Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 27.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема За ЦСКА и Турциянови  
Автор Alabao13Модератор (brasileira)
Публикувано13.06.02 23:00



Говедата си взеха втори модератор, който при първото си включване обяви, че нямало да допуска това или онва, бе демек здрава цензура, затова можем да си пренесем тук нашите размишления за глупостите, ръсени от сините рогати не един и не два пъти. От сега предупреждавам сините "в атака" в тоя клуб, че и тук повече глупости няма да се допускат от страна на разпасаното мучащо общество. :)
Това като начало. :))

Никога не съм разбирала защо левскарите ни правят топла връзка с Турция. То това е едно от най-безсмислените неща, казани по адрес на нас. Особено на фона на ставащото тези изминали 2 години - ЛЕвски 2 пъти срещна турски тим и и двата пъти -курец! И на фона на ТОВА, на фона на станалите редовни падения от турски отбори, идва говедото и ти казва, че ЦСКА бил турски отбор?! То бива наглост, ама ча па толкоз... И докато ние играем с Милан, те играят с турци, ама ние сме били турците после. Това напомня на "Крадеца вика "Дръжте крадеца!" ".. Мдам...

Толкова нагло звучи, че понякога се чуди човек какво да им отговори и да си хаби ли гласа изобщо за отговор на въпроса за ЦСКА и Турция. Да не говорим, че който твърди такова нещо е толкова наясно с историята, колкото Блуфена е наясно с обиколките на Левски из българските земи... По тоя повод се забелязва тотално незнание от страна на сините за живота и делото на техния идол. А непрекъснато ни обясняват колко обичали Апостола и т.н. Добре де, ама какво знаят за него? Няма да ви разказвам за един такъв случай.. То и няма нужда. И ако основанията за връзката ЦСКА-БКП може да има някакви логически корени, то тази е напълно тъпа и идиотска. Честно казано, хем е смешно, хем трагично. Ако приемем твъдрението на уефскрите, че ТЕ били България и отбора на народа, значи тоя народ е изпростял тотално, защото не само не знае историята си, но и позволява пълното й фалшифициране. И, разбира се, трябва да се срамува от това.

Опитвам се да ги разбера говедцата по въпроса за малоумните им твърдения, ама как да видим логика като фактите говорят обратното на това, което твърдят те. ТЕ отпаднаха от Бешикташ. А ние сме били турци. Те отпаднаха от Галата. А после - пак на нас било турското изначало. И те, дето не си знаят историята на патрона... Ама са българи, та дрънкат. На говорене всички можем.
Но като опре до фактите и.. фиууууууууууууу...
Това, че Левски им е патрон, не означава, че ЦСКА е "турци сте". Все едно ние да кажем сега за тях, че са евреи. Което и правим. Но то така се получава - на глупака с глупости можеш само да отговориш. Щото той от друго не разбира. (Е, и от бой разбира де...)

Честно казано, нищо против турците нямам, нито против евреите. Това че нито едните, нито другите са ми супер симатични, не значи, че ги мразя. Безразлични са ми. Но не виждам защо трябва да намесваме турци/евреи в спора Левски/ЦСКА. Това едва ли го има другаде в света. Приемливо е чорбар, прасе/ говедо. Но това за Турция и евреите и толкова обидно за нас като БЪЛГАРИ, че .. абе, както ми каза преди време един приятел-чужденец, който живее в Бг и симпатизира на Левски: "Не ви разбирам вас-българите, как може да сте толкова самоизяждащи се, сами себе си мразите, че сте българи , и това се вижда и във футболните ви пристрастия, и в политическите, че и във всичко останало.".

Да го хване човек срам, че е българин чак... Абе, турците обиждат ли се на "Ей, българин, прасе мръсно?". Да стана от турски отбор, па барем тогава всички доволни - и левскарите, че могат да викат на чорбарче, че е турче и аз, че ще съм "българче"... Ай, сиктир!

п.п Знам, че има левскари, които не приемат глупостите за турците и за евреите. Това не е за тях. Нека не се обиждат. :)

п.п.п.А, да, и само ЦСКА! Гордостта на БЪЛГАРИЯ




Тема За Турциянови [re: Alabao13]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано13.06.02 23:30



Така те искам-решителна и категорична...ама гледай да не дойде МТК,че да ти секне ентусиазма

Ауууу това си беше обида към 3-я в М-тел Висша Лига,я да се изтрие веднага

Муууууууууууууууууу нали знаете как прави кравата муууууууууууууууууууу,а прасето прави гухххххххххххххххххх...вие от кой вид сте?!

ЛЕВСКИ 7-1 Свиня
ЛЕВСКИ 7-2 Свиня
ЛЕВСКИ 5-0 Свиня


Тема Re: За ЦСКА и Турциянови [re: Alabao13]  
Автор Chavdar ()
Публикувано13.06.02 23:32



не знам ,може би има нещо общо с екипите.понеже и ние играем в червено както и турския национален отбор.но в червено играят и белгия и швейцария и дания,норвегия ,уелс и китай и т.н. ,а те не са турци.за сметка на това екипите на левски са в един цвят който му викат турско синьo .освен това всички по-големи звезди на синия тим през последното десетилетие са играли в тази европейско-азиатска страна.доскоро кондиционен треньoр им беше усман бюрак.спонсорът им е евреин и т.н. и т.н. ама кво сме тръгнали да се занимаваме с тези глупаци не мога да разбера?

...we are the pride of all europe!...


Тема Re: За ЦСКА и Турциянови [re: Alabao13]  
Автор 8. CтoичkoвМодератор (Deadly)
Публикувано14.06.02 00:19



За мен "турчин" е символ на по-мургав човек. Няма спор в това, че левскарите като цяло държат най-голямия процент мургави хора(да не кажа цигани) в привържениците си. Наркомани има и в двете агитки, но винаги се е знаело къде са по-тъмните хора. Нека не ставаме жалки.

Освен това не виждам нищо лошо в турците - това е държава, която е показала, че са по-мъже от българите защото са ни ебяли жените. Тази държава е по-силна икономически и глобално. Не мисля, че е обидна дума, особено на фона на външния вид на повечето левскари.

Тук изключвам нормалните фенове на левски, които просто са станали такива защото татко им е бил комплексар.

Бог


Тема Re: Аз ти благодаря за "топлите" думи!нови [re: Alabao13]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано14.06.02 01:43



И по мой адрес и по адрес на Левскарите в клубовете!!!
Много добре казано няма що ,заслуважаш "Пулицър"за този материал Алабао13 !



Тема Re: За ЦСКА и Турциянови [re: 8. Cтoичkoв]  
Автор Cocker (Spaniel)
Публикувано14.06.02 01:52



И не само жените. :)



Тема Re: Аз ти благодаря за "топлите" думи!нови [re: Лeдoвe]  
Автор Alabao13Модератор (brasileira)
Публикувано14.06.02 01:53



Чети "п.п.".



Тема Re: Аз ти благодаря за "топлите" думи!нови [re: Alabao13]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано14.06.02 01:56



Поне за мен едно "п.п.". не може да замаже нещата ,ама както и да е всеки си прави изводите за себе си !



Тема Re: Аз ти благодаря за "топлите" думи!нови [re: Лeдoвe]  
Автор Olimpiaaaa (Ljubljana)
Публикувано14.06.02 02:02



е какво се засягаш сега като мома.един Блу-чук само дори е достатъчен за тия слова,не виждаш ли?

..and the hell is just a sauna..


Тема Re: За ЦСКА и Турциянови [re: Alabao13]  
Автор Cocker (Spaniel)
Публикувано14.06.02 02:10



Абе и аз се дразня от тия "турци" и "евреи", ама т'ва си е. Прост народ. Овце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.