Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема XAKEPI, Linuz SUCKS!нови  
Автор L0rd_Bug ()
Публикувано07.08.00 01:06



Az sum nedovolen user ot neta. Hora ne moga da razbera zashto veche sichko se naricha na XAKEP. Az sum haker i dai da si butna v stranitzata edin - dva niuka da napisha MS-Windows ****(sucks) da si kaja OOO da jiveiat Linux i Unix i veche vlizash "underground" i-net obshtestvoto ni. E posvetih tziala vecher da razglejdam bg "hackin" pages i kakvo?! Samo MS-Win9x sucks only Unix'n'Linux(z) i taka natatuk... Edinstvenata stranitza, koiato mi e interesna, makar i ne chak tolkova e www.phreedom.org i e edinstvenata stranitza, v koiato horata zaniat kakvoi iskat!!! E xopa ako ste tolkova xakepu kajete mi "KAKBO E TOBA DA SI XAKEP?!"!!? TA TOBA E CME6HO!!! Sichko se buta ... Be napravete neshto za nasheto i-net "underground" obshtestvo. I MOLIA VI SE KAJETE MI KAKVO TOLKOVA LOSHO IMA V MS-WINDOWSA, zashtoto kolkoto i da se opitvam ne moga da haresam vashia skup LINUX ... Ta tova za men e (izvinete no triabva da go kaja) EBAHTI PROSTOTIATA!!! Ako triabva da se sravniavat Linux i Windows to purvoto moje da se sruvni s karutza a vtoroto(Windowsa) primerno s porshe. E ima razlika mejdu 1 kon i primerno(ne znam kolko tochno) 200 konia ... e razlikata e 1:200. E izbiraite open source koda na unix/linux i MS WinNT/Win9x, na koito sorsa ne e otvoren i ne sa namereni tolkova mnogo bugove.E ne mojesh da deasemblirash Win9x i da tursish s TOLKOVA goliam uspeh Bugovete ... A vie kakvo si mislite che Unix/Linux-a imat po-malko bugove ?! E ne ste pravi! A i neshto drugo ... Znachi Unixa e ot koia godina ?!! -> 1980(hiliada devetstotin i osemdeseta godina!) KAJETE MI ZASHTO WINDOWSA E PO-IZVESTEN PRED VASHUA SKUP UNIX/LINUX!? TA NASHIA MS-WIN e po mlad ot vashata karutzaa?! Moje bi ima prichina!!! E priemete che she se suobraziavate s MicroSoft pone oshte pone 10 godini i se primirete! A i az mislia che pone 90% ot vas bulgarskite "XAKEPu" shte priemat s goliamo udovolstvie da rabotiat za omraznia MicroSoft i oshte po-omraznia MS-Windows 9x /NT. Ta priatno amortizirane na klaviaturata, az she si tzukam s mishkata i she si vursha rabotata 3 puti po-burzo. Leka nosht! Mnogo mi se spi veche i ako moje da me izvinite za mnogoto(moje bi) greshki po nevnimanie ili ot neznanie( e pone si priznavam(govoria za pravopisni greshki))!!!!!!! moje da pratite niakoi mail na Lord_bug@dir.bg

Тема Не е лесно да си ТИКВА в собствена градина ...нови [re: L0rd_Bug]  
Автор А.Петров ()
Публикувано08.08.00 23:05



Мдам не е ! А.Петров

Тема WIN Foreverнови [re: L0rd_Bug]  
Автор R1dler ()
Публикувано10.08.00 13:55



abe gotin da srawniawash WIN s *NIX si e got. i mnogo prav che razlikata e kato karuca i porshe s malkata razlika che karucata e dobria star Win.:) zashto ne sa chak tolkowa (BTW ne smaitam che sa malko) documetiranite bug-ove na milia win li? ami ne seshtam za noramlen chowe koito shte trygne na hackwa Win:) oshte poweche che Microsoft taka got sa si go hacknali samichki che mi se plache:) da ne goworim che iavno sa go naprawili za hora na koito mozyka im sydyrava po malko wyzmojnosti ot tezi na command.com:) maitap, ne se obijdaite:) za problemite sys stabilnosta chak me myrzi da pisha:) a inache sym syglasen s teb. WINDOWS wyw wseki dom ili ofis!! WINDOWS wyw wseki dom ili ofis!! ako si kachite i edno ICQ oshte po got:) niama da plashtam Internet oshte 10 godini:) (BTW plashtam si go kato pop shtoto horata koito use-vat WIN-cheto ne si vinovni) otnosno interface-to:) ela mi vij X-a i togawa da si goworim pak. are, spolai vi:)

Тема WIN Foreverнови [re: R1dler]  
Автор Miro ()
Публикувано11.08.00 18:24



Win-a dobre che ima Windows Update, inache nqmashe da nauchish za tezi bug-owe. a w twoq linux si gi ima, ama koj ste tio gi kave, sam li ste si gi otkriesh :)) Taq wseizwestna i wsesilna X- sreda pone doblizawa li se kato extri na parwata wersiq na Windows 95??? maj edwam se doblizawa... smeshno e da se srawnqwa OS napisana ot kolektiwche 20-30 choweka s OS kato WinNT ili 2k. Niwoto na security w Linux kato zamisal e 1960, dokato pri Win 2k dalech ne e taka. wmesto da krystoswash hackerski sites wzemi procheti neshto po waprosa ot po-kompetentni ot tebe

Тема WIN Foreverнови [re: L0rd_Bug]  
Автор R1dler ()
Публикувано11.08.00 19:03



zaio, mnogo sym shtastliw che powecheto user-cheta sa kato teb. niamash predstyawa kolko problemi mi spestiawate:) gledkai si klamera w MSOffice (toi moje i da e dosta po-umen ot teb, taka che go slushai kakwo ti kazwa). reboot-wai si na wseki 30 min profilaktichno, preinstalirai na wseki 2 sedmici, cheti neweroitano dobre organiziranite help-owe, dryv si rezidenten niakolko megabaitow virus protection i crash guard, skyswai se ot DirectX update... i razbiwai loshite na niakoi i drug 3D shooter:) ima mnogo goliama razlika mevdu raboteshta OS i Windows. a X-a (wseizwestnia i wsesilen X) ima mnooogo poweche extri i ot milia 2k, no da se nadiwame che shte ima koi da te chue i da zapochnat da go use-vat na wse poweche i poweche mashini po mrevata (te na towa mu wikam free data access). linux se pishe ot poweche hora otkolkoto movesh da si predstawish (dalech ne ot 20-30 choweka). za da zabiesh linux triabwa specialno da se zaemesh s towa, dokato win sam wzima tezi reshenia. ooo, i BTW Sofia e na 2 chasa ot GMT ne na 1, no ti iawno wiarwash poweche na Microsoft otkolkoto na ostanalata chast ot chowechestwoto. i kato se ima predwid che si na 22 kolko li godini nazad jiveesh s toia 1 chas razlika.

Тема WIN Foreverнови [re: R1dler]  
Автор Otnovo L0rd_Bug ()
Публикувано11.08.00 20:02



Mdaaa ... taka bih kazal i az MILI XAKEPI!!! MA bihte li mi kazali ako windows 2000 c 40milona kod se pishe ot 20-30 choveka oznachava che ... mda da smetnem... V amerika srednostatisticheskia programist pishe na godina po 6-7 hiliadi reda kod .... daa i da umnojim 40 po 7 hiliadi tova oznachava che za okolo pet godini she se izkara Win 2k!!! Mnoo vreme aa? Be ia mi kajete guzeta s guzeta takiva na kvi mi se praite s toia X, deto se e e pruknal po vina na KOI!???? MI MAI NA MICROSOFT SHOTO KOI IZKARA "WINDOWSA @!#$" ??? E ?! KOI MI KAJETE???? AAA ???? Ta shom shte toooolkova i guzari da ste po-razlichni ot softoera s koito nai mnogo se suobraziavat horata, a imenno MS-Win 2k ili 9x ili NT, sho ste si si krustili skapania X s "X window"... XAXAXA ... ei tupatzi, sho ne si go krustite s "X Doors" ili primerno "X toilet"? A?!!!! Shoto i vie iskate da stanete KOMERSIALNI!!! MI DAVAITE AMA S TOIA SKAPAN INTERFEIS I AKO EDIN USER TRUIABVA DA SI AMORTIZIRA KLAVIATURATA PO TZIAL DEN ZA DA SI NAPISHE EDIN MAIL, DA GO PRATI, DA PRASNE EDIN DOKUMENT I DA SI OTVORI NIAKOI SAIT I V SUSHTOTO VREME DA SE STRAHUVA CHE NIAKOI LOSH "XAKEP" SHE VLEZE V SKUPATA MU MASHINKA I SHE SE ROVI IZA INFOTO MU, SHE TRIABVA DA SI PREINSTALIRA(PREKOMPILIRA) KARNELA NA SIAKA 2-RA SEDMITZA, DA SI TURSI TAM NE ZNAM KAK SE KAZVAT AMA PRIMERNO BUG FIXERI I TAKIVA PROSTOTIIKI MI AREEEEEEEE!!!! SHE BATZAME S *NIX................. E SKUPI MI DRUGARI, PREPOCHITAM DA SI STROSHA KLAVIATURATA MI S NIAKOIA 3D IGRITZA OTKOLKOTO DA NAPRAVA SUSHTOTO SAMO CHE NA KOMANDIA RED NA VASHIA SKUP *NIX. TA XOPA DA VI KAJA CHESNO NE SUM GOVORIL MNOO ZA UNIX AMA V SLUCHAIA SE OBSUJDA LINIXA I WINDOWSA TA ZATOVA NIAMA DA GOVORIA ZA WIN NT I UNIX..... TA NALI ZNAETE NAI ULESNENIA LINUX SA A??? E ZA GO ZNAM ... IMAM V PREDVID CHE NE SUM LINUX GURO!!! DAAAA EXTRAAA DAVAITE TAKA... SEDA SI V KUSHTI I SE CHUDIA KAK DA SI NASTROIA X-A DA TRUGNEEE!!! EE MISHKA, PA SAUND KARTA, MONITOR, VIDEO KARTA, MODEM ( I TAM DA NE GOVORIA ZA KAKVO STAA VUPROS) MREJOVA KARTA I KAKVO ??? KAJETE MI KAKVO? 2 CHASA SE BUHTIA IZ VASHIA SKAPAN LINUX SHOTO PO NEVNIMANIE SI PROMENIAM VIDEO KARTATA NA NIAKVA PROSTOTIA?!!! E S MOIA WINDOWS ZA 30 MINUTI SUM GOTOV I SLED 'TVA 1 MESETZ MI E KATO PUSHKA, SAMO DETO ZNAM DA GO IZPOLZVAM!!! A VIE LINUX USERITE KATO STE NEGRAMOTNI I GO PREINSTALIRATE NA 2 SEDMITZI KAKVO DA KAJA AZ. A I KARNELA SE SMENIA SOSTA CHESTO. I NE SI MISLETE CHE IZPOLZVAM KOMPA SI ZA OFIS ILI ZA IGRI. ZANIMAVAM SE S PROGRAMIRANE I MUZIKA, KAKTO OT VREME NA VREME S GRAFIKA!!! E MOMCHETE SHE VI RAZKAJA EDNA SLUCHKA: SEDIA SI S RED HAT LINUX, PUSKAM SI MP3-ta tam edna grafichna programa i sled malko areee koi otkude e ... niama nikoi ... chakam si chakam si i dgd be ... xaxaxa ... mi ko da vi kaja??? Zabi!!! A suvsem skoro edin moi priatel idva do nas i mu pokazvam edno filmche, otzade vurvi edna igra, pa poslev internet se vurzah i taka na tatuk pa CD-to si puskax, a otzade imam firewall i antivirusna ... e ama vurvi ... DGD BE EI !!! I NE MI RAZPRAVIAITE KOI E PO-DOBUR, shoto ako wina mi ne mi zabiva po 1-2 sedmitzi bez da go restartiram, a postoianno kachvam novi i novi raboti, to Linuxa mi zabi 5-6 puti za edna sedmitza ... e az sum user, koito ne rzbira ot linux i mi zabiva chesto( da ne govorim za "priatelski" nastroenia help i taka natatuk, KUDE VI E KLAMERA NA STAR OFISA BE EI?) shoto ne znam kude da pipam a i vednuj i liloto mi padna, a s windowsa kakvo da vi kaja?! Maika mi e obiknoven user, koito ne se otdelia po 1-2 chasa vseki den po niakolko puti i da i zabie 1 put v sedmitzata! E? ostaviam vi da si mislite i chal... pozdravete liloto s edno DOS !!! :))

Тема WIN Foreverнови [re: L0rd_Bug]  
Автор R1dler ()
Публикувано11.08.00 20:40



abe zaichence bialo Windows e pisan na osnowa X window system!!! takache kravbata e ot strana na Microsoft. i da si chuval za Minix sluchaino? ili Microsoft Unix? wzeli sa si edin X (documentirano e) i sa se iz*kali otgore. cheti be chowek, cheti i posle se izkazwai. da promenish neshto po nevnimanie v Linux?!?!?! .... e shshtam se samo za dwa nachina da promenish neshto - ili znaesh kakwo prawish ili prawish neshto ot prostotia. otnosno negrmotnsta na Linux userite: 1. rabotia s s file-cheta sredno m/u 150 MB i 700 MB. (pitai me kvo mu se sluchwa na NT-to (neandertal technology)) 2. Net-support. lele. nai dobria. 3. PnP - "dai mi diskletata s neznam kwosi". chestito. 4. sigurnost? velika. bluskash paroli nasam natam sled koeto niakoi kreten si vliza w Safe mode (ne moga da shwano koe tochno mu e Safe) i trie na volia. password encryption? te milite ne sa i chuwali kwo e twa. dyrpash si edna programka 15K wlachish si kursora wyrhu ****** i chetesh gladyk text. IE? wryzwash se kym podhodiashto podplatena stranica i webmastera i ti nauchawa i nomera na obuwkite. teglish si primerno "babe.jpg (1000 interwala)" .vbs i niakoi hitrec poluchawa "c:\windows\user.dat" *.pwl i *.ini, poluchawash dostyp do wsichko za 1-2 minuti. (BTW spriah Cracker 5.0 na 3-tia den sled kato bezuspesho se muchi da stigne do root password-a mi pod linux) samo za inforamcia kombinaciite mejdu 4 bukwi w eng azbuka sa ima niama 456976. w galdyk text 8 simvolnite kombinacii prawiat file niakolko GB. za registraturata im ne mi se i misli. Windows oswen za MsOffice i igrichki za drugo ne stawa.

Тема WIN Foreverнови [re: R1dler]  
Автор А.Петров ()
Публикувано15.08.00 05:12



Абе ти що обиждаш кламерите бре ... :))) А.Петров

Тема WIN Foreverнови [re: R1dler]  
Автор А.Петров ()
Публикувано15.08.00 05:19



Не си прав - WinBoze става и за още едно нещо - да гледат иконки ламерите и да си мислят че могат да работят (и разбират) на PC ... ;) Пък и в крайна сметка защо да си плащам за интернет като има "истински" OS-ми :))))) А.Петров

Тема Отг: Не е лесно да си ТИКВА в собствена градина ...нови [re: А.Петров]  
Авторinfus3r (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 00:22



L0rd_Bug,
spored teb Linux zashto se polzva kato OS za server-i ... zashto se polzva ot povecheto
hacker-i? Poznai... Vqrno e,che veche blizo
2 god. bachkam na Windows system-a,no kogato skoro
si kachih Linux-a beshe neshto pokyrtitelno...
Ako mislish che qka OS znachi da e FRIENDLY kym typiq user mnooo se lyjesh,man...Linux-a e prednaznachena za hora koito smqtat da se zanimavat seriozno s mreji i server-i... Windows-a
e gotina shtoto e po-multimediina OS otkolkoto Linux-a no za smetka na tova e mnogo lesna za hack... pyk i e mnogo nestybilna...lek, ako smqtash seriozno da se zanimavash s administrirane na server-i ili s hacking po-dobre zabravi za shibaniq-kretenski windows... samo si install-ni Red Hat/Intel 6.2 ver-siqta i vij za kakvo stava duma v CUSTOM instalaciqta...
NFS,DNS,FTP,WWW,SQL,SMB(Samba) server-i ...tova e adski qko neshto... pod windows-a kolkoto i da si guru nemoish da go preravnish na nivoto na linux-a...Linux-a e adski,man...trqbva da se zamislish s kvo she se zanimavash i togava da si izberesh OS-ta... az naprimer polzvam i Linux i Windows...
Win-a e za multimedia(grafiki,igri i t.n.) a Linux-a mi e za mrejova rabota(internet,sniffing,administrirane i t.n.) ...Windows-a e samo za obiknovenniq i typ do ushite user koito si misli che kato svali nqkoi prost nuker ot net-a e golqm xaxep :)) ...
tva e... c ya on the web !

[Ali3n Byt3] crew 0wnz you !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.