Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Култура
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Yes!!!!! (((-8нови [re: eneya]  
Автор Арчи ()
Публикувано25.01.00 18:15



Благодарим за хубавите думи Eneya, много си мила (((-8 Мога само да кажа, че и ти си потвърждение на този принцип... Арчи (((-8

Тема NO!!!!!нови [re: eneya]  
Автор chokoiboko ()
Публикувано28.01.00 12:32



ения съжалявам че трябва да ти го кажа, но феминизмът няма почва у нас също така много средностатистически жени и мъже имат достъп до интернет и въобще животът може да бъде много тъжен аз не виждам защо толкова си се загрижила за това висше образование, което всъщност нищо не струва и на никого не помогнало освен да загуби м/у 4-6 години от живота му не разбирам защо си се загрижила и повод преобладаващата час на "некъдърниците" с привилегии -- това винаги е било така и така ще си остане не зная и защо възприемаш налицието на компутър, модем и мрежа като критерий за "интелигентност, оригиналност и навярно гениалност" разходи се из клубовете, из чатовете и из личните сраници по-задълбочено и се опитай пак да си повториш, сама наум "какви генийчета само!" не искам да ти развалям илюзиите българинът не дорасъл за феминизм знаеш ли, в германия фемистките движения карат мъжете да пикаят седнали (за равноправие, по-голяма хигиеничност и пр.) в българия дори жените не могат да пикаят седнали в обществени тоалетни. замисли се

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: chokoiboko]  
Автор Marcel Proust ()
Публикувано01.02.00 13:04



Eneya i Mell,vazhishtavate me!Ot vas bi izliazla novata i po-savarshenna Valentina Tereshkova.Ne zabraviaite,che majete sashto imat pravo da ne dariat niakoi jeni s laski(v niakoi sredi gi narichat kilikanzeri).Eto zashto otnosheniata bi triabvalo da badat ravnopravni.Razbira se,po pravilo ednata strana e po-prava ot drougata.Bihte li poznali koia e tia?

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: Marcel Proust]  
Автор choko i boko ()
Публикувано02.02.00 09:56



ха ха ха няма по-прави страни и всичко е субективно всъщност както казваше един приятел "никой не еказвал че ще честно" а освен това тук никой не говори за ласки, а за това кой как пикае в тоалената

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: choko i boko]  
Автор Marcel Proust ()
Публикувано02.02.00 11:34



Choko-boko,poniakoga i da pikaesh se iziskvat umenia.Naprimer niakoi ne mogat da se prizelvat dobre.No stiga po temata,saglasi se che ima dalech po-priatni... raboti.Kaji,haresva li ti naprimer magnetisma i obaianieto na musicata i koi instrumenti ti dopadat poveche-udarnite ili duhovite?

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: Marcel Proust]  
Автор choko i boko ()
Публикувано02.02.00 18:13



towa e tema za feminizym, a ne za muzika /swalki/ :))))) ako ne interesuwa si naprawi sobstwena, ako ne znaesh kak, prosto popitaj i wse nqkoj shte ti kave :))) sorry che sym zlobna no sym w uvasno nastroenie

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: Marcel Proust]  
Автор chokoiboko ()
Публикувано03.02.00 14:00



не секса за мен не фикс идея но в обсхти линии с тази идея влизат повечето тъсацхи на комуникация -- просто погледни в чатовете, в irc, на някакъв етап винаги всичко опира до това, а на мен просто ми е писнало, и виртуално, и на живо и това е просто форма на изливане на общото ми възмущение, а ти се извиних просто защото не съм злобна наистина и от няколкото ти постинга не бих могла да преценя правилно дали наистина си заслужавах гнева ми или си невиниен -- нещо като историята с чичото, детето и стомната (предполагам я занеш ;) а за музика просто не ми се говори, достатъчно ми е да я слушам ако си прочел "бягай, бягай, бягай" там някой си позволява да ме определя като чалгаджийка, но сигурно си достатъчно голям да прецениш и сам

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: chokoiboko]  
Автор eneya ()
Публикувано04.02.00 00:43



Жената, потребна само като сексуален обект (а не като личност - вжл вица: какво е жена? - Отговор: защитната система на п.....а) или като бавачка и гледачка? Интересно, ако няма шанс да спят с нас, ще продължат ли мъжете да се интересуват от нас? Може би за да ни засипят с кал в някоя дискусия за феминизма? Ха-ха, добро утро.

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: chokoiboko]  
Автор Marcel Proust ()
Публикувано04.02.00 12:15



Choko-boko, Visoko ozenih "biagai"-3,zatova si pishem s tebe.Blagodaria za priamotata.Zaslujava si da ti napravia edna psichoanalyza...za tvoeto ego,nevrotichni sastoiania,komplexi i t.n.Molia da otgovorish na domashnoto.Za Eneya:Znaesh li razlikata m/u sutiena i tsarkvata?Ciao-ciao

Тема Mechtite na Eneyaнови [re: Marcel Proust]  
Автор mell ()
Публикувано05.02.00 19:39



koj si marcel prust? wsyshtnost maj wyprosyt e ritorichen? i nikak ne chestno ot twoq strana no kakto kazwashe edin priqtel koj e kazwal che shte chestno? i oswen towa mislq che si zasluvawashe srqzwaneto ;)))) Marcel Proust написа: ------------------------------- Choko-boko, Visoko ozenih "biagai"-3,zatova si pishem s tebe.Blagodaria za priamotata.Zaslujava si da ti napravia edna psichoanalyza...za tvoeto ego,nevrotichni sastoiania,komplexi i t.n.Molia da otgovorish na domashnoto.Za Eneya:Znaesh li razlikata m/u sutiena i tsarkvata?Ciao-ciao


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.