Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 27.06.24 
Кучета
   >> Дакел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови  
Автор otto (непознат)
Публикувано02.02.04 12:07



KU4ENCETO MI E NEVEROIATEN SLADUR,4EREN,NA PO4TI 3 GODINI.NIE SME V SOFIA-DIANABAD.TEL. 0887 856 808 -MARTIN ILI Sofia.MStoikov@corpbank.bg



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови [re: otto]  
Автор Spectral (любопитна)
Публикувано02.02.04 14:07



Черен дакел/ късокосмест ли е?/!! Ако си намериш и такава жена, бих искала един мъник за мен!



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови [re: Spectral]  
Автор otto (непознат)
Публикувано04.02.04 09:25



KYSOKOSMEST, NE MNOGO GOLIAM (TEJI OKOLO 8 KG.) S IZRAZEN GRYDEN KO6 I TALIA,V SMISYL ,4E NE E KATO TRYBA.BA6TA MU E DOKARAN OT USSR I E SUPER PORODIST.ZA KU4ENCA NIAMA PROBLEMI,SAMO DA MU NAMERIM JENA!



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови [re: otto]  
Автор gus_gus (новак)
Публикувано11.02.04 14:18



Хей, баща му да не е Ози от Мусагеница? Защото, ако е така, правиш конкуренция на моята обява за кафявия дакел, който също си търси жена и също е син на Ози! Шегувам се, разбира се, пожелавам ви успех в това трудно начинание и ако си намерите дакелка, която си има сестра, можете да ни я пратите /сестра й имам предвид/! Леле, ако това е синчето на Озко, кога стана мъж за женене?!



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVEC [re: gus_gus]  
Автор gus_gus (новак)
Публикувано11.02.04 14:39



Погледнете и в клуб "Домашни любимци" /някъде на 4-та страница има обява, че женска дакелка си търси мъж, но са във Варна!/



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови [re: gus_gus]  
Автор otto (непознат)
Публикувано12.02.04 12:06



ABSOLIUTNO E SIN NA OZI OT MUSAGENICA !!!!!!
DAJE OTNA4ALO GO BIAHA KRYSTILI NA BA6TA MU, NO SYS SOBSTVENIKA NA OZI
(KALIN)RE6IHME ,4E OTO PO-MU OTIVA!!!!EBATI KOLKO E MALYK SVETA!!!
A INA4E S JENSKITE DAKELKI,PROBLEMA E SERIOZEN!



Тема Re: TYRSIA JENA ZA MOIA KRASAVECнови [re: otto]  
Автор gus_gus (новак)
Публикувано12.02.04 17:45



Е, аз съм сестра му /не на Ози, на Калин/! И наистина явно светът е много малък, щом по една жена не можем да им намерим на нашите хубавци! Нашият Аргус, горкият, също досега не е ставал баща и много се терзаем от тази мисъл
Между другото, много ми се иска да го видя хубавеца Ото /защото наше лошо няма!/ и да ги запознаем с брат му Аргус /който обаче е от друга майка/. Калин все ми обещава да ме заведе, обаче нещо се разминаваме в графика!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.