Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 26.06.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ????????  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 17:39



Poglednete na kolko zabavna statia popadnah dnes:


kakvo mislite po vaprosa?

Редактирано от JON 3 VOLTA на 05.01.04 01:12.



Тема A be kva e taq glupostнови [re: Desi]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано05.01.04 18:21



Ili az ne si prevejdam kakto trqbva ili toq koito go e pisal e TAPAK. Ot tri godini hodq po izlojbi, i nepomnq nqkoga da sam si zapisval ku4atata v 9 FCI grupa, vinagi sa bile v 6-ta. Vqrno 4e porodata predi godini e bila v 9-ta, ama 2004 si v 6-ta.
Ako bqh pro4el, 4e ot 2004 6te preminem ot 6-ta, v 2-ra, da go povqrvam ama tova nemoga.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: A be kva e taq glupostнови [re: JON 3 VOLTA]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 09:19



Napylno sam saglasna s teb!Ne glupost,mi napravo gluposti6te!!!!
A 4e varvim kam vtora grupa mai si prav,no ne moga da si obiasnia zasto ni vodiat na tam.



Тема Re: A be kva e taq glupostнови [re: Desi]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано06.01.04 10:30



Ami za6toto, poroda e pokrila nai-dobre izpitite po Schutzhund, i zatova, pone taka se e govorelo na Evropeiskoto

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: A be kva e taq glupostнови [re: JON 3 VOLTA]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 20:38



Viarno li,tova ne sam go 4ula.Az si misleh 4e e zastoto masovo dalmatinite sa zaprili4ali na molosoidi.



Тема Re: A be kva e taq glupostнови [re: Desi]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано06.01.04 23:05



Kak si go pomisli????????????????????????????? Primerno ridjbeka da ne prili4a na molosoid??????????

YOU TALK TO ME ???


Тема hehнови [re: The SWEET-est thing]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано07.01.04 08:20



Dobre 4e me otkrehna, eiiiii. Bravooooo.
Ima unikalnata darba da, da izpi6e6 100 reda i ni6to da ne kaje6.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: hehнови [re: JON 3 VOLTA]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:21



Aide pak se po4na,niakoi mai e resil da se zaiajda s vsi4ki.To mai e harakterno za nego.
A otnosno molosoidnosta,ne komentiram porodata kato cialo,a niakoi otdelni ekzempliari.I niamam predvid platnost na kostite i t.n.,a savsem drugi nesta.
A otnosno tova 4e dalmatina pokriva rabotnite izpiti dobre,ne se i samniavam.Zastoto ako edna nemska ov4arka ili niakoe podobno ku4e e tiasno specializirano i ne stava za lovno ku4e,to dalmatina stava i za lovec,i za rabotno ku4e,i za voda4 na slepi,i za otkrivane na narkotici,i za terapia.A ka4estavata mu na kompanion niama da komentiram,zastoto vsi4ki tuk znaem za kakvo stava duma.



Тема Re: Ehhh.................. taq glupostнови [re: The SWEET-est thing]  
Автор SPOTMANlAC ()
Публикувано07.01.04 14:14



Haide mersi za sbydvaneto. Kakvi vkusove i kakvi hora. Stavashe duma za statiata, koqto Desi e namerila. E,ti kakvo shte kajesh za neq? "....ot 2004 dalmatina preminava ot 9-ta FCI grupa v 6-ta......razvydchicite i izlojitelite da vnimavat kade si zapisvat kucheto......"





Тема Re: Ehhh.................. taq glupostнови [re: SPOTMANlAC]  
Авторbad_mad (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 14:43



Dalmatinac i treba da bude u grupi 9... velika je glupost sto je u grupi 6 ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.