Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 12.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля ви за помощ !нови  
Автор Катя ()
Публикувано19.08.00 17:39



Имам проблем и ще съм много щастлива ако някои тук се отзове на молбата ми за помощ ! Някои знае ли програма с която може да се разбие парола на е-маил адрес в Yahoo ili Hotmail и евентуално откъде мога да намеря такава програма ? Надявам се да успеете да ме упътите. Благодаря ви предварително !

Тема Моля ви за помощ !нови [re: Катя]  
Автор Bat Sulli ot treta atomna ()
Публикувано29.08.00 02:22



Reni bat Suli ima sustia problem oba4e kato me gledash tai kakuv prostak sum nikoi niama da mi pishe, zatova ako razberesh nesto kakvoto i da e mi pishi , moze i da zapoznaem po ot blizo. e-mail-zaraguys@hotmail.com

Тема Отг: Моля ви за помощ !нови [re: Катя]  
Авторnadia (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 15:27



ako znaeh mi pishi



Тема Отг: Моля ви за помощ ! [re: Катя]  
Авторterrorcommet (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 19:20



zareji tia gluposti i otidi da pletesh v niakoi teatyr, mojesh i pari da pochnesh da izkarvash;)



Тема Отг: Моля ви за помощ !нови [re: Катя]  
АвторGlupi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 23:21



Eventualno moga da ti dam savet za hotmail, no e malko slojni4ko.



Тема Отг: Моля ви за помощ !нови [re: Катя]  
Авторdiana (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 12:37



Idi na "mailer.bol.bg"



Тема Отг: Моля ви за помощ !нови [re: diana]  
Авторtroshko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 21:08



Abe mnogo takiva se navudihte bre... Mai da, kato si pomislja mailer.bol.bg e nai dobroto reshenie za vas, i pouchitelno daje;}



Тема Отг: Моля ви за помощ !нови [re: Glupi]  
Автор!f00bar (Нерегистриран)
Публикувано10.11.00 01:53



nqmash griji:)
prosto exploitni Yahoo s root prawa...




Тема mdamнови [re: Катя]  
АвторCrazyBoy (Нерегистриран)
Публикувано10.11.00 20:48



Mi ... katia ko da ti kaja ... probvai na :

http://astalavista.box.sk
http://www.thecrack.net
http://www.warez.com/appz.html

Tuk e nai veroiatno da namerish programata koiato tyrsish (razbirase ako sashtestwuva ... i tova e dopustimo).Uspeh ... a ako si ia namerish i imash nujda ot help ... naous@plov.omega.bg ....

CrazyBoy



Тема Отг: mdamнови [re: CrazyBoy]  
АвторMyth-bg (Нерегистриран)
Публикувано10.11.00 22:14



Winagi pri hackwane/crackwane naj-wavna e podgotowkata.
a tia nepremenno wkluichwa plan na dejstwie. sled koeto chisto tehnicheskoto izpulneneie na neshtata e ot prosta do ne mnogo slovna rabota.
za da se hackne neshto se iska dobroto mu poznawane.
predstawi si ako az sum zagubil 1sedmica da resha tozi problem zashto si mislish che shte ti go kava prosto ej taka? wsichko koeto shte namerish na gotowo w net-a sa neshta kojto stawat ili sa stawali niakoga no te shte ti posluvat kato istochnik na nowi idej, ili puk neshta s kojto shte uspeesh na 1% a ostanalite 99% shte triabwa TI da go dobawish. w kraen sluchaj movesh da iznudish niakoj PC muhluio da ti pomogne.
i taka natatuk i taka natatuk ...kakto razbirash hubawite neshta ne padat ot nebeto.

komentari kucopile@dir.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.