиазирани!

Желая високи успехи и на шелтитата, с които живее Маеста.

ПОРОДАТА е обратнопропорционална на природата!!!


Тема Re: Първият наш "МЛАД ШАМПИОН на СЪРБИЯ"!!!нови [re: DalmaLina]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано12.04.04 09:21



И успехите на шелтитата продължават!Само за една седмица шелтито LORD LERWICK IZ TVERSKOY SKAZKI получи и втората си Шампионска титла!След като стана Шампион в Босна и Херцеговина на 04.04.04.,на изложбата в Зайчар на 11.04.04,той стана Шампион и на Сърбия и Черна гора!



Тема Re: Първият наш "МЛАД ШАМПИОН на СЪРБИЯ"!!!нови [re: DalmaLina]  
Автор FACE to FACEМодератор (VOYAGE)
Публикувано13.04.04 09:02



4estito i ot men.
Bravo na Maesta.

YOU TALK TO ME ???


Тема Важнонови [re: DalmaLina]  
Автор FACE to FACEМодератор (VOYAGE)
Публикувано14.04.04 09:54



Трябват ми следните неща за изложба в Зайчар
Съдия, оценка, титли – по оценъчен лист (както са записани там титлите)
Сертификат за “Млад Шампион на Сърбия и Монтенегро”
Това ми трябва за старницата.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Важнонови [re: FACE to FACE]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано14.04.04 10:31



Предполагам знаеш,че за да се получи сертификат от сръбската федерация трябва да се чака.
В оценителния лист е написано:
-оценка отличен и првак разреда млади,което е равно на ВОВ-J
-съдия беше Милан Малетин
И понеже ми поиска сертификат,се сетих да те питам,къде във вашия сайт могат да се видят шампионските сертификатите на останалите далматини в клуба?



Тема Re: Важнонови [re: sheltie]  
Автор FACE to FACEМодератор (VOYAGE)
Публикувано14.04.04 12:55



В момента не можеш да ги видиш, в сайта защото не са сложени( и това ще стане подготвям нещата). Когата съм разговарял С УС на НККДЕ, за страницата ми беше казано, че за да обявя дадено куче за Шампион на България(примерно) собстениците на кучето ми пращат сертификата и тогава чак го обявям в сайта. Излкчение има само за три кучета който бяха вече шампиони когато започнах да правя сайта и ги обявих без дда имам сертификати с разрешение на УС на НККДЕ.Това са Гай, Бенетон,Алба Алис и Моли. Всички останали, кучета които са шампиони на дадена държва(примерно) -Додо, Адела, Тими и Рия са обявени след като съм получил сертификатите (копия сканирани).Изключение прави само Рия тъй като в БРФК няма бланки за Шампион на България, но има служенба бележка издадена от БРФК за това нещо и като са готови бланките ще и бъде издаен сертификата( за справки към селекционера на НККДЕ Младен Йорданов)
За сертификатите толкова, ако УС на НКДДЕ каже да го обявя кучето в сайта без да има още сертификата, ще го няправя, защото в страницата слагам само това което ми се казано да направя тъй като това не моя лична страница а клубна.
А пък сертификата дали ще ми го получа днес утре или след един месец, ми е все едно тои ще ми трябва, за сайта. Ако собствениците на дадено куче кажат, че не искат да се публикува сертифката аз няма да го публикувам направя.
Не успорвам титлата на Маеста, тя си я има и толкоз. Казвам какво ми трябва за сайта, за дамо га да направя тази изложба, ако присътвах на изложбата щях да си ги запиша тези неща и нямаше да питам, но както знаете ме нямаше там. Съгласи се не мога да гадая, каква е оценката на кучето, кой е бил съдията и т.н. ейййййй за тва питам, що не се сещате да ми ги напишете тези неща че да знам какво да сложа в сайта на клуба, а не щото ми е кеф да си поствам из дира, зрани неща. Сетих се и още нещо в архива на клуба има сертификати на всички шампиони, от там също мойе да ги видите, или ако искате мога да ви дам линк така пак става.
Ако забелязвате сайта на НККДЕ е най-подържания сайт на киноложки клуб в България. Ако имате някакви забележки(по-принцип) или сте видели някои неточности или нещо такова казвайте за да ги оправям навреме.
Ами май е тва за друго не се сещам.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Важнонови [re: FACE to FACE]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано14.04.04 19:16



Това , че те интересуват постиженията на Маеста е добре и ние никога няма да ти откажем и не сме ти отказвали информация свързана с нея!Защо ли обаче така заядливо комуникираш с нас???Ако мислиш , че това е най-правилния начин , то това говори много лошо за теб!Аз не съм те молил да ми се оправдаваш защо няма в сайта шампионски сертификати, а просто те попитах къде мога да ги видя в сайта на клуба , тъй като ти искаш сертификата на Маеста за да го публикуваш в сайта.
По-правилно е да ме попиташ за някоя изложба , ако те интересува, отколкото
аз да гадая какво те интересува.На сайта има публикуван списък с изложби на които са ходили и ще ходят клубните кучета.Никъде обаче не видях да е написана изложбата в Ягодина,а беше уведомен че Маеста е участвала на нея.За изложбата в Зайчар няма да говоря,там нещата са същите.И изобщо кой в този клуб определя на кои изложби ще ходят клубните далматини,та са цитирани само определени изложби?
Мисля че с нищо не сме заслужили да имаш такова поведение спрямо нас.Ние с нищо не сме засегнали твоите интереси,така че ако смяташ и занапред да си сътрудничим ще трябва да коригираш,ако разбира се искаш,поведението си спрямо нас.



Тема Re: Важнонови [re: sheltie]  
Автор FACE to FACEМодератор (VOYAGE)
Публикувано14.04.04 20:54



"Аз не съм те молил да ми се оправдаваш защо няма в сайта шампионски сертификати, а просто те попитах къде мога да ги видя в сайта на клуба , тъй като ти искаш сертификата на Маеста за да го публикуваш в сайта." - obqsvam ne se opravdavam. Защото после ако не обясня започват въпроси, както сега.Ако обясня пак същото.ОК

"Никъде обаче не видях да е написана изложбата в Ягодина,а беше уведомен че Маеста е участвала на нея." - да беше влязал сайта и да беше видял. И във форума съм писал. Без коментар.

"И изобщо кой в този клуб определя на кои изложби ще ходят клубните далматини,та са цитирани само определени изложби?"
Незнам какво да кажа.
НО може да зададеш този въпрос на УС на НККДЕ, те ще ти отговорят със сигурност.
В сайта са обявени изложбите в България и традиционната специализирана изложба в Ниш, на която всяка година участват кучета от клуба и CACIB-a на другия ден.
В сайта(изложби) най-отдолу е написано "НККДЕ си запазва правото на промени"
Та на кратко изложбите, които са публикувани - на тях със сигурност ще участват кучета от клуба(поне едно).
Ако дадете списък с изложбите, на който ще участва Маеста до края на годината, ще ги сложа и тях, ама без списък няма да стане.

"Мисля че с нищо не сме заслужили да имаш такова поведение спрямо нас.Ние с нищо не сме засегнали твоите интереси,така че ако смяташ и занапред да си сътрудничим ще трябва да коригираш,ако разбира се искаш,поведението си спрямо нас."
И това е БЕЗ КОМЕНТАР

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Важнонови [re: FACE to FACE]  
Автор sheltie (forever)
Публикувано14.04.04 21:48



Явно че по този начин нормална комуникация между нас няма да се получи и затова,който от клуба се сети да се позаинтересува от резултатите на Маеста , да се обажда и ние с удоволствие ще му дадем информация.



Тема Re: Важно [re: sheltie]  
Автор FACE to FACEМодератор (VOYAGE)
Публикувано14.04.04 22:41



Който иска да се публикуват резултатите на кучето(тата) му от изложби, на които не съм присъствал ги изпраща сам. Вие, както си решите.
От 3 години правя изложбите, но такова нещо не съм виждал - по-недоволни хора и то недоволни, че искаш да направиш изложбата за тяхното куче и търсиш информация.
Можете да ползвате и куриер
Имам чувството, че Ви е виновен целия свят. Що ли си мислите, че света се върти около Вас и всичко живо се заяжда с Вас? Погледнете си постингите от последните няколко месеца - все обидени, все сърдити, все смятащи, че целия свят им завижда за успехите, все някой Ви е прецакал за нещо, направо страшна работа.
Живота може да не е толкова розов, ама не е толкова черен колкото си мислите.
Не ставайте параноици, хора!

YOU TALK TO ME ???



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.