Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 02.07.24 
Кучета
   >> Далматин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема dalmatin-ni6to ne razbirate za ot porodaнови  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 01:10



Ni6to ne ne razbirate ot tazi poroda.Kakvi sa tiq gluposti koito si pi6ete.Po4ti vsi4ko koeto kazvate sa palni gluposti.VZEMETE I SE PROSVETETE!



Тема ДАЛМАТИН !!!нови [re: ^HERETlC^]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано28.12.01 23:48



Ти вземи се просвети.Аз съм член на клуба.Знам всичко за породата.



Тема Re: ДАЛМАТИН !!!нови [re: realsun]  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 23:53



Tova, 4e si ot kluba ne ozna4ava, 4e znaesh vsi4ko za porodata. A taka kakto razbiram nqmash i ku4e s rodoslovie! A pak si imala ku4ilo ot nego? Poneje sledia obqvite i mislqto4no ti pravish zabelejka na nqkoj deto si e kupil tova ku4e ot teb i prodava ku4eta bez rodoslovie. I 4e shtial da spe4eli ot tova. Ot tuk stava qsno, 4e ti si edin ot vinovnicite da se razvajdat taka nare4enite psevdodalmatini (mislq, 4e taka gi nari4ashe gospoja ili gospojica Doychinova, koqto maj e predsedatelka na kluba vi)
Taka, 4e kato govorish za porodata DALMATIN ili koqto i da e druga poroda parvo kazvaj 4e ti si edin ot vinovnicite za oporo4avaneto na porodata v Bulgaria i po-dobre obiasnqvaj na horata zashto ne trqbva da pravqt kato teb, a ne im se karaj.
Otnovo kato 4eta vijdam 4e ima edin, dvama 4oveka, koito vse pak misqt. Ediniqt e KOKO, a drugia e kumcho_vulcho - bravo hora!
A specialno za tebe-realsun mojesh da nau4ish mnogo neshta to men.
I vzemete da si opravite saita na kluba ili po-to4no na dvata saita, a naj-dobre si napravete nov! I go poddarjaite. Kato gledam drugite klubove sa dosta po-naprednali ot vas.
Rabotote qko za naj-prekrasnata poroda! I ne pravete greshki.
Drugia pat shte zapo4nem s urocite.
P.S. A ve4e imate i kniga. 4estito i bravo. Dnes q vidqh i utre shte si q kupq.



Тема Re: ДАЛМАТИН !!!нови [re: ^HERETlC^]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано30.12.01 23:50



Относно малките кучета, за който говориш: да имам куче без родословие ( но я
обичам и в скоро време ще взема и родословно куче - до 1 г.), тя беше родила
преди повече от 2 години - роди малките си на 13 и 14 Декември 1999г.Тогава
обаче аз не бях член на клуба и не знаех много за породата.От както съм член,
а съм член от 19 Април тази година разучих много неща и имам над 160 снимки
на най-известните далматини в света, включително и на Amor на Ненад Девич
от Югославия.Та Амор е четвърти в света за 1996 г. и има поколение в България
от Alba-Alice Mitor Vel Rual.Тя беше в България до преди няколко години, беше на председателката на клуба, но тя я даде на Ненад Девич.Алиса присъства в
90% от родословията на клубните кучета.Относно книгата добре, но цената й
14.60 лв., ще дадеш ли толкова пари+евентуална надценка от търговеца.Най-
добре стани член на клуба, вземи родословно куче и няма да съжаляваш.

Това мога да кажа, другото ти го направи както решиш.



Тема Re: ДАЛМАТИН !!!нови [re: realsun]  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 10:56



Ta koj ne bi dal tolkova pari za liubimata poroda!
Ia kato si tolkova na ti s porodata mi kaji na koe miasto e Selwin (Spotnik's Special Selection) na izlojbata na 17 dekamvri 2001 v Holandia i kolko ku4eta sa u4astvali na izlojbata?



Тема Re: ДАЛМАТИН !!!нови [re: realsun]  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 11:32



Kakvo stava? Mai ne6to se zatruni s moite vaprosi. 6te mi otgovi6 li? A ako ne zne6 pitai, az 6te ti kaja.Chakam!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ДАЛМАТИН !!!нови [re: ^HERETlC^]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано04.01.02 19:36



И аз ги знам тези номера: примерно я кажи кога е родено моето куче.След малко ще вляза в някой сайт и после ще те питам някой въпроси.Не знам отговора, но Селвин е едно прекрасно куче, нищо чудно да е спечелил и BIS.

Сега въпросите:
1.Кое от женските ни кучета се е разгонило на 1 Януари и кой са трите избрани мъжки, на един от който ще я пуснат ? (на този въпрос може да отговори само член на клуба)
2.Кажи коя е Адела, пълното й име, на кой е, от кой развъдник е, кой я е произвел, кои са родителите й, къде живее в момента ?
3.В коя изложба участва моето куче за първи път, на каква възраст е била тогава, в кой брой на кое списание списание е отразена тази изложба, каква
оценка е получила там ?

Редактирано от realsun на 04.01.02 20:13.



Тема za realsunнови [re: realsun]  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 21:31



Kakvo stava, na6to se gubi6? Svar6iha li ti poananiqta? Vze da mi stava sku4no. Gledam kandidatstva6 za moderator. HA. 4akam te na ringa. (da si merim poznaniqta). Kavo stana s vaprosite, koito be6e podgotvila za men?



Тема Re: za realsun [re: ^HERETlC^]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано05.03.02 11:24



Чакай сега, защо се заяждяш.Какво толкова съм направила.Освен това моята кандидатура за модератор не е единствената.Има още 3-4.С теб можем да се
мерим за модератор на този клуб.Доказа, че и ти разбираш от далматините.А
сега някой данни:На 30 и 31 Март в Пловдив, в 10-та палата на панаира ще има изложби.На 30 ще е САС, а на 31 ще текат две:свободна (за кучета без
документи) и "за признаване на порода".Ако искаш ела.Там ще бъда и аз и
повечето от клубните членове.Освен това, ако вече не съм ти враг (според теб) мисля, че е добре да станеш член на клуба.В БРфК вече са научили за
нашите препирни, все ме питат какво става.При това Валери Пеев ме пита, а
той е прецедател на БРФК, също и Елена Нейчева (собственик на DAIKATANA, който FCI призна като SPOTMANIAC.DIVALINOR e признат с това име.



Тема Re: za realsunнови [re: realsun]  
Автор^HERETlC^ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 15:09



Ti ne 4ete6 li kakvo pi6a? Ne trqbva da ima nikakav moderator bilo tuk ili v drug klub. Kak taka nqkoi 6te ograni4ava horata da pi6at svobodno mnenieto si? Koq si ti ili nqkoi drug koito da otsqva mneniqta? KOMUNISTI. Kakvoto ne ti dopada i pod noja. Taka ne moje. S posledniqt si posting ve4e dokaza kakva golqma neveja si. Nau4i se vednaj za vinagi predi da pi6e6 da nau4i6 koi kakva dlajnost zaema (v tozi slu4aj). Prou4i kak stoqt ne6tata i togava se izkazvai. Nevejestvoto ti pravi silno vpe4atlenie i ne govori dobre za teb. A i nikoi na sila nemoje da nakara 4ovek da 4lenuva kadeto i da bilo. Taka 4e prestani s tova - da stavam 4len na kluba vi. Kogato az re6a togava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.