Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 27.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Срам ме е от завистливите ни сънародницинови  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано02.06.08 23:58



Нали знаете защо няма дявол, който да пази БГ казана в АДА?

Защото винаги онзи, който аха да се измъкне има кой да му дръпне краката надолу.

Българската атака към родния шампион наподобява изпортената картотека на Михтарски от страна на все още (незнайно защо) действащ журналист Павел Колев (отявлен привърженик на Левски, но това в случая е маловажно), завършила с отмяна на победата над Ювентус с 3:2 в София. Чудя се как ли не са го били още, но вероятно това се отлага в бъдещето и е въпрос на стечение на обстоятелства.

Ако британски журналист от елитен вестник направи подобно нещо публичното му орезиляване за цял живот и загубата на журналистическо бъдеще са гарантирани. Ако собственикът на Арсенал опита да подлее вода на Манчестър Юнайтед по подобен начин бъдете сигурни, че цялата държава ще го помете вербално.

Тук, в държавата на чудесата, няма мисъл дали е редно да се пали къщата за да изгори на комшията плевнята. Ясно е, че Томов е пълен провал, но не е ясно защо никой не порицава поръчковия анализ на кризата в ЦСКА целящ едно единствено нещо - закърпяне на следващия сезон на Левски. Защо? Защото на повечето хора им е ясно, че с този отбор Левски няма да бъде шампион и догодина. Което левскарите няма да изтърпят. Но биха изтърпяли ако ЦСКА затъне. По български, естествено.

Като нямаш парите да поддържаш голям клуб по-добре ходи давай за хандбал. Томов е там и той не знае защо. Ясно е, че не е за дълго. Друг собственик трябва да се замисли в случая.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: LuboPenev]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано03.06.08 07:48



А кога ще си платите сметките и задълженията като всички порядъчни данъкоплатци? Опитвате се да се изкарате жертви, но жертва е държавата, заради тарикати като Томоф & ко.



- - -
Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: Cлънчacaл]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано03.06.08 14:23



Не е лошо да гледате в собствената си чиния. Не от елементарно възпитание защото сте лумпени и го нямате, ами защото при вас нещата далеч не са розови.

Като сте такива порядъчни данъкоплатци и отстоявате интересите на държавата защо не ходите с президента си пред офиса на някоя мутра и не викнете медиите? Жалък смешник.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: LuboPenev]  
Автор rakli ((raklori ))
Публикувано03.06.08 16:38



Пак се сърдите не на тоя на който трябва в това блато ви вкара Лупи. В случая обаче ви направи услуга, като ви спести резила





Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: LuboPenev]  
Автор oпaceн (какардак)
Публикувано03.06.08 17:42



Колко отдавна казах че стова комунистическо мекере Лупи само ядове ще берем и никой не ме слушаше.


Явно чуваемостта е много ниска.
Не са ни виновни нито лескарите, нито локомотивците, нито славистите. Ние сме си виновни.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: LuboPenev]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано03.06.08 18:19



Говедата не са ни сънародници. Турци, цигани, евреи, но не и българи. Никой българин не би се гаврил с името на апостола както тази комплексирана група от кретени.

Томов е политик, типичен, български, както всички останали. Надут балон с въздух - дай му камери, журналисти и маса. Нямам нищо против да умре. Наистина. Бих се радвал ако в този момент камион ЗИЛ мине през него все едно е алфа на витиня. Ако може с него да са царя, костов, станишев, румен петков и прочие изверги, още по добре.

Томов, гарибов, костадинов - тримата идиота които докараха ЦСКА до това положение. Защото за гарибов няма значение че работи в ЦСКА - той е там да ипотекира, заема, ограбва. Това че е от селски също го прави идеален за позицията на която томов го използва. За томов футбола е просто повода заради който ще се показва по телевизията. Той не разбира нищо от тази игра, няма си и капчица представа какво е ЦСКА.

Ясно беше още когато пое отбора, че това ще завърши катастрофално, просто защото си личи че е клоун. Доведе циганин да купи отбора, същия циганин който преди това бе съсипал 4 други футболни клуба. Неговата цел бе да бъде гъзолизец, а не президент. Гъзолизеца на спонсора, това му е мечтата. Ако всичко това бъде гарнирано с медийно внимание - още по добре.

Аз си мисля, че няма да се стигне нито до В група, нито до изваждане от ЕКТ. Просто защото ЦСКА е прекалено голям фактор в страната. Но ако това все пак стане емо, комуниста и гарибов трябва да увиснат на въжета пред армията и всеки който минава от там да ги плюе.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: Cлънчacaл]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано03.06.08 18:52



аре замисли се защо тази информация се подава точно тези дни, а не през зимата?



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: kenny mccormick]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано03.06.08 19:09



Съгласен съм с това, а до тях тримата набити на кол трябва да са перуката и цялото бфс, заедно с адвоката на мафията и гъзолизците му наричащи се "журналисти", начело с тия от балона и гонг.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: kenny mccormick]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано03.06.08 19:33



На всички ни бе ясно, че Томов ще насере нещата великолепно. Учудих се, когато се видя, че ще бъдем шампиони. Ние станахме такива защото Батков не му се дават пари на БФС и останалите клубове за да са първи те. Самите говеда имат криза за пари и именно заради това са всичките пунти с уволненията, сираков, стоилов, назначаването на 'перспективния Вили Вуцов' и тн. Говедата се готвят за нов слаб сезон защото едва ли и най-жалките боклуци от форума на левски в дира смятат, че бразилците им наистина струват по 700 000 парчето или колкото там лъжат, че са дали. Батков е богат човек, но не е достатъчно богат за да поддържа клубове като говедата без рев от страна на лумпените. Това е самата истина. И в момента опитва да удари кьоравото за да може а) да вземе някакви кинти в ШЛ и б) да преебе ЦСКА за да му се размине част от гнева на феновете след като пак няма да са 1ви.

Лупи е супер зле и е редно да си припомним как едно време се отцепи от БСП защото си повярва, че може сам да направи 2ро БСП. След това като излъга мангала да го представлява у нас накрая взе, че се опита да го преебе чрез опита за продажба през него на Кремиковци. Не знам дали, знаете, но държавния резерв в Кремиковци бе заграбен. Кой го е направил се сетете сами. Май беше за около 5 милиона.

В цялата работа тъпото е, че много малко идиоти има, които биха давали камари с пари за футбол у нас. Защото възвръщаемост няма. Престиж - също. Един ден те обичат, а утре като не си шампион почват псувните. Тоест хипотетично ако си шеф на ЦСКА е напълно нормално 1/2 от твоите фенове да те псуват и 2/2 от говедата да правят същото. КОето значи, че си плащаш милиони за да те псува 3/4 от България по едно и също време или разсрочено.



Тема Re: Срам ме е от завистливите ни сънародницинови [re: rakli]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано03.06.08 19:36



Говедо за резил няма право да говори защото вие сте самият резил, глупак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.