Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 17.05.24 
Кучета
   >> Дакел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема как да науча дакела си да пикае навън  
Автор firestarter_ka (непознат )
Публикувано23.03.03 14:40



как да науча малката гадинка да пикае навън
помогнете ми



Тема Re: как да науча дакела си да пикае навъннови [re: firestarter_ka]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 13:52



Колко малка е малката гадинка?

Ако е под една година, ще трябва да се примириш, че докато духне една свещичка - пикаенето става само на познати и уютни места, т.е. вкъщи. След това ще започне сама да си държи чисто.
Но - всяко правило си има изключения: моята гадинка е на почти две години и когато е сам вкъщи и реши, че е сърдит, защото са го оставили сам, просто отваря крана и става мазало!



Тема Re: как да науча дакела си да пикае навъннови [re: Бoци]  
Автордakи:) (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 16:55



Нашият дакел започна да пишка навън доста преди годинката. Сега е почти на 1 год. и половина, обаче от време на време вдига крака и на табуретката или масата в къщи. При това не само когато ни няма, но и когато сме в къщи... Голям пакостник е, страшно много бели прави, но вината сигурно е наша - разглезили сме го доста. Какво да правя, като наказание по-голямо от бой с вестник не мога да му приложа :)).



Тема Re: как да науча дакела си да пикае навъннови [re: дakи:)]  
Автор Exersist (exersist)
Публикувано30.03.03 20:25



kakto mi razpraviash za beli
i nashata gadinka gi pravi onia den iziade 50 evro nashti napravio sa besni
a si pika navsiakade napravo e ugas
i vanka ia karam ...neznam veche




Тема Re: как да науча дакела си да пикае навъннови [re: Exersist]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 13:26



Което доказва, че дакела си е голям човек - когато е сърдит, просто го показва. Но тая, дето ми обяснява, че трябва да го кастрирам... добре, че нея природата я е създала кастрирана, щото иначе...
Не се сърдете на дакелите - те просто искат цялото възможно внимание на света и ако може - наведнъж. Освен това са изключително паметливи.
Моят например като чуе музиката на рекламата по БИ ТИ ВИ тича, изправя се на задни лапи и чака дакелчетата да слязат от телевизора. И така всеки път. И после не виждали плоски образи и нямали памет!!!



Тема Re: как да науча дакела си да пикае навъннови [re: firestarter_ka]  
Автор tonyto (момиче)
Публикувано01.04.03 07:52



Здравей!
Имам едно малко черно дакелско чудовище във вкъщи.И макар че и аз имам проблем с него (спи в леглото ми), съмдоволна че поне го научих да пишка на терасата и то още като беше на 4-5 месеца.Ето как стана това:

1.Наблюдавах го и веднага щом започнеше да души нервно наоколо и да се върти го хващах и веднага го изнасях на терасата и го чаках там да си свърши работата.
2.Ако все пак се изпишкваше във вкъщи му се карах и му казвах"НЕ-ЛОШО КУЧЕ".После вземах вестник избърсвах пишканото с него и го изнасях на терасата.След това с дезодорант напръсквах мястото където беше свършил работата.

По този метод след две три седмици имаше разултат и той вече си ходеше на вън на терасата.Казвам на терасата защото доста по късно той започна да си върши работата на вън като го извеждах на разходка

Едно трябва да знаеш, то сигурно си го разбрала вече но дакела е страшно упорито и твърдоглаво животно.Трябва още докато е малък да му се наложиш.

Ами това е в общи линии.Желая ти успех!

BlackHowk


Тема към тонитонови [re: tonyto]  
АвторБoци (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 12:07



Черното чудовище мъж ли е или жена?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.