Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 28.06.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся златен лабрадор!нови  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.09.02 04:59



ама няма сайт, затова питам тук.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Опитай....нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано05.10.02 20:10



..... в клуб "Болонка"....там са по-светнати!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Търся златен лабрадор!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторroлдeн (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 15:11



има един магазин за домашни любимци близо до четвьртьк пазара,тел:032/634153 както виздаш в Пловдив е,не знам дали това те устройва?



Тема Re: Търся златен лабрадор! [re: roлдeн]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано05.11.02 21:57



kade se namira po-tochno tozi magazin,mozes li da obiasnis-niakade okolo veterinarnata klinika li i kakvo ima v nego-obiavi za prodavani kucheta li?



Тема Re: Търся златен лабрадор!нови [re: BenyB]  
Авторroлдeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 14:26



да,близо е до ветеринарната клиника-откьм гьрба й/Вьтре има кучета които се продават-можеш да ги видиш и пипнеш!има различни породи,има и котенца даже ведньж имаше и говорящ папагал-от големите!Аз много обичам кучетата,а там има интересни породи и когато имам работа в тази посока минавам да видя какво имат този пьт!Редовно зареждат от Унгария golden retrieve,labrador-светли и черни,мопс и др.Освен това сьм питала-ако човек иска определена порода куче,определен пол и вьзраст, с родословие или без мове да си порьча и при следващия курс ще му докарат.Дано сьм била полезна!Ако чуете за някакви кинеложки сьбития в пловдив,демонстрации или добра дресура моля пишете!!!Мерси предварително!!!



Тема Re: Търся златен лабрадор!нови [re: BenyB]  
Автор JON_3_VOLTA (VOYAGE)
Публикувано07.11.02 17:00



Zdravei.
Eto nqkolko telefona.
Nacionalen Labrador Ritrivar klub- tel 02/660051; fax 02/661118 mail:labrador_club@abv.bg Petko Stamov Muftiev
Razvadnik za Labradori "BLONDFELL" tel. 088/510851 Georgi Nikolov
Mislq 4e toq razvadnik e v Plovdiv.

Nadqvam se da sam bil polezen.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.