Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Hm...  
АвторAnetaY (Нерегистриран)
Публикувано31.01.01 18:41



Аз не съм професионалист, знанията ми са пворъхностни, а би ми се искало и аз да съм хакер. Знаете ли някой сайт, предплагащ обучение?



Тема Re: Hm...нови [re: AnetaY]  
Автор kaos (новак)
Публикувано31.01.01 23:17



RTFM pich/mome ....



Наблюдател към ООН

Тема Re: Hm...нови [re: kaos]  
АвторAnetaY (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 17:48



Обаче английския ми не е добър. В момента го уча, де. Ама знаеш ли някой на български? Ако не, ще пробвам и с този




Тема Re: Hm...нови [re: AnetaY]  
Автор kaos (новак)
Публикувано01.02.01 18:17



Be ti dobre li si ??? BG hakerski sait??? Vij kvo sega ... v BG hakerite sa nezakonni - pone taka tvyrdi Veni Markovski, osobenno sled kato haknaha saita na prezidenta - nali se hostva v BOL.bg - i po-tiho da ne te 4ue Veni .... 4e obeshtava ot edna do deset godini na toplo ...
Ai so zdrave

Наблюдател към ООН


Тема Re: Hm...нови [re: AnetaY]  
Автор Boogieman (непознат )
Публикувано02.02.01 11:25



Edin Lord Buster me popita da mu pomogna za negovia sait.Toi mi kaza che v nego shte ima niakakvi documentatsii na Balgarski.Ta tozi Buster e goliam dosadnik i reshih da mu pomogna.Deistvitelno e prevel dosta tutorialsi i mislia che badeshtata mu stranitsa shte ti svarshi rabota.Toi kaza che shte saobshti v cluba.Inache ima grozen disain i toi e palen lamer.No negovata ideia e super.

Boogieman


Тема Re: Hm...нови [re: AnetaY]  
Автор kaos (новак)
Публикувано02.02.01 16:31



Dosega se maitapeh... sorry. Inache pyrvo trjabva da ovladeesh mnogo dobre programiraneto - C++, Assembler... Osven tova ... pod Windows shte ti e mnogo trudno - ne che e nevyzmojno, no e adski trudno. Kak si s Linux?

P.S. Ne razchitai na "hakerski programki" - nauchi se da rabotish bez tjahna pomosht. Potyrsi iz temite na kluba - neotdavna imashe edna dosta seriozna diskusija po temata. Njakoi hora dadoha mnogo polezni syveti. Prijatno chetetne. A, i oshte neshto - bez dobyr english .... hi4 njama da ti e leko. Uspeh.

P.P.S. Onja link deto ti go dadoh - tam njama nishto - napisah go za maitap. Osnovata e RTFM :))

Наблюдател към ООН


Тема Re: Hm...нови [re: kaos]  
Автор Boogieman (непознат )
Публикувано04.02.01 11:29



Da taka e.Parvo triabva <spored men> da nauchish Visual Basic zashtoto se doblizhava do Visual C++.Unix e pochti zadalzhitelen no pri golemi usilia i Windows 2000 stava.Moga da kazha na kaos che niakoi "hackerski programi" mogat da sa ot polza.

Boogieman


Тема Re: Hm...нови [re: kaos]  
Автор morrigan (непознат )
Публикувано04.02.01 16:34



най-накрая нещо по-сериозно. много си прав.
Е освен да се научих да прогамираш добре. Трябва да научиш и разни други работи. Най-общо как работят компютрите и мрежите. Е може би и разни работи свързани с крипография. Да забравиш за нещата дето започват с Visual. И да не правиш глупости в началото, за да не те бият :))

А за 'хакерските програмки' не е хакер тоз дето я използва, а тоз дето я е измислил (написал)



Тема Re: Hm...нови [re: Boogieman]  
Автор kaos (новак)
Публикувано04.02.01 17:03



Njamah predvid da ne polzva "hakerski programi" - naistina ima i njakoi mnogo dobri - 4itavi exploiti i t.n. No osnovnata mi ideja beshe da ne razchita samo na tjah, a nai-veche na sebe si. A za da moje da razchita na sebe si, ve4e trjabva da se syobrazi s gorekazanoto. RGDS

Наблюдател към ООН


Тема Re: Hm...нови [re: kaos]  
АвторAnetaY (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 19:24



Добра съм на Windows 98.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.