Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 22.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема A be...нови  
Автор Real Programmer ()
Публикувано24.08.00 10:12



vie ste mnogo typi e elementarni be !!! Cheta vi postovete , i se chudia i se maia,tova li sa horata, koito se narichat hakeri....V nashi dni sulio i pulio,kuco i sakato se naricha i se pishe haker.Prochel edna ,dve bumagi, gledal 1-2 filma ,nauchil se da si proveriava poshtata ,i : "AZ SYM H-A-K-E-R !!! Pak shte kaja/pisha / -> mnogo ste elementarni !!! E aide chao , i umnata !!!

Тема Xakepнови [re: Real Programmer]  
Автор fccf ()
Публикувано24.08.00 18:13



Ти разбира се, би ни обяснил какво е да си хакер, нали ?

Тема fccfнови [re: fccf]  
Автор heh ()
Публикувано24.08.00 22:05



super si ei ;) tva me izkefi! Real Programmer ti ot de znaesh kolko znaim i kolko ne we? i ti si edin umnik...

Тема fccfнови [re: heh]  
Автор online^horror ()
Публикувано30.08.00 19:03



abe chovek moje da ne znae "kolko znaesh i kolko ne we", no po nachina po koito pishesh i se izraziavash mu stava iasno, che ne si ot nai-nachetenite:))))

Тема fccfнови [re: online^horror]  
Автор heh ()
Публикувано03.09.00 02:49



tz tz tz na jivo se gleda, tuk nishto ne moje da mi kaje...:)

Тема fccfнови [re: heh]  
Автор online^horror ()
Публикувано03.09.00 15:06



e da umishleno ako se pravish na prostak... no ti garantiram, che i na jivo moje. az lichno sam go praktikuval dosta vreme;)

Тема fccf [re: online^horror]  
Автор heh ()
Публикувано05.09.00 04:56



shtot i az, no ne e v tva kupona...;)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.