Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отг: IMA LI JELAE6TI нови [re: Lover®_anon]  
Автор BROD_WAR (непознат )
Публикувано30.12.00 23:07



da priatelu grupata 6te e na vsi4ki no kakvo trebva6e da napi6a v nasta hack grupa li za a po4nete da pitate na koi zaradi tova predpo4etoh da napi6a v moita.no hack grupite vinagi sa bili ot kolektiva zaradi tova i v tavi si4ki 6te sa ravnopravni!



Тема Отг: IMA LI JELAE6TI нови [re: BROD_WAR]  
АвторTDM-64_anon (Нерегистриран)
Публикувано31.12.00 15:14



Abe BROOD_WAR kato iskash da prawish hack grupa kai pone kwo mpjesh i kwo ne neshto poweche za teb ot kwo razbirash.Nie ot kude da znaem che ti ne si prosto edin lamer



Тема Отг: IMA LI JELAE6TI нови [re: TDM-64_anon]  
Автор user7 (непознат )
Публикувано31.12.00 16:28



Dosta umesten vapros !
A sasto iskam da popitam s kakvo ste se zanimava
vaprosnata taifa :-) ,a i kak se presiavat uchastnicite (razdira se ako osnovnata ideia ne e masovost)?
a vav sastnost kakva e celta na meropriatieto-
nesto kato kredo ili de da znam ...


pozdrav!



Тема Отг: IMA LI JELAE6TI [re: TDM-64_anon]  
Автор BROD_WAR (новак)
Публикувано01.01.01 02:31



purvo ne sam lamermakar 4e nemama ni6to protiv tiah i vtoro na vtoro naviarno znam pove4e ot teb



Тема Отг: IMA LI JELAE6TI нови [re: user7]  
Автор BROD_WAR (новак)
Публикувано01.01.01 03:22



emi kakto v si4ki grupi taka i v taia samote u4asnici 6te ra6avat kakvo da praviat



Тема САМО За BROD_WAR, непременно го прочети!!!!!!!!нови [re: BROD_WAR]  
АвторХАКЕР_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.01.01 08:17



Никой не успорва това което знаеш и можеш. Мисля че, въпроса е в това да кажеш примерно какво си краквал, какво си прецаквал. Разбира се това е трудно да се разбере защото почти за всичко има кракове в мрежата.

Предлагам да подходим по друг начин като за начало нека да започнем с това:
---Тест номер 1---
IDA, SoftICE, TDebuger32-5v, W32Dasm89, Trw2000, DeDe-DeFixer, Sourcer7, ProcDump16, Language2000;
От това което е написано горе искам да ми кажеш кое за какво се ползва, предполагам че с това ще се справиш без проблеми, второ кажи за всеки от горните продукти кои са силните и слаби страни, и за какво всеки продукт най-вече се използва.
Едно от условията е да отговориш в рамките на няколко часа след моето изказване, това е с цел да нямаш възможност да се допиташ до други за тези продукти, а да отговориш с това което знаеш.
Ако си добър това въобще няма да те затрудни. Ако не отговориш по някой от въпросите аз ще отговоря вместо теб.
---Тест номер 2---
Без да обясняваш, просто кажи какво е това:
Shrinker,
UPX,
ASProtect - (поясни още какви възможности има продукта),

---Тест номер 3--- *****
//Доста по труден, захва ни се с него само ако отговориш на горните въпроси

Занеш за речника SA Dictionary 2000 Datacenter, в неговата директория има три файла Bul_Eng.dic, Eng_Bul.dic, Eng_Bul.usr които съдържат базата данни с думите, искам да ги разкодираш, и да прехвърлиш думите в текстов файл. Аз съм го направил вече така че неможеш да ме преметнеш и мисля, че няма от къде да намериш как става това.
Пояснения:
%-Първите два файла са кодирани по един и същ начин, третия по друг.
%-Файловете не са компресирани а само кодирани. (Примерно вески байт се умножава дали или събира с някакво число) - имено то искам да ми кажеш как става;
****Нека да добавя още нещо: Ако се справиш с този тест-3 недей да публикуваш точно самото декодиране на файловете а само последователността на операцийте които се извърчват върху всеки байт, защото смятам че не трабва всички да виждат как са кодирани данните на речника; Декодирането на тези файлове ми отне около 1 час, от това сам може да разбереш че не е трудно;

Оценка: //относителна оценка
6-Ако решиш тест 1,2,3 без пропуски, за мен ти си много добър Хакер/Кракер - "Елитен Хакер/Кракер"
5-Ако решиш 1,2 не пълно а тест-3 пълно си що годе добър Хакер/Кракер
4-Ако решиш 1,2 пълно а 3 не решиш си слаб Хакер/Кракер
3-Ако решиш 1,2 не пълно си начинаещ Хакер/Кракер (млад и зелен), но със потенциал;

УСПЕХ с тестовете ако се захванеш въобще с тях

PS: На тест 1 и 2 искам да отговиш до няколко часа; на тест-3 максимум до 24 часа;
Аз ще се включа в твоята група само ако изкараш на теста оценка 5 или 6 иначе няма смисъл да се занимавам с вас; //малко грубо прозвуча, но това е истината//


Чао, и успех в света на Хакерите.

PS на PS: В клуба ми напви впечатления че често спорите за това кой е Хакер и кой е Кракер, ще си кажа моето мнение: "За мен това са двете полувини на едно цяло!"






Тема Отг: САМО За BROD_WAR, непременно го прочети!!!!!!!!нови [re: ХАКЕР_anon]  
Автор BROD_WAR (новак)
Публикувано01.01.01 22:31



as ne vijdam smisal i sega niamam vreme da se zanimavam s toia ne6ta deto iska6 kogato nameria vreme 6te go napravi budi sigurem no sega se zanimavam i sdugi po vajvi ne6ta edno ot koito e praveneto na 3 web hack saita kato gi poblikuvam 6te ti kaja saitovete ama sega prosto vlizam za 20-30 min.ako iska6 ne6to da me testva6 moliate pravi go na e-maila mi brod_war@dir.bg plz blagodaria ti predvaritelno.



Тема Отг: САМО За BROD_WAR, непременно го прочети!!!!!!!!нови [re: BROD_WAR]  
Автор user7 (непознат )
Публикувано02.01.01 07:43



Zdravei Brod_war !!
Chestita nova godina !!
She gledam da bada kratak ...
Spored men osnovnata cel na tezi klubove e imenno obmiana na opit (ne vijdam zasto triabva da se pishat mail-ove naliavo i nadiasno pri polojenie che tazi informacia moje da bade polezna na mnogo hora (nadiavam se che ste se saglasish ):-))
Az samia ne znam otgovorite na vaprosite ot testa
(zastoto i haber si niamam ot tia nesta ),no bih se radval da gi naucha ....
Mislia che vse pak v tozi klub ima i hora koito
imat predstava ot PC-ta i sa gotovi da spodeliat opit.

Mislia che tova e dostatachno,
za drugoto horata si praviat izvodite .....
pozdrav



Тема Отг: САМО За BROD_WAR, непременно го прочети!!!!!!!!нови [re: user7]  
АвторUSER 7_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 16:24



4estita nova ogdina i na teb user7 no as naistina sam zaet s praveneto na web hack page na zarazata



Тема Според мен се измъкваш...нови [re: USER 7_anon]  
АвторLover_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 20:41



е не се знае де... :-)
И аз в момента си правя нов сайт, но въпреки това
имам достатъчно време.
Според мен трябва първо да стане ясно дали разбираш нещо или не. Не че твърдя ,че знам много но все пак преди да започнем да правим каквото
и да е било трябва да знаем дали си струва.
А и не отговори на въпроса каква ще е целта на
групата.
Това е за сега...
Lover®
http://hackzone.hit.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.