Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 17.04.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Всичките ни задължения сканирани  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 15:28



Директно от предложението на Титан

http://postimage.org/image/o4fuoasmt/

В тези дългове не влизат всичките дела които се водят срещу Клуба.
Отделно има точка която задължава ЦСКА Възраждане да изплати сумата от трансфера на Спас Делев като я получим

От ТИТАН са казали , че цифрата 40 милиона дето е на едно место ще се опрости, но остават едни 14 млн дългове. +6.5 милиона кеш които искат за отбора . Както и делата.

И тук не се смятат парите за издръжка които трябва да се дават + парите за строеж по армията



Айде да ни е Честито :). След божков минахме през ерата Митал която в момента ни преследва с 15 милиона лева в съда както и едни 2 милиона бързи към Жеваго/Томов дългове. Титан ще ни остави едни хубави 20/25 милиона задължения .

Вариантие са ликвидация на клуба. Няма човек който да плати тези пари. Пеехте куршум за черепа и го замеряхте на армията като най голямото зло в историята на отбора ето ви резултата от тази идиотщина

При един фалит нали се сещате , че ЦСКА 1948 е край



Тема Re: Всичките ни задължения сканирани [re: HYanev]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано05.09.12 16:41



аз мисля че ето тука се крие нещо -

както и тука -
Мисля че в момента титаните са под натиск да забравят за задълженията които са от ЦСКА към тях самите, мисля че ще има някакво развитие след няколко дни, все пак ако в края на септември лиценза е отнет, титаните ще притежават един клуб които не само че няма интерес да става шампион и да играе в турнирите, ми и никой няма да иска да дойде да играе в него, така че ще им излезе скъпо да го издържат, и накрая ще фалират и няма даже и акциите да могат да си продадат

Редактирано от MrN на 05.09.12 16:43.



Тема Te тея 40 ще се махнат. Но останалите 20 милиона [re: MrN]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 16:57



Трябва някой да ги плати.

Дори ТИТАН Да подарят клуба в момента ние имаме дългове текущи 14 милиона лева

500 ХИЛЯДИ Лизинг
5 милиона нап
2/3 милиона заплати - Дълг който расте
И още много .

Отделно делата които имаме ще трябва да ги платим поне 1/2 като ни осъдят. Демек аз не виждам начин да се оправим. Титан са спрели парите за отбора. Вижда се в задължения фонд заплати и други.

Целта пред тях е ясна според мен имат да си взимат някакви пари от трансфери 3/4 милиона и тогава ще ни ликвидират като дружество.

Лиценза ще ни бъде взет. за ЦСКА няма светло бъдеще. Трябва да дойде някой СУПЕР богаташ, който да остави 30 милиона лева за изчистване на дългове + бюджет и след това да плаща по делата.

В момента целия отбор не е взимал пари и са пред разтрогване на договорите си .

Вариант е В група и да почнем начисто. Няма в момента човек в България , който да може да си позволи да изплати дълговете и да започне да дава пари . Един има грешка - Божков


Toj Георгиев си го каза в прав текст , че нямат над 5 милиона за издръжка на отбора. Човека заяви ние имаме пари да почнем да издържаме клуба без дългове. Те искат от титан да си плтатят всички бакий и да не искат пари за отбора.

Редактирано от HYanev на 05.09.12 17:00.



Тема Re: Te тея 40 ще се махнат. Но останалите 20 милионанови [re: HYanev]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано05.09.12 17:02



ами то едва ли те ще вземат тиа пари от трансферите- ако клуба му се вземе лиценза , няма ли да му спрат и трансферите, и парите от вече направените трансфери да отиват директно към тези на които се дължи пари?
Аз мисля че ако с еобяви фалит, първо кредиторите си взимат пари от продажба на каквото е останало и чак накрая собствениците ще вземат нещо? Някой по-запознат с тия финансови операции да се произнесе тука, но аз си мисля че титаните са под натиск и скоро ще има нова договорка



Тема Борисов: По ще ми е лесно да фалирам отбора [re: MrN]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 17:07



То ти ако си от "Титан" няма какво да направиш

Няма как да приемеш сделка 1 : Да ти дадт 5 милиона лева а ти самия да имаш да плащаш 15 милиона дългове - Демек 10 милки си назад

Общо взето на Титан ще му е по лесно да фалира клуба и да обяви ликвидация и всички дългове ще потънат и те няма нито да вземат нито да платят нищо. Те в момента вече пари за ЦСКА не дават . Няма пари за вода етк заплати .

То и за това беше драмата с Мораеш за продажбата. Те търсиха някой да ПЛАТИ Кеш. За да може да се приберат парите . САмо Мерсин ги бави иначе си чакт 2 милиона лева. Ако дойдат бързо парите Титан си ги взимат и бегат.

Общо взето ситуацията е критична и аз не виждам друг вариант освен Фалит и старт като Ботев.. Просто тея пари няма да има кой да ги плати



Тема Re: Борисов: По ще ми е лесно да фалирам отборанови [re: HYanev]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано05.09.12 17:11



така е да, но ако те фалират клуба, какво ще вземат от него? Въпроса е че при фалит няма ли парите от трансфери да идат за погасяване на дълговете? Освен ако те не вземат тия пари в брой преди да фалира де, но май няма много време - инспекцията е края на спетември, а в края на септември трябват пак пари за заплати, за клуба, дотогава може доста хора и да напуснат ако не им е платено?



Тема Re: Борисов: По ще ми е лесно да фалирам отборанови [re: MrN]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 17:16



Mi нищо няма да вземат , но и няма да платят. Ще изгорят с парите за Делев. Те всичко друго са си взели вече. Нилсон/Зику/Мораеш/Тонев/Маркиньос етк там квото продадохме миналия сезон. Прибраха си 3/4 милиона евро бързи пари.

Дреме им на Титан . И да ни фалират ще си пият спокойно по кръчмите. Кво си мислиш, че някой ще ходи да ги набие ли. Ще ги псуват 3/4/5 месеца и ще бъдат забравени.

До 2/3 седмици очаквам масово разтрогване на играчите които могат да отидат в други клубове.

Според мен Титан спокойно може да ни държат в будна кома до зимата с цел да си вземат пари за Делев и да пробват да продадат Бандаловски///Карачанков етк. Те на тези които може да продадат им плащат заплатите.



Тема Re: Борисов: По ще ми е лесно да фалирам отборанови [re: HYanev]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано05.09.12 17:19



Майните излязоха с хиляди да протестират преди време, а сега в цела Соофия няма и 100 аремйци да протестират, тва е срамота. Ако титаните бъдат подложени на натиск, ще забравят за клуба и ще се махнат, но кой да организира феновете?



Тема Еми майните ги гавриха 7/8 годининови [re: MrN]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 17:21



Излезнаха на протест , но след като дойдоха 20 аматьора етк.. И ние ще излезем рано или късно :)



Тема Re: Всичките ни задължения сканиранинови [re: HYanev]  
Автор Alabao13 (la mer morte)
Публикувано10.09.12 13:08



Благодарим за предоставената информация. Положението е точно толкова трагично, колкото си мислех....

Еми, щом Рейнджърс може да почне от 0, значи и ние можем.... в крайна сметка къде се виждат истинските фенове, както и в живота, в трудните моменти, а не когато е аху-иху и има титли...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.