Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 29.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТнови  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано10.12.08 12:37



Давид Силва и Руй Мигел са на път да подпишат с ЦСКА.
Логично изниква въпроса защо това трябва да стане?
Хайде, Мигел горе-долу става, но от Силва аз не виждам никаква полза.
Никога, когато съм го гледал не ме е впечатлил с играта си.
Идеята е в ЦСКА да ги използват като нападатели.
Какви нападатели са тези? Погледнете им визитките, сами ще се убедите колко са ялови. Общо двамата нямат толкова голове в кариерата си, колкото Владо Манчев е отбелязвал в един сезон в ЦСКА.
И тия двамата ли ще ни решават мачовете?
Как, не ми е ясно. И каква полза като единия вкара 3-4 гола за цял полусезон?
Защото той повече не може да вкара. 4-5 гола за полусезон могат да ти вкарат и Тошев и Златинов, даже Иво Димитров, а те са много по-евтини футболисти, с по-ниски заплати.
Въобще, омръзна ми от експериментите с тъмнокожи нападатели, след като се доказа, че те не вършат работа.
Като се почне от Нвоко, Моке,Агналдо, Фуртадо, Гийом, Гарсес, Ней, всички до един бяха смешни. Ней се представи най-добре, но може ли да се сравни той по брой голове и свършена работа за тима с други нападатели от новата история на ЦСКА като Ивайло Андонов, Бончо Генчев, Валентин Станчев, Димитър Бербатов, Владимир Манчев?

UNITED 1878


Тема Е да , но локо мездра ще се съедини с ЦСКАнови [re: Чaвдo]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано10.12.08 18:45



Така се говори. Футболистите , които горе долу стават от там ще подпишат с нас.



Тема Саидходжа: Споразумях се с ЦСКА, утре подписвамнови [re: Чaвдo]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано10.12.08 18:47



"Споразумях се по всички въпроси с ЦСКА, утре минавам медицински прегледи в София и ще подпиша договора си с тях". Това съобщи голмайсторът на Ботев /Пловдив/ Дормушали Саидходжа.

Той поясни, че контрактът му ще бъде за три години и половина и от 5 януари следващата година може да се счита за футболист на "армейците". Ботев и ЦСКА също са се споразумели за трансфера на нападателя.

Още един нападател.



Тема Re: ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТнови [re: Чaвдo]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано10.12.08 21:52



Аз също съм скептик за тези двамата юнаци.
Жалко за Манчев - явно скоро няма да го видим в игра. Аз дори се съмнявам, че въобще пак ще проиграе /чух, че става въпрос за зверска контузия в крайна сметка/
Саидходжа не е най-доброто за нас, обаче въпреки всичко е некъв вариант...Може пък да блесне момчето. Прави впечатление на перде, поне от това, което съм виждал.

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Тема Re: ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТнови [re: Чaвдo]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано10.12.08 22:01



За мен е ясно защо ги взимаме - като условие за сделката с ЦСКА. Новите собственици искат да избият некой лев от покупката на ЦСКА, като добър начин за това е да продадат най-добрите играчи на Мездра чрез ЦСКА. Ясно е, че от Мездра няма да могат да искат кинтите, които ще искат ако са играчи на ЦСКА. Ако пък все пак се окажат добри попълнения, още по-добре!



Тема Съмнения и надежди плахинови [re: Чaвдo]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано11.12.08 01:25



така мога обобщя състоянието в момента



Не се 3нае на какво ще попаднем както собственици. Това е най-малкото объркващо.
А3 тоя Муши когато и да съм го гледал, никога не ме е впе4атлявал. Дано пък Пената нещо да е видял у него, нали той е спец:-) И дано не идва в ЦСКА, 3ащото е някакво връ3кар4е.
Надеждите ми 3а Силва и Мигел са свър3ани предимно с факта, 4е НИКОГА не съм ги гледал и не мога да имам негативно отношение към тях Със сигурност напред ни трябва нещо, 4е ина4е сме бая 3ле.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 94г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Съмнения и надежди плахинови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано11.12.08 07:47



проблема е че се вземат футболисти средна ръка,а до преди 7-8 години събирахме най-доброто играещи в България.
И сега има нелоши футболисти,но явно или са твърде скъпи или нашите селекционери са късогледи.



Тема Re: Съмнения и надежди плахинови [re: bobojusty]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд ()
Публикувано11.12.08 09:32



По-скоро преди 15-на.



Тема Re: ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТ [re: Чaвдo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано12.12.08 01:11



Руи Мигел и Да Силва са подписали договор с ЦСКА и са 100% наши!
Нито Руи Мигел нито да Силва имат място в ЦСКА но докато няма яснота около новите собственици така ще е ...



Тема Re: ПОРЕДНАТА ГЛУПОСТнови [re: БATE]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано12.12.08 12:43



Абе то Руй Мигел поне е убавец

Може да го използват в рекламния отдел на клуба, като жената на Гари.

UNITED 1878


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.