Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Niakoi gotin troianec?нови  
Автор Dracula ()
Публикувано28.08.00 23:10



Niakoi moje li da mi preporacha niakoi gotin troianec, koito da e neotkrivaem za anti-virusni programi, t.e. neshto novo... Predvaritelno blagodaria...

Тема Niakoi gotin troianec?нови [re: Dracula]  
Автор Glupi ()
Публикувано29.08.00 08:51



Savet: nameri si trojanec koito e mnogo malak (imam predvid sarvara mu) i go ka4i na komputara-jertva. Pove4eto ot tqh ne se otkrivat s antivirusni programi. Sled kato vednaj ka4ish takav kon (mejdu drugoto tezi kone slujat samo za upload i download) 4rez nego ka4vash nqkoi po-dobar (prepora4vam SUB7 2.1) i ot tam natatak drugiq komputar e tvoi:))) Sam pomisli za na4in da dezaktivirash antivirusniq mu softuer:)))) Pone s tova trqbva da mojesh sam da se spravish. Moeto mnenie oba4e e da ne se zanimavash s takiva neshta. I vaobshte zabravi za tezi trojanski kone.

Тема Niakoi gotin troianec? [re: Glupi]  
Автор Simeon ()
Публикувано02.09.00 20:31



Niama li s nechto po-sachtestvenno da se zanimavate be tapaci takiva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Niakoi gotin troianec?нови [re: Simeon]  
Автор online^horror ()
Публикувано03.09.00 02:11



hahahahahahaha

Тема Niakoi gotin troianec?нови [re: Simeon]  
Автор Glupi ()
Публикувано03.09.00 09:04



Ami sled malko otivam da teglq edna pishka na edna kurva...hm...mislq 4e tova ve4e e "neshto sashtestveno". A ako iskash bih mogal i na teb da teglq edna. Ne 4e si padam po maje, ama ti zaslujavash nqkoi da ti prasne anus4eto.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.