Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Култура
*Кратък преглед

Тема Molia da me izvinite...нови  
Автор The Peasant ()
Публикувано25.07.99 21:02



Nai iskreno molia da bada izvinen ot vsichki, koito po niakakav nachin sam zasegnam ili obidil iz Dir-a /pod kakvto i nick da sam bil/. Togava sam smiatal, che pisaniata im sa glupavi ili neverni, ama oshte ne biah chel tezi unikalni prostotii otdolu./DIAVOLCHETO & Co./ Molia, IZTRIITE gi, che shte doide niakoi nov i seshtai se s kakvo mnenie shte ostane. P.S.Specialni izvinenia na BRAVEHART,ako vrasnicite ti sa kato tezi dvamata, ti si bil inteligenten i vazpitan mladej. Prosto ne sam imal baza za sravnenie.

Тема Отг: Molia da me izvinite...нови [re: The Peasant]  
Автор Fiona ()
Публикувано25.07.99 23:37



Тия жалки смешници сигурно са като Бистра и Митко, които седяха на последния чин, когато бях ученичка и бяха горкинките многооо нещастни или нещо такова (нали се сещате за вечните аутсайдери), та се бяха захванали с някакви секти и само говореха това кой колко кокошки изклал и каква кръв пил...Та такива ми ти глупости. Обаче тия трябва да ги разкараме оттук. Предполагам, че на никой не му е приятно присъствието им...

Тема Отг: Molia da me izvinite...нови [re: The Peasant]  
Автор КОЛЬО ()
Публикувано26.07.99 00:31



Защо изобщо си губиш времето да обръщаш внимание на такива ненормалници? Ами децат просто искат да се почувстват по-силни, отколкото са...

Тема Дупл: Отг: Molia da me izvinite...нови [re: The Peasant]  
Автор Caleb ()
Публикувано26.07.99 00:39



Abe, bratko, az zapaleniat horror-fan shtiah da si izdraifam vecheriata sled kato prochetoh onia fantazii (abe dano naistina da si go e izmislila, shtoto... ) za kucheto na spirkata. To viarno, che v Bulgaria kultura niama, ama vse mi se struva, che zaglavieto na kluba zaduljava. Naistina si mislia, che niakoi pisania prosto triabva da gi iztriat ot tuk.

Тема Отг: Дупл: Отг: Molia da me izvinite... [re: The Peasant]  
Автор Cenzor ()
Публикувано26.07.99 20:08



Цензура. А?

Тема Отг: Molia da me izvinite...нови [re: The Peasant]  
Автор ghost ()
Публикувано01.08.99 21:24



moje li i az da kaja nesto??? kakvo mu e na momecheto mnogo si e simpatichno daje obache diavolcheto napravo ste me otkaje ot hubavata muzika... dano se opravi niakoi den :) a moje li da kaja i oste nesto? kuv ti e problema s BRAVEHEART?????? az kato gledam toi mnogo dobre si pishe ti se izkazvash malko nepodgotven po princip...

Тема Re: Molia da me izvinite...нови [re: The Peasant]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:47



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.