Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 27.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Тема Британското посолство отказва визинови  
Автор Hacko (познат)
Публикувано14.09.02 10:57



на пламенните "армейски" запалянковци. Одобрени 35 от общо 225 молби.
И нормално след като 1999-та година, на мача с Нюкасъл имах работа до Англия и чинно си чаках за виза. Тогава имаше една група от "червени" запалянковци, с които аз си поговорих и направо онемях.
Всички ми говореха - слушай ся, ний ни сме от цесикаТО, ама сме тук да отидем на мача и после хоп - директно при емиграционните власти.
Тогава в Меридиян Мач беше написано, между другото, ей там нейде в угълце, че запалянковците на на ПФК Ц-КА били забравили да се върнат.
Другото го оставям на вас - нали вие сте си от този клуб и си го мислите . . .



Тема Евала Холмс!нови [re: Hacko]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано14.09.02 14:15



Виж как не се бех сетил че така стават работите...мръсните чорбари какви ги дробат,мамаиммръсна..




Тема Я, бат Наско...нови [re: Hacko]  
Автор Meйджъp™ (Хаотичен Халф)
Публикувано14.09.02 15:49



Къде зачезна в последно време?!

Между другото подобна ще да е била и ситуацията със сините привърженици за Челси - Левски.
Аз пък мога да коментирам за екскурзията на Литекс до Берлин миналата година, когато едно солидно количество "фенове" използва безплатния превоз да отиде да си напазарува немски возила втора ръка.

мотам се...


Тема така е пичнови [re: Hacko]  
Автор Гyнди (No1 Stunner !)
Публикувано14.09.02 15:58



мама им мръсна камионо да им пръсна секи гледа да се измъкне без да го е грижа за негативните последици от това, върху другите. мен никога не са ми отказвали виза


R.I.P. Six years and we still miss ya, Pac!

Тема това е защото...нови [re: Гyнди]  
Автор dany_m111 ()
Публикувано14.09.02 16:16



... не си искал



Тема Re: Евала Холмс!нови [re: Oлимпия]  
Автор Cancel (kmk)
Публикувано14.09.02 17:03



Холмса е Дучето. Той разкри тая подла конспирация снощи в ефир. Отдавна не се бях смял така. Никога не съм предполагал, че човек тежащ около 130 кг може да пищи така. При това нервно.

[product of our environment]


Тема Re: Британското посолство отказва визинови [re: Hacko]  
Автор Явop (фен на ЦСКА)
Публикувано14.09.02 17:42



Ха, че това нищо не е. Замислял ли си се, защо след двата Веееелики мача на Лескито в Туркистан населението на България е намаляло толкова драстично. То май и някой от отборчето на Мишката поостанаха по-дълго от предвидените 90 минути.......(Кривия, Правия, Куция и Сакатия)
Е всяка жаба да си знае гьола са казали хората. Едни в Англия, други..в анадола. Всекиму според заслугите и желанията.

Като не можеш да плуваш защо се събличаш?


Тема Обяснението е просто ! [re: Hacko]  
Автор Xлeбapoв® ()
Публикувано14.09.02 22:08



Нямали са ветеринарен сертификат членовете на Дуче-клуба ! А помните какви проблеми си имаха англичаните със чумата по свинете и какви камари от свински трупове горяха !

Та няма да рискуват хората сега за един мач, ама ха !





Тема Re: Обяснението е просто !нови [re: Xлeбapoв®]  
Автор Явop (фен на ЦСКА)
Публикувано15.09.02 12:29



За това не знам, но точно след мача Говеда(Лондон) - Говеда(Подуяне) май имаха сериозни проблеми с лудата крава.

Като не можеш да плуваш защо се събличаш?


Тема Хлебарчонови [re: Xлeбapoв®]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано15.09.02 17:37



Абе не знам за чума по свинете,но защто ми се струва, че повече повече проблеми си имаха с "лудо говедо"?И май точно по вашите мачове с Челси беше.Я си признай-да не сте го занесли вие там, а?

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.