Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Системи за управление на бизнеса
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кажете ми добра българска ERP системанови  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 18:17



Кажете ми добра българска ERP система, която да работи добре в търговска фирма с над 10 отдалечени обекта и 10 комп. в централен офис.



Тема Re: Кажете ми добра българска ERP системанови [re: Koko]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 11:30



Ще ти кажа, ама веднага ще ме обвинят, че правя реклама:). Кажи какъв ти е бизнеса и ще те насоча към някои фирми да ги питаш.



Тема Re: Кажете ми добра българска ERP системанови [re: az]  
Автор unforgettable ()
Публикувано19.10.05 17:16



малко по-долу в темите бях попитала нещо подобно и се получи интересна дискусия, имаше и предложени линкове, хвърли едно око

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Кажете ми добра българска ERP системанови [re: az]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:40



Фирмата е с търговска дейност с 10 магазина в България, 3 склада и централен офис. За да не прозвучи като реклама пишете ми на e-mail: admin@marina-bg.com



Тема Re: Кажете ми добра българска ERP система [re: Koko]  
АвторGule (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 16:51



interesuvali te takva sitema , raboteshta, ot 2 godini, pod Linux



Тема Re: Кажете ми добра българска ERP система [re: Koko]  
Автор gandalf_ (Финансист)
Публикувано22.11.05 17:40



Zdravei,

Az pone znam za dve sistemi, koito sa bylgarski i ne sa loshi i se razvivat. klaisram gi po tova kolko mi haresvat kato kachestva:

1. Enterprise 1 na Aloe Co:



2. Atlas ERP na AS Systems:

Niakoi dostaviat radost samo s prisystvieto si, drugi edva kogato si trygnat

Тема Re: Кажете ми добра българска ERP система [re: Koko]  
Автор Gule (FIFO)
Публикувано23.11.05 11:22



Atlas e sobyr software, da chesto sym go sresthal predi me pri klienti.Samo che ne beshe li syshto grytzki software, kato Atlantis i Panorama.

music rulez


Тема Gandalf, tuk lisi :) [re: Koko]  
Автор GalPal (непознат )
Публикувано24.11.05 11:47



Gandalf :)
da ti kaza , v tozi forum maj napsoledyk tochno 4-ma choveka vlizame i davame niakavo mnenie za neshto

Slushaj choveche :)
iskam da si pogovria malko s teb
mislia che znaesh kakvo govorish i rzbriash ot vnedriavania na ERP

pogledni kakvo sym popital za ERP opd Linux i mi kazi dali imash mnenie o vyprosa.

S edin ekip, maldi entusiazirani programisti sme i se optivame da napravim neshti i mislia che sme na 80% gotovi, jako romantichno nastoreni s goliam hys :) .
no iskam da razbera kakvo stava v mometna v BG i ima li firmi , koito biha se zainteresovali ot ERP za Linux, raboti ot godina , samo chetovodstvo niama

daj mnenie :)



Тема Re: Кажете ми добра българска ERP система [re: Koko]  
Автор мoбимeн (непознат)
Публикувано25.11.05 17:32



Няма такава! Аз не съм виждал. Всичко което се пише са маркетингови измислици. За съжаление все още няма добра ERP (почертавам, ERP) система.



Тема Re: Gandalf, tuk lisi :) [re: GalPal]  
Автор backinblack (минаващ)
Публикувано25.11.05 20:20



Кофти без счетоводство, ръчно ли ще се прехвърлят резултатите от ЕРП-то към счетоводството и продажбите които се правят от счетоводството ръчно ли ще влизат в ЕРП-то? КАД системите нали и те ще ползват базите за материали и готови продукти, а те под Линукс не работят. Иначе и аз съм ЗА Линукс-а.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.