Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 28.06.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема апел6нови  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано14.05.03 13:06



Здравейте, стопани на кучета!
Аз също страшно обичам всякакви кучета, но ми е много неприянто, когато видя как кучът си върши голямата работа където свари, а стопанинът му зарязва "съкровището", без да го е грижа!
Толкова ли е трудно да имате една лопатка под ръка и да го хвърлите в някоя кофа?
Може би някои от вас имат малки деца, на други им предстои, а трети чакат внуци, помислете малко и за тях, как ще ги пускате в градинки, пълни с кучешки лайна? И да ги дебнем постоянно, все ще докопат някое лайно в пясъчника. Знаете ли колко страшни болести могат да пипнат?!
Промяната може да започне тук и сега, и всеки от вас може да допринесе децата ни да не играят сред кучешки лайна! Толкова малко усилие е нужно!
И нека да дойде момент, в който ще ви е срам от околните да не почистите след кучето си, нека това да стане по-скоро изключение, отколкото правило!



Тема Lainjana istorija (s goljamo izvinenie)нови [re: Дeлфин]  
АвторThe SWEET-est thing (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 13:31



Ami savsem slu4aino znaem kakvi strasno opasni bolesti mogat da hvanat.
Ako bese taka da bjahme izmreli vsi4ki do krak oste predi godini. Oba4e imalo i umni hora na tozi svjat deto vzeli 4e edin den otkrili vaksinite. Puk i nie sme vzeli 4e sme se im se varzali po akala i si vaksinirame ku4etata i daze gi obezparazitjavame na ima njama dva meseca. (to ot lipsa na mozak ne ot drugo)
Njakolko vaprosa (s tendencija za ritorika) ot kakvi laina te e gnus pove4e ot ku4eski ili ot 4oveski ???
A kak izvinjavai gi razpoznavas???
Koi ku4eski laina sa po opasni, tezi na domasnite ili tezi na bezdomnite ku4eta ???
A tjah kak gi razpoznavas???
Brojat na koi ku4eta e po goljam? Na tezi vaprosnite domasni s rodoslovija koito se gledat po vsi4ki iziskavanija /po danni na sluzba PK kum BRFK za poslednite 2 godini i polovina pod 3000(slovom: tri hiljadi) ot cjala Balgarija ili bezdomnite v Sofia hraneni ot anonimni blagozelateli po kvartali koito oba4e v nikakuv slu4ai ne iskat da imat nesto obsto s tezi ku4eta,kamoli da gi obezparazitjat i vaksinirat i kastrirat i da gi vzemat v kusti)
Mozete da smjatate, predpolagam taka, 4e mislja sami mozete da si napravite izvoda kade e po goljamata mnima opasnost ot tezi "strasni bolesti".
Ne iskam njakoi da me razbira pogresno. Njamam nisto protiv stopanite da 4istjat sled ku4etata si na obstestveni mesta i detski plostadki, no tova zavisi ot li4nija izbor i vazmoznost na vseki. Taka 4e koito go e strah ot me4ki ama mnogo mu se molja da ne hodi v gorata/ razbirai i detski plostadki stoto tam moze da bude napadnat ot talpa ozvereli majki (4oveski estestveno) zadni za must/
Prosto mnogo me nervjat hora koito si njamat predstva kak stojat nestata, no sa ubedeni, 4e sa pravi.
Vsi4ko hubavo, mersi za vnimanieto i sledvastia put kogato namerite sakroviste v hrastite napravete edna malka aritmeti4eska smetka 4ie li e.




Тема Re: Lainjana istorija (s goljamo izvinenie)нови [re: The SWEET-est thing]  
Автор Дeлфин (търсеща)
Публикувано15.05.03 15:45



Ами дай щом има толкоз лайна да допринесем и с ваксинираните лайна на наште домашни любимци, и те да дадат нещо на света! Както се казва, щомо други серат и така и така си е насрано, че що и ние да не понасерем малко?!

Njamam nisto protiv stopanite da 4istjat sled ku4etata si na obstestveni mesta i detski plostadki, no tova zavisi ot li4nija izbor i vazmoznost na vseki.

Да, тук си прав! Колко ли хора имат възможност за една малка лопатка, а има и куп други начини ако човек има желание! Тук не става въпрос за личен избор, тук става въпрос за възпитание, него или го имаш, или го нямаш!

Prosto mnogo me nervjat hora koito si njamat predstva kak stojat nestata, no sa ubedeni, 4e sa pravi.

Ами и мен!



Тема Re: Lainjana istorija (s goljamo izvinenie)нови [re: Дeлфин]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано15.05.03 19:22



Тук не става въпрос за личен избор, тук става въпрос за възпитание, него или го имаш, или го нямаш!

Ami kvo togava q po4va6 taq tema. Koito si nqma vazpitanie si go nqma i tolkoz, nemoje6 da go vazpita6. Sega 6te mi zapo4nite edni bezmisleni sporove 4e svqt 6te ni se zavie.
Pluvai spokoino.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: апел6 [re: Дeлфин]  
Авторdalmalina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 14:36



Otlichno si znaem zadaljeniyata kato sobstvenitzi na kucheta.
Tova, za koeto pishete e Naredba za poddarjane i opazvane chistotata na teritoriyata na Stolichna obstina, chl. 12, al. 6.

Smyatame se za kulturni i izpalnyavame naredbata!!!



Тема Re: апел6нови [re: dalmalina]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано05.07.03 12:54



ne ti wqrwam.......

Писна ми от педераси...


Тема Re: апел6нови [re: MAN6]  
Автор DalmaLina (spotsfan)
Публикувано05.07.03 21:22



На кое по-точно? Всъщност алинеята е 5.

ПОРОДАТА е обратнопропорционална на природата!!!


Тема Я виж ти...нови [re: DalmaLina]  
Автор Wild Freedom (Free Forever)
Публикувано05.07.03 22:56



... Ти взе че се режистрира..Я сега отиди на

- категория кучета и си избери далматинска анимация - та всички да си имаме картина в профила.Там - в този сайт има 5-6 страхотни анимации с далматини.Виж ги - няма да съжаляваш.А относно ника ми - очаквайте още много промени - това са имена от списъка за имена на кучетата от бъдещия ми развъдник.Те са над 1000 варианта.

Редактирано от JON 3 VOLTA на 06.07.03 00:27.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.