Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 27.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходи самнови  
Автор kenny mccormick (bacdafucup)
Публикувано03.04.06 08:00



Вчера вечерта ЦСКА загуби по най-смешния начин, който някога съм виждал, една 100% спечелена титла. Отбора нищо не игра, нямаха идея какво да правят и все едно тия футболисти за първи път се виждат.
Говедата направо им скриха топката и вместо да отпаднат физически както се очакваха те наддтичаха нашите.
Йешич е виновен и няма кой друг да е, защото когато се случи подобно нещо единствената вина е на треньора, но заедно с Йешич трябва да си тръгне и Орманджиев. Малоумните караници на двамата, неясната трансферна стратегия и купуването на килограм на футболисти предизвести трагичната ни съдба понататък.
Йешич не създаде стил на игра през пролетния полусезон. Стигна се дотам, че Янев, който като крило трудно се бори да стане таран. Йешич успя да обезличи напълно едни от най-добрите ни играчи - Мурат, Тиаго, Бадема. Не е нужно да си Мауриньо, за да забележиш че Бадема не става за дефанзивен халф, а Мурат играеше като защитник тоя мач. От сегашния ни отбор, хората които трябва да останат не са повече от 10. Всички мачове от пролетния полусезон Йешич игра с напълно различна постройка и напълно различни футболисти, което осакати отбора и го лиши от предишния му стил на игра - атакуващ футбол с много отнети топки в центъра.
Нито един от новите попълнения не се оказа на нивото на старите. Трика е абсолютно перде, котев и тунчев са под нивото на гай и забавник в пъти, Георги Илиев става, но нищо повече. Йешич бе подведен най-много от футболистите, които той доведе или по-скоро му бяха доведени. Единствените два смислени трансфера, за които имаше смисъл да идват в ЦСКА не бяха осъществени - Камбуров и Благо Георгиев.
След края на първенството според мен мнозинството от сегашния състав си тръгва. Трябва да се потърсят свежи попълнения от школата и да спрат да се взимат сърби със съмнителни качества.
Иска ми се да не вярвам с уговорка, макар че съмнителното отпадане на селски за купата и коефициента за титла на говедата преди почивката в шампионата всяват до една известна степен съмнения.
Но ако трябва да сме обективни добитъка играе по-добре от нас и то доста по-добре и тая година си взеха първенството в директния мач. Това че ние се представихме като пълни балъци и в предишната степен улесни рогата.
На този мач се видя чий привърженици са по-качествени - ние не спряхме даподкрепяме отбора без да има положение, докато говедата мълчаха и слушаха нашите песни. Но това не е нищо ново, случвало се е толкова много пъти, че дори и на говедата вече не им прави впечатление че на стадиона са абсолютни статисти.
А това че дербито бе с такава посещаемост е знак, че трябват да се върнат мачовете по клубните стадиони.
Жалко пичове но е факт, бяхме свидетели на най-комичното изпускане на титла в историята. Срам ме е от футболистите, треньора и ръководството и същевременно съм горд, с публиката на ЦСКА.



Тема няколко нещанови [re: kenny mccormick]  
Автор XC™ (prostak)
Публикувано03.04.06 08:49



1. Поздравявам те за точния и обективен коментар

2. Съгласен съм, че Плешич ни подари мача, със схема 5-5-0 (наистина такава ви беше схемата, съвсем сериозно) не се е чувало да излиза никой за победа, че дори и за равен, а за да падне с по-малко, докато Плешич използва тази си революционна тактика и в мача ви с Монако, където ви трябваше победа.

3. Няма уговорка, просто сега вие толкова си играете, а ние сме в подем. Иначе нямаше вратаря ви и 1-2 защитника да драпат като котки.

4. НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН, ЧЕ ПЛЕШИЧ ТРЯБВА ДА СИ ХОДИ!!!. Според мен трябва да изпълни договора си от 3,5 години.



Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходи самнови [re: kenny mccormick]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано03.04.06 09:42



Това, че вчера не псувахте Йешич показва голямо израстване и европейско мислене на публиката. Но ако това животно не си тръгне сам няма да ни издържат нервите. ЦСКА стигна не дъното, ЦСКА работи в момента срещу своя облик, граден над 50 години!

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходи самнови [re: kenny mccormick]  
Автор hahavia (unknown)
Публикувано03.04.06 11:07



За пореден път доказахме, че сме най-добрата публика в БГ, но за съжаление за пореден път си останахме публика без отбор.

FORZA ROMA


Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходинови [re: Haunter™]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано03.04.06 11:35



Ти си половин армеец бе приятельо! В крайна сметка Дучето е зад Божков, а Божков е проблема. Така че мисия невъзможна с окупации, няма кой да ги агитира и спонсорира. Колкото и да сме болни чорбари ще теглим по една майна и ще одиме на опера

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходинови [re: Haunter™]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано03.04.06 11:37



истината е, че няма смисъл от трагедии, защото догодина пак сме шампиони- по силата на ротацията... а после Литекс и след това за цвят, някой нов провинциален гранд /що не, Локо Пд стана, ако ТИМ се заемат насериозно с Черно море...!?/

аз сега припомням оня мач с 3:0 на Армията и двата гола на Мукаси ... тогава вие бяхте това, което ние бяхме вчера. Нито едно положение- ВИЕ, дето мача с ЦСКА е смисълът на съществуването ВИ!?

така че, да окупираме, да не окупираме- керванът си върви, кучето си лае... докато от футбола ни не си тръгнат хора като Сираков, Орманджиев, Наков, Порточанов, Бончев ... президентите, които "осигуряват" по някоя друга титла... игрите в заложните къщи ... бе, все едно това го няма в чужбина ...



Тема като оставя настрананови [re: Haunter™]  
Автор Anfield (ветеран)
Публикувано03.04.06 11:53



това за окупацията и гьостериците (21 век сме, демба) ,
за всичко друго си много много прав. Но това го има във футбола във всички страни. Виж Реал доскоро, виж един Интер колко години наред, виж един от най-обичаните отбори в Германия, който беше и КЕШ носител не съвсем отдавна. Понякога много неща са въпрос на грешна политика в зародиш и нашата е такава. Срам ме е понякога от купа глупости които се говорят като се почне от замозабравилия се 'генерал', мине се през наивните приказки на Стиви О, с които може да заблуди само децата в 5-6-и клас, и се стигне до Дучето...
Не че в Левски липсват такива.. никак дори.. Простотията не подминава адвокати , конституционни съдии и легенди на клуба... Но поне там има някаква атмосфера и се създава впечатление за консолидираност. Спечелиха много бързо медиите с това. Създадоха много бързо една митологема за славния европоход, за 14-те мача, за рекорди, за купеното първенство, за поръчковите съдии... всичко работи в тяхна полза, но имат и поокритие с резултати и игра.
Знам че не си съгласен с това и съм навит да спорим серизоно ако се наложи, макар и да нямам особено време за това. Аз не го казвам като нещо лошо това.. един клуб има нужда от подобен ход и за съжаление нашите не го разбраха това. Напротив.. нашите само се сърдят, поучават, постоянно някой им е виновен, кредита на доверие винаги го има макар крамолите и съсканията да са повече от публични..
Просто понякога трябва да се вземат радикални мерки, а всеки си мисли че като сменят треньора и всичко е готово... И вие имахте един такъв период.. докато Насо казваше че има пълен кредит на този или онзи и мръсните игрички вземат че изхвърлят я Муслин, я Слава Грозни, я кой ли не... Просто се обърна палачинката.. и пак ще се обръща.. и пак.. и пак... и пак...



Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходинови [re: Haunter™]  
Автор kenny mccormick (bacdafucup)
Публикувано03.04.06 12:11



еми да. и прасета и говеда все в един обор живеем трябва някак си да си съжителстваме и да се мъчим да ъпгрейднем шибания обор в свястна ферма, където да има нормални условия. Погледнато от същата гледна точка 15 000 животни е много слабо стопанство. глад мори добитъка, никой не го интересува.



Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходинови [re: Haunter™]  
Автор rough trade (northwest)
Публикувано03.04.06 12:19



бате пак че се разплачем, за втори път след снощните изпълнения на червените фудбалери. заради твоята загриженост.

много те моля, работата в цска преебават двама човека, от които зависи всичко - божков а.к.а. череп и диджея.
йешич е бушона дето ше изгърми подобно на некои други преди него. не че той самия не насра всичко с тъпи схеми, въртележки на играчите, медийни изяви и т.н. но генерално това нема значение, щото от него не зависи.
той е пътник, това го написах още преди седмица.
ако следваме твоя ход на мисли много би ми се щяло от цска най-първо да се разкарат черепа, диджея и целата малоумна управа. просто черепа да си хариже акциите на некой и да се маха.
некак си би ми било по-спокойно без неговото финансиране.



Тема Re: Ако има капка съвест и морал Йешич да си ходи [re: Haunter™]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано03.04.06 12:42



Знаеш ли какво - съжелявам ви левскарите за този мач с ЦСКА. Просто ви спадна и спада формата с подобни мачлета преди важният мач в Германия.

В прасето има мозък, а в говедото рога



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.