Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Култура
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Притча за театъранови [re: Зевс]  
Автор Тиха мъка ()
Публикувано01.11.99 20:57



Зевсе! Малко трудно е да кажеш колко ти харесва нещо и почти невъзможна да го кажеш по нов или поне по интересен начин, Ето, оправям си гласните струни, но не се получава. Добре, ще го изграча. Не, ще го измуча. Подлуди ме от кеф притчата ти (сигурно знаеш, че животните са много по-искрени от хората) Само съжалявам, че бих искала да продължи, но аз не бих... Волоока (но уви, не Хера)

Тема Притча за театъранови [re: Тиха мъка]  
Автор Зевс ()
Публикувано01.11.99 22:18



Айде бе! ;~)) Трогнат съм... Аз пък си мислех, че всички вече са прочели Притчата и са се втурнали да си купуват билети за представлението. Но ето, че имало и закъснели зрители. Нищооо- не се безпокой Волооока, не е важно кога ще влезеш в залата, нито на кой ред ще седнеш, важно е желанието за съучастие в представлението. ;~)) Купона трябва да продължава вечно, нали? Иначе би било скучно за нас, безсмъртните...... хо хо хо Зевс ;~))

Тема за зевснови [re: Зевс]  
Автор mell ()
Публикувано03.11.99 20:56



гръмовержецо какво толкова тайно имаш да ми пишеш? май силно си се привързал към разговори "на ушенце" а думите ти наистина бяха към друг! това е "свободен форум за дискусии" не разбирам защо всички търсят лични разговори аз съм само една муза за всички :) всъщност на едно или две места в "култура" по погрешка съм си написала верния меил адрес и едва после промених някой буквички :) ........................

Тема Притча за театъранови [re: Зевс]  
Автор Волоока ()
Публикувано03.11.99 23:17



Бях на престъп...представлението, Зевсе. И седях (на първия ред в средата), и някоя сълза пророних (емпатия, нали разбираш), и на сцената се качвах. Обаче това представление много горчиво-сладко. Нищо, продължавам да репетирам. Надявам се, предвидил си нещо във връзка с идването на ерата на Водолея. все пак Show must go on, нъл тъй?

Тема хо хо хонови [re: Волоока]  
Автор Зевс ()
Публикувано05.11.99 13:36



ХО ХО ХО! ;~))) Така не бях се смял Волоока от шестнадесети век, когато една вещица не искаше да признае, че можела да свети... ...Значи казваш че престъ(п/в)лението било вълнуващо? А не те ли беше малко страх на първия ред...... Имаше ли си алиби? Знаеш ли, това представление хич не е по Станиславски! ;~))) ... пушката от първо действие не гърми чак накрая, а доста по-рано, така че внимателно с гилзите хи хи ;~))) ...а що се касае до емпатията, това до колкото си спомням беше нещо обратно на симпатията? Нищо лично, надявам се? - Шоуто естествено си продължава вечно, независимо от сменящите се участници, и знаеш ли кое е постоянното? - Гръмовержеца ;~))

Тема хо хо хонови [re: Зевс]  
Автор Волоока ()
Публикувано13.11.99 22:40



Хе-хе, Зевсе, откак се срещаш предимно в книжките за древногръцки митове си станал малко разсеян (да не кажа небрежен) Може и да те разгневя с това си сквернословие, но го казвам от името на посестримата си горката Йо, дето...е, знаеш иторията. Та какво алиби, нали обясних, че съм от потърпевшите. Знаех си ,че няма да е по Станиславски, но не очаквах, че няма и да е по Фройд. Но млъкни, сърце! Колкото да емпатията (проспал си нколко лекции по обща психология, но какво е това в сравнение с вселенските ти грижи), това значи...хм ...нещо в смисъл на съпреживяване, вчувстване. Нищо лично, надявам се! :))))) Дерзай! Волоока :))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.