Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 21.05.24 
Кучета
   >> Дакел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ima li niakoi problem s kaishkata...  
Автор Exersist (exersist)
Публикувано25.01.03 23:57



onia den za parvi pat izkarah kucheto mi s kaishka...no nali znaete dakelite kato ne sa sviknali s neshto pochvat da se iadosvat i da se sardiat...
parvite niakolko pati se zasilvashe ,no posle mu se otbi viakakva rashodka i prosto si stoeshe i gledashe naliavo na diasno...a kato ia pusna gleda da pobiaga,...a tolkova mnogo sastezateli s koli ima v neshia grad,che veche me e strah da ia puskam...a i chak pat se razgonva....
niakopi savet da mi dadete....

vse oshte tarsia priatel za moiata Dgesa...ako moge da e ot PLD regiona



Тема Re: Ima li niakoi problem s kaishkata...нови [re: Exersist]  
Автордokcи (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 18:10



Всички дакели са инати и наумят ли си, че няма да се разхождат на каишка са способни да ти се наложат, но не те съветвам да си пускаш съкровището без каишка, ако не искаш да сварши под гумите на някой шофьор. Веднъж видях премазан кокер-шпаньол и от тогава не си пускам кучето за нищо на света. Ако е малка, имаш шанс да я приучиш, но ако вече е пораснала и сега топърва искаш да я научиш на каишката, няма да ти е леко. Но ти бъди упорита! Колкото и да са упорите дакелите, ние все пак сме по-упорити от тях. Така че дерзай и не се отказвай!



Тема Re: Ima li niakoi problem s kaishkata...нови [re: дokcи]  
Автор Exersist (exersist)
Публикувано16.02.03 11:28



Naistina vsichko tova e viarno bez ednoto neshto ...tova che ne sam momiche a momche
v se pak Exersist e v magki rod....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.