Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 27.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано16.08.10 19:40



перни4аните искат да ни набутат НЯКАКЪВ Йовановски



Защо не се сложи Пената?!?!?!?!

Тия С ВСЕКИ ЕДИН ХОД ве4е се ебават с нас. 4ужд треньор е най-лесната изтривалка. Един анонимник още пове4е.

Мъ4а се да намеря ПОНЕ един разумен аргумент ЗА треньор от 4ужбина, но така и не намирам.
С тая политика пернишките фекали заедно с Костадинов ни водят към ФАЛИТ! УВЕРЕНО, БЕЗПАРДОННО И ЯВНО! При нали4ни дългове, ако е вярно 4е новите взимат по 3-4 пъти пове4е от обявените за максимални 6000 евро, то тия изобщо не си крият целта ве4е. А факта, 4е с това разбиват колектива?! А факта, 4е всякакви пари по текущи плащания ги пишат дълг на клуба (макар 4е това се прави и в други клубове). Оставяме настрана и откровено безобидните ка4ества на новите футболисти. ИЗОБЩО ПОЛОЖЕНИЕТО Е ТРАГИ4НО. И сега щели да сложат МАКЕДОНСКИ треньор, пред един от най-важните ма4ове за ВСЕКИ армеец!

Тия мизерници ЯВНО нямат намерение да спрат с грешните си ходове, което озна4ава, 4е се правят умишлено. И вси4ки които се използват като изтривалки (Пената, ЛЮбо, Андоне, До4ев) не заслужават обидите, с които ги засипват. Трябва само да ги упрекнем 4е изобщо са приели тая роля. Ама едва ли са били умишлено контраЦСКА. 4удя се оба4е, как някой още не му е потрошил грешните кокали на Емил, след като се е оплел в такива зависимости с явни говеда като Краус, Нацо или Перуката...


А на 30ти август изти4ал някакъв срок за Армията, 4етох. Там Държавата с нейните силно ПРОГОВЕЖДИ решения може да го направи алея с рози, ако иска.

ТОВА НЕ МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖАВА ТАКА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор TCNQ ()
Публикувано16.08.10 20:01



може да го направи алея с рози
Ти какво предлагаш? Ми мирише бре, предложи други цветя, да покрият вонята!



Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано16.08.10 21:44



Хахахахаха:))))) Смени отбора и ще ти олекне





Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: TCNQ]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.08.10 08:35



вонята на говежди лайна на Гейарена и розите няма да скрият,така че не плачете на чужди гробища

Всеки народ заслужава царя си



Тема муахаха разбирачнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано17.08.10 08:46



ти така ли правиш





Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.08.10 08:51



Дочев не е за жалене,защото е мухльо и мижитурка,а явно и такъв ще си остане защото дори и тръгвайки си от Армията не намери сили да се покаже като истински мъж и да каже цялата истина за настоящия резил в ЦСКА.

Съвсем друг е въпроса с т.н. спортен директор ,героя от Парк де Пренс и нам си още къв герий.Да ,всеки фен на ЦСКА трябва да се поклони дълбоко на футболиста Емо Костадинов,но всеки истински фен на ЦСКА трябва да хвърли камък по тиквата - ръководител Емо Костадинов.Напълно съм съгласен с тебе,че тоя мушморок няма място на Армията и съм сигурен,че всеки ден негов престой на Армията е във вреда на ЦСКА. Така че Дочев трябваше да си отиде,но заедно с него ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си тръгне и верния приятел и бизнес партньор на Перукан и Педераско - Емо Костадинов.
Новия треньор-ако дойде споменаваното някакво си македонско Гьоре,това ще е поредния идиотизъм на тюфлеците от Титан.
Идиотизъм беше да се маха тандема на Зафиров и чичо Митко.Тия титани на идиотизма махнаха нещо което работеше добре и докараха някакъв забравил родния си език мухльо който видите ли бил толкова интелигентен,че не можел да се скара на лигльовците в съблекалнята

Ами като не може да въдвори ред в съблекалнята,да отиде да си вади хляба като учителка в детската градина ,а не да се прави на футболен треньор.
чичо Митко е човек доказал на цял свят,че разбира от футбол. Това е човек който и без пари би работил за ЦСКА,но тия пернишки тюфлеци явно не мислят как да изведат отбора от кризата ,а как да го съсипят.
Така че батета фенове на ЦСКА битката ни трябва да е насочена най-вече срещу пернишкия титаничен идиотизъм и продажност,ако искаме нещата в ЦСКА да си дойдат на мястото...иначе лошо.

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.08.10 08:53



Е, не всеки може да си сменя отборите ,с лекотата с която ти си сменяваш негрите - тъпкачи



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано17.08.10 10:18



Вчера чак гледах по спортал интервю на Дочев след мача в Севлиево. Дето работел от сутрин до вечер и не разбирал защо трябва да се крие в съблекалните след срещата, сякаш е изнасилил непълнолетна. Колкото и да ми бе симпатичен с аурата си на неразбран от всички немски класик и да вярвах, че ще му потръгне, Дочев ясно каза, че мача бил с Видима Раковска.
Не бе говорна грешка - не знам що за българин трябва да си, че да употребиш Раковски като фамилно име на Видима. Може и голям интелигент да е иначе, де да го знам.
За пернишките боклуци и Костадинов (дето не се е сетил само на Пичони момчетата от Ботев да покани в ЦСКА) не ми се говори въобще.





Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.10 10:19



За съжаление и на мен ми се струва, че нещата вървят в тази посока. Фалитът изглежда най-добрия изход в случая и да се почва като Ботев - от аматьорските дивизии. Нито ще сме първия, нито последния случай. А и може би като аматьорски отбор интересите към ЦСКА ще поотслабнат и ще може да се изгради една по-стабилна структура на управление на клуба, макар че в България тия неща стават от трудно по-трудно.




Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано17.08.10 15:00



Има ли начин да бъдат изгонени пернишките лекета?



Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: bobojusty]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.08.10 15:59



Първо трябва да се разбере в детайли какъв им е интересът да са в ЦСКА (не обичайните глупости за сриване на "институцията") и тогава може да се противодейства. А кой ще противодейства е съвсем отделен въпрос ...




Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: btr]  
Автор roughtrade ()
Публикувано17.08.10 16:55



Некъв нормален човек дойде да тренира група олигофрени по начин, по който това се прави в Германия и по света - нормалния начин. На олигофрените не им харесва - те не искат да се изморяват, да се чанчат и да спазват неква си измислена дисциплина.
Ние обвиняваме Дочев, за нещо за което той не е виновен - че иска да накара разни питекантропи да станат хора. Нещо, което искаше да направи и Любо Пенев!
Какво не ти е ясно от казаното от Дочев?
Вместо тъпите орки да застанат зад треньора, те за пореден път позволяват некви хромозомни недостатъци, некви подобия на хора, да бойкотират и да сменят треньора!
Какво зависи от треньора при нас? Нищо!!!
Ми да вземат догава и да докарат Тони Стораро да ни е треньор, дано Караджата най-после да е доволен!
Какво мислиш ще стане с новия треньор, който и да е той? Аз не му давам повече от два-три месеца.
Баси простотията!



Тема Блекпул се хвали: ЦСКА ни подари Гранденнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.08.10 19:41



ЦСКА е пуснал голямата си звезда Елиот Гранден без трансферна сума. Това потвърди и ръководството на английския Блекпул, който привлече френския нападател дни преди началото на сезона в Премиър лийг. 22-годишният стрелец вече дебютира официално за "мандаринките" в английския елит и игра пълни 90 минути при разгромната победа с 4:0 над Уигън на старта. Слухове, че ЦСКА е подарил Гранден в Англия, тъй като не е имал опция да получи пари за услугите му се появиха още дни след трансфера на бившия младежки национал на "петлите" на Острова. Шефовете на "армейците" обаче отричаха да са се разделяли без пари с Гранден и пускаха информации, че ще приберат между милион и 1,5 милиона евро за него. Сега обаче самият Блекпул се похвали, че е взел като свободен агент френския нападател, който преди това разтрогнал договора си с 31-кратните шампиони на България.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Боклуците все пак са сложили Сашо Борисовнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано17.08.10 19:46



Нищо 4е Емо фекала говори 4е ще е Радуканов. Най-вероятно не са сметнали за нужно да го уведомят пернишките джентълмени, да има еба майката.

Да се надяваме 4е Сашо Борисов и отбора ще имат късмет да ги отстраним тия, 4е това е НАЙ-ВАЖНАТА НИ ЦЕЛ ЗА СЕЗОНА. Другата е да се по4не да се действа.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Блекпул се хвали: ЦСКА ни подари Гранденнови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано17.08.10 22:20



баси нещастниците - тея даже пари не могат изкара като хората,а ния чакаме да управляват клуб. Вън,мама ви циганска!



Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано18.08.10 11:55



момчета, стига с тия приказки за фалити и В група как щяло да е изходът - това ше е пагубно, не е това изходът. Един отбор като ЦСКА трябва да има силен финансов гръб, иначе няма да прокопсаме - кой ще ни издържа при фалит и почване във В група? нали така или иначе трябва да се намери някой да налива едни пари и то не малко..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: roughtrade]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано18.08.10 11:57



абсолютно - всеки футболист вече знае, че ако тренера се прави на интересен винаги могат да го сменят! Е това ако не е пагубно здраве му кажи - излиза, че футболистите требва да си изберат треньор - това е изходът!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: Oлимпия]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.08.10 13:02



Ми батка кой пък ще ни поеме сега с едри пари и на каква цена? Фиорентина като фалира как па се намериха хора като братята Дела Вале, дето парите им са повече от тези на всички наши мутрагени, взети заедно? Тия от "Титан" ясно показват, че не могат да въведат организация в клуба и мизериите продължават да си се правят и да текат.




Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано18.08.10 17:00



Чунчо, Фиорентина си пълни секи мач стадиона със 60 евро най-евтиния билет, вие за 10 лева правите ебати драмите в Г:) Да не говорим за профита им от тв права, от мангизите от групите на ШЛ, продажби на артикули и т.н. и т.н., къде е Фиорентина, къде сте вие... Земи се в ръце:)

Почти всеки който се фане с бг футбол клуб е на загуба, освен ако не продава яко играчи или не удари кьоравото в Европа. Секи е ентусиаст в началото щото си мисли аху-иху и после се заробва яко, виж че минават няколко месеца и секи иска да си продава отбора. Митал ви зе и съвсем скоро ви отеба, Титаните и те гледат да минат колкото се може повече метър, и ако получат некое добро предложение което ще им избие поне част от парите, ще ви продадат на секундата. Тара също търси начин да ни продаде... Тва е бг футбола - парите от тв права у нас са смешни, нови атрикули малко хора си взимат, стадионите празни. Миналата година бехте средно по 2-3000 души на старите цени, тая са 800. Наем, заплати, издръжка на персонала, екипировка, транспорт, хотели-мотели, кво ли още не... не се учудвам че боклуджиите обявиха 11 млн. лева загуби само от вас. Чакат некво чудо със собственоста на стадиона да си построят мола там, а държавата няма, а и НЕ Е РЕДНО, да се откаже ей така от собствеността си над стадионите, щото тва е все едно да ръководиш ансамбъл "Филип Кутев" и да ти подарят НДК, само щото танцувате там. Виж че Титан не искат да купят Армията на пазарни цени от военните, а говорят за некви химерични многомилионни проекти ако държавата им помогнела:) Не знам, сигурност мисля така щото съм живял 11 години в Америка, но всичко ми изглежда един пълен соц ташак!И сичко това го говорим за "А" група, за елита, е помисли си ако изпаднете у В група (което аз лично ви го пожелавам

), кой ще се захване да ви спонсорира, не говорим по-добре от Титан, а изобщо, баце?:)

Са, знам че има малоумници които със сигурност ще извадят лакърдията за финансовите печалби които идвали само заради марката, името, и т.н. глупости, но тва е квартална приказка за труженици, бизнеса си е бизнес, Титан ако са спечелили повече кофи откакто са ви шефове, то не е затва че ви притежават, а по съвсем други бизнес причини. Никой не гледа кой на кво е собственик, а с кой най-добри пари ще направи.

Редактирано от RlCHARDLONG на 18.08.10 17:12.



Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.08.10 17:33



За България ЦСКА като име и марка е по-известно, отколкото Фиорентина за Италия. Затова ако футболът като спорт има бъдеще и някакво развитие в България, така трябва да се провери в "полеви условия" - старт от нулата. Не говоря тук за маркетинг - говоря за ново начало, защото в момента ЦСКА е като в 3 5 8 - яко в блатото без надежда за излизане. Кое е по-добро - милиони на минус или да си на нула? Най-важното условие е да се създаде работеща структура в самия клуб - това при "Титан" няма да се случи, няма да се случи и изобщо в състоянието, в което е клубът - с борчове, дето така оскъпяват цялата работа, че няма как ЦСКА да попадне в способни ръце т.е. човек/дружество, което може да очисти кочината и да създаде структура - затова са нужни години, щото едно уволнение на тоя и оня не е достатъчно, трябва да се елиминира влияние на вредни елементи, а това е още един допълнителен разход на средства.

Разбира се аз говоря от фенска гледна точка, не от гледната точка на собственик. А фенството е общо взето чесане на езици :) И ние с теб принципни различия за субекта "Титан" като собственик на ЦСКА нямаме. Както и за соц-а :)


Редактирано от alessandron на 18.08.10 17:35.



Тема Президентът на ЦСКА пропуска мачанови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.08.10 18:43



Едната кофа се 4упи. За нея ли е по-добре така или за нас?

Собственикът и председател на надзорния съвет на ЦСКА Димитър Борисов най-вероятно ще пропусне първата среща на армейците от Лига Европа срещу ТНС. Причината е, че от снощи е по работа в чужбина, съобщиха от клуба. Според подчинените на боса, техният шеф ще се прибере най-рано след седмица в България, което означава, че освен срещата с ТНС, ще пропусне и тази с Черно морe от четвъртия кръг на "А" група.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано18.08.10 21:49



Баце, и ти почваш като баламурниците... Забрави марката и името, разбери че то нищо не струва ако не носи финансов профит на притежателите му. Ако ФК Мало Конаре носи по-голяма финансова печалба на собствениците си отколкото цска на Титан, неговата марка в момента е по-стойностна. Стад дьо Реймс навремето са играли 2 или 3 финала за КЕШ, до евротитлата на ОМ най-успешния френски клуб в Европа (значи втория най-успешен в момента), от 30 години мижитуркат у долните дивизии на Франция, е кво стана с марката и името? Да не мислиш че Титан са искали да се набутат в тия лайна? И те като са купували клуба са си мислили за марката и името, сега се чудят как да се отърват от вас с възможно по-малко парични загуби, вие в момента за тех сте като дупката в Мексиканския залив за БП. В тази връзка се учудвам ако наистина са допуснали в договора на единствения ви читав футболист да има клауза да си ходи по живо по здраво в Блекпул, очевидно са некадърни също така. Вече и марката и името ви не струват много, защото тия катаклизми и финансови сътресения че накарат всеки потенциален мераклия за цска да се ослуша внимателно и впоследствие да си бие камшика. И при Митал бе същото, Божков пък го разкарахте, са с тия дългове ни той, ни Ганчев посмъртно ще ви вземат. Ако пък идете у В група, играчите придобиват аматьорски статус, демек сички ше избегат, и да видиш тогава как Акуаро и Еспозито ше ви се сторят като Абидал и Пуйол, отделно не знам за аматьори дали нямаше таван на заплатите, което значи че дори некой да се навие да остане от сегашните, като му резнат заплатата че си ходи и той, ако изобщо има кой да плаща заплати... Не бъди ентусиаст за Ботев, аз съм сигурен че тия в близките 5 години няма да помиришат А група. И за вас ли искаш такава участ? Верно че опциите ви са една торба с космати хуйове, но като че ли Титан е най-малкия (или най-мекия) от тях.......



Редактирано от RlCHARDLONG на 18.08.10 21:59.



Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.08.10 10:43



Ми предпочитам да се работи в името на нещо дори и в дългосрочен план (10+ години), отколкото да седим в "А" група по милост, всеки ден да излиза наяве на кого дължим нещо и елементарни неща да не се правят. Ако е писано ЦСКА да изчезне, поне да се опита да се започне на чисто - дадох примера с Фиорентина, при Наполи също беше така. Разбира се може да стане и като с Реймс, факт - ама който не рискува, не печели. А сегашното състояние е пълен позор - приют за безработни чужденци и купчина некадърници за управници. Нека сме аматьори, нека има РЕАЛЕН таван на заплати, тамън ще се махнат един куп лекета от отбора.




Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано19.08.10 10:54



Аз пък не съм съгласна да се съсипва това, което ЦСКА е и е постигнал и да се почва от нищото, щото не се знае дали при сегашните обстоятелства няма да си остане там - в нищото. Трябва да се спаси това, което е останало, не да се праща на дъното всичко и после, разбираш ли, тепърва, нали, да се гради нещо.... същата работа като с милата ни татковина - дай да съсипем всичко изградено последните 50-100 г. и да почнем отначало - това само идиоти като нас могат да направят....





Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: Alabao13]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.08.10 11:16



Има го и този момент - само че тук пак опираме до пари. Видно е, че "Титан" нямат намерение да впрегнат ресурс за постепенното стабилизиране на клуба - правят по-големи глупости и от Сашо Томов и продължаваме да затъваме. Юридически трикове да бъдат запазени спортните успехи на клуба има - и Фиорентина, и Наполи не са същите юридически лица, каквито бяха преди Серия Ц, но нищо при тях като история на успехи не се е променило на практика. Не си съгласна да се съсипва постигнатото от ЦСКА - какво по точно остана за съсипване? База ли имаме, дето да е наша? Стадион ли? Някой конвертируем футболист ли? Червената гордост Дучето ли? Какво имаме - един музей с тенекии, това остана, но както казах с юридически хватки можем да си го запазим като толкова обичаме да си спомняме. Докога ще живеем в миналото със сладки спомени - няма инвеститор, който да дойде и да се хване на работа в момента, за да стабилизира нещата. Най-малкото щото и тъпаци като Дучето само биха дуднали що всяка година не сме шампиони, а не примерно да вземат да си помълчат да речем две-три години, за да се натрупа някакъв капитал, да се изчистят дългове и да се създаде работеща организация - отдолу нагоре. Тая организация ОТДАВНА Я НЯМА - няма какво да съсипваме, не остана. В момента сме една празна черупка. Докато не дойде човек с ясен план за развитие, който да му е през кура какво дрънкат разни външни елементи, дето много обичат да дават акъл без пари, ще става все по-зле. А на ЦСКА му трябва бързо такъв човек - виждаш ли го в близките 10-20 години подобен субект?

п.п. Ясно е, че ще продължим да си живуркаме, щото ЦСКА отдавна се превърна в клуб, който е толкова навътре в тунела, че няма да излезе. Другото е самозаблуждения.




Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано19.08.10 13:13



Което си написал, е съвсем вярно, но както ти, така и аз, а и всички знаем, че на българина най му върви акъл да дава, но не и да работи. Та и с нашия клуб същото... дори и да се закрие всичкои да се почне от нула, нищо няма да се изгради - щото и за да градиш, пак трябват пари, но и работа... Това няма да го видим в ЦСКА никога. Мене ми писна не знам на какво от тия ПОСТОЯННИ смени на треньори - това е пагубно за клуба - поне това можеше да НЕ правят Титаните!!! Изобщо, има какво да се спаси от клуба и да се гради, но първо, разбира се, трябва да спре да се руши - за мен това е основния проблем... щото както вървят нещата, скоро няма да останат и фенове дори - на хората им писна от простотии. И все по-малко деца стават фенове на бг футбол, да не кажа никакви...





Тема А дали о4аквате изненади около Делевнови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.08.10 20:01



Дали тая смет, която ни ръководи, си е оставила ръцете умишлено или неумишлено в тая история?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: ШИБАНЯЦИ! ТОВА ще мине ве4е всякакви граници!нови [re: red_fire]  
Автор Villadona (Red or Dead)
Публикувано20.08.10 20:42



каква Пена бе вие сте луди хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.