Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Системи за управление на бизнеса
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Insider (CRM)  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 23:23



На последния БАИТ ми направи голямо впечатление, но още не мога да си намеря "тестова" версия :) Можете ли да помогнете?

Предварително благодаря!
Philip



Тема Re: Insider (CRM)нови [re: Philip]  
Авторthe_old_vader (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 14:56



На коя фирма е този инсайдър, защото нищо подобно не намирам.



Тема IRM Ltd. го разработватнови [re: the_old_vader]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 16:32




Хехе... стига толкова, че направо реклама взех да им правя по този начин ;)



Тема Re: IRM Ltd. го разработватнови [re: Philip]  
Авторthe_old_vader (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 10:36



Разгледах това, което предлагат. Честно казано никак не съм впечатлен.
1. Не виждам функционалност в системата, която да е нещо повече от един Outlook добре настроен например. Или пък Лотус.
2. CRM система с фактуриране - ок, ама какво ще фактурираш ? Актуален списък с налични във фирмата стоки и услуги ? Няма. Пише, че има продуктов каталог, но за да продам на момента ми трябва наличност.
3. Същото важи и за офертите в този продукт.
4. Модул маркетинг ???? Прилича на съвкупност от Управление на проекти и Бюджетиране. Идеята ?
5. Продажби. Планиране на оферти ? Ако системата може сама да ми планира, кога каква оферта ще ми се наложи да правя - евала.
6. Финанси. Издаване на фактури. Коректно при това :-))). После същата информация трянбва да се въвежда втори път в счетоводна програма. Контрол върху плащанията ? Откъде ще се черпи информация за това ? Връзка с електронно банкиране ли има или се импортира инфо от някакъв счетоводен продукт ? Финансов анализ ? На какво ? На приходите и раходите ? А разходите къде са ?

Това е само напръв поглед :-))))



Тема Re: IRM Ltd. го разработватнови [re: the_old_vader]  
АвторTornado (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 15:16



Аз нищо не разбирам от подобни системи и не знам по учебник, какво точно трябва да съдържат, но тази програма съм я разглеждал в подробности и знам че само на външен вид има нещо общо с Outlook. А що се отнася до забележките, който прочетох просто ми стана смешно. Няма да си губя времето да ги коментирам една по една колко са безмислени, а само времето което е заделено за опознаване на продукта. Не може за 10 минути да се погледне менюто на едно програма и да кажеш какво може програмата. Може и показно да направя на програмата и накрая ще фактурирам услугата през нея както няма складова наличност. Ако трябва даже и оферта ще изкарам през Инсидер-а за това колко ще струва услугата за един час и каква е отстъпката за цял ден. Даже ако има затруднения при асимилирането на информациата и се прояви по голям интерес ще чукна една целева група през модул маркетинг и ще създам еднотипна задача за неопределен брой хора, да обясня на който иска за кво става дума туак аджеба. После заедно ще анализираме колко пари съм изкарал от цялата работа през ОЛАП анализа.



Тема Re: Insider (CRM)нови [re: Philip]  
Авторdann (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 10:09



Neznam za vas momicheta i momcheta, no temata be dali programata ima neshto kato DEMO...
Drugoto shte go ostavim na kriticite, koito predi da pishat kritika bi triabvalo ne da pochetat documentation (bilo to web ili druga), a da razgledat onlive dadenata programa.
A vsichki znaem koi sa kriticite !!!



Тема Чудесно, а дали...?нови [re: Tornado]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 16:18



Идеално. Сега остава да кажеш има ли я някъде, за да изпробвам тези неща лично. Иначе си остава една от красивите звезди по небосвода, които само светят и не помагат особено.



Тема Re: IRM Ltd. го разработватнови [re: Tornado]  
Авторthe_old_vader (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 14:55



Не знаех, че услугите по принцип са със складови наличности.....
Уж нищо не разбираш от подобни програми а я коментираш. Задавам си въпроса Филип и Торнадо едно и също лице ли са и реклама ли правят ?
Ще анализираш колко пари си изкарал от работата, на базата на какво ? Не говоря за анализ на приходи, а за анализ на ПЕЧАЛБА. А за печалба ти трябва разлика между приход и разход.
По отношение на фактурирането. Приемам, че не си имал предвид услуга, а стока. И питам какво правиш в следния случай: идвам при теб и искам стока, ти ми я фактурираш и влизаш в склада, а я няма като наличност. Фактурата ли само ще си платя ?



Тема Re: Insider (CRM)нови [re: Philip]  
Автор Xorgon (непознат )
Публикувано30.03.05 10:03



Здравейте господа, доста време е минало от последните дискусии за нашия продукт. Надявам се, че интереса ви е още жив - аз съм начело на екипа разработващ Insider - тук съм за да отговоря на всички ваши въпроси! Insider е класическо CRM решение, в този смисъл може да се прочете повече на тази тема, било на нашата страница (www.insider.bg) било някъде другаде. За демо се свържете с мен на ychristozov@insider.bg и ще го получите.



Тема Re: Insider (CRM)нови [re: Xorgon]  
Автор Sased (непознат )
Публикувано20.04.05 12:02



Какво прави едно класическо CRM приложение:

Много просто - освен да бъде място за съхранение на контакти има само няколко допълнителни функционалности, които следва да има, за да се нарича CRM

Например управление на цикъл на продажби, управление на възможности за продажби, управление на маркетингови кампании, поддръжка на клиенти.
Ей такива ми ти работи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.