Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 30.05.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема web-site  
Автор serapeum (непознат)
Публикувано12.01.04 17:59



Zdraveite,priateli,pove4et ot vas me poznavat,taka 4e iskam da se pohvalia s novia si web-sait:


Razgledaite go,a pyk mje da ostavite i nesto milo v knigata za gosti

Редактирано от JON 3 VOLTA на 13.01.04 17:56.



Тема Re: web-siteнови [re: serapeum]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано13.01.04 00:43



4estito za saita. Gotin e. Samo taka.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: web-siteнови [re: JON 3 VOLTA]  
АвторDalmalina (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 00:21



Имам един въпрос към вас в книгата за гости на този сайт.



Тема Re: web-siteнови [re: Dalmalina]  
Автор SPOTMANlAC ()
Публикувано17.01.04 01:51



".....Цвете& dalmalina@abv.bg Reply X
http://www.geocities.com/dalclubbg
Как да разби& #1088;ам рекла& #1084;ата на далма& #1090;инско ;то кучил& #1086; в този сайт, след като в подад& #1077;ните докум& #1077;нти в БРФК пород& #1072; далма& #1090;ин не фигур& #1080;ра в развъ& #1076;ния план? (Прове& ;#1088;ката извър& #1096;их лично на 13.01.2004) Ако искат& #1077; да развъ& #1078;дате далма& #1090;ин, напра& #1074;ете своев& #1088;еменн ;а корек& #1094;ия. "

Kakvo ozna4ava vsi4ko tova ??????
vzeto ot:








Тема Re: web-siteнови [re: SPOTMANlAC]  
Автор serapeum (непознат)
Публикувано17.01.04 10:54



Ste otgovorai.Parvo,ako si dobre zapoznata s pravilata,v FCI se zapazva samo ime,a pod tova ime mojes da razvajdas i 200 porodi ako iskas,i postoianno da si gi menis.Tova,koeto si vidiala v BRFK e za tiahna upotreba,i sled razgovor s rykovodstvoto se razbrahme da pisem samo tezi porodi,koito imame v momenta,zastoto tova e samo za pred tiah.V FCI se izprastat edni karton4eta,samo s imenata.Tova li4no mojes da go proveris vyv federaciata.
A otnosno reklamata,mojes da popitas Teodora-tia sama pojela da razvyjda pod imeto na nasia razvydnik,i nie ste podpisem dogovor za otdavane ku4kata pod naem.Razbira se,ako ni go pratis.Pusnato ti pismo po e-mail-a s iskane za takyv dogovor.I mislia 4e niamas osnovanie da ni go otkajes.Ili gresa?
Ta tova e.Ako imas drugi vyprosi,molia,niamam protiv da otgovariam.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.