Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Preebete saseda si......  
АвторVirusMan (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 21:32



Nevi li se e iskalo da nabutate saseda si ili pak kolegata si ili pak vie si znaete. Pusnete mu niakoi virus4e. Moga da vi nameria virus CIH mnogo e dobyr naskoro me poseti. Ste vi go izpratia zaedno s antivirusnata cleanCIH ako moje da dete neshto v zamiana bilo informacia za hackvane, software za hackvane, razli4ni nesta...
Nov sam v tozi klub kakto i v hackvaneto no jelaia da se nau4a. Imam malko software i oste po malko umenia. E-maila mi e Donald@abv.bg Pishe!!!

VirusMan



Тема Отг: Preebete saseda si......нови [re: VirusMan]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 05:35



A ot kade da sam sigyren che ne iskahs da kajesh:

Iskate li da vi preeba??? (kato vi pratia niakoe trojanche s vashe razreshenie???)

O`K bye "nachinaeshtia"



Тема Отг: Preebete saseda si......нови [re: user]  
АвторVirusMan (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 11:40



Ami skanirai go....... I ste razberesh che ne e troian. Ste ti go izpratia na zip file. A i predpolagam che niama da si startirash virusa na tvoia komputer. A kato ne go startirash niama virus.... :)




Тема Отг: Preebete saseda si......нови [re: VirusMan]  
Авторhaker (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 21:52



Syseda ti da ne pase treva?
Kakwo se ligawe6 s toq CIH, wsqka antivirusna programa go hwa6ta. Az go imam zapisan i na CD, pone tri versii.



Тема Смешници.....нови [re: haker]  
АвторМинаващия (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 00:27



Ама Вие тук сте били много....смешни "хакери".
Та тоя вирус "прееби съседа" се върти из руските сайтове от около година и има поне 20 версии :)
За кво да ти се дава акъл, като всеки може да си вземе вируса без проблем!
За последните версии твърдят, че не се хваща от антивирус. Събира инфо за акаунти, пароли, настройки и изпраща всичко на посочен предварително адрес :) Така че трябва да си го отворите, за да го настроите според Вашите нужди!
Ами това е :)
Успехи!



Тема Отг: Смешници.....нови [re: Минаващия]  
Авторinfus3r (Нерегистриран)
Публикувано20.09.00 00:40



bqh zarazen c Win 95.CIH. prez '99 zimata...
Kvo poveche da kaja... bahmaamu...

[Ali3n Byt3] 0wnz you !!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.