Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 15.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Imam vaprosi kam vas?нови  
Автор Greengo ()
Публикувано25.08.00 08:23



E dobre. Vsi4ki tuk se vartqt okolo temata koi e hacker i koi - ne. Well, well, az li4no priznavam 4e ne sam hacker , no mnogo bih iskal da se nau4a na nqkoi raboti, koito v pove4eto slu4ai se pripisvat imenno na hackerite. No tova, koeto znam e, 4e VIE, HACKERITE ne obi4ate da davate informaciq na hora kato men:((( Vse pak shte vi bada mnogo blagodaren ako mi dadete edin vid "na4alni uroci" za tova kak se probiva druga sistema, kak se hackva web site i t.n., i t.n. E, shte se namerili nqkoi izmejdu vas koito shte otdeli ot vremeto si, i shte podtisne hackerskoto si ego za da me nau4i na tova - onova? S uvajenie kam vsi4ki v tozi forum - Greengo:)))

Тема Imam vaprosi kam vas?нови [re: Greengo]  
Автор Greengo ()
Публикувано25.08.00 08:27



Propusnah da otbeleja 4e imam okolo 1GB s raznite tam hackerski programi - nuckove, floodove, mailbomberi, nad 30 trojanski kone (moje bi nai-dobrite:))), spooferi i t.n., no tova ne me pravi hacker, nali?:))) Bih iskal da nau4a neshto po-seriozno i shte se radvam ako mi pomognete.

Тема Imam vaprosi kam vas?нови [re: Greengo]  
Автор Real Programmer ()
Публикувано25.08.00 10:56



Choveche , ne se zanivaj s gluposti . Ako naistina iskash da nauchish neshto ,pochni ot osnovata , zashtoto tova che mojesh da razbiesh edin telefon i da mu vzemesh vsichki moneti ,ne te pravi dobyr telefonen tehnik ,nali ? A kakvo predstavliavat povecheto "HAKERI" -> dokopali se do niakoia programka ,napisana ot choveck , koito naistina razbira , startirat ia , i -> "Az sym goliamata rabota !!!" !!! Aide chao !!!

Тема Imam vaprosi kam vas?нови [re: Greengo]  
Автор Професионалист ()
Публикувано25.08.00 11:29



Какви хакери бе човек? Такива програми дето си ги събрал, спокойно можеш да ги изтриеш и да забравиш за тях - 99,9% от тях не вършат никаква, ама АБСОЛЮТНО НИКАКВА работа. Зарежи тия глупости, ако искаш да научиш нещо започни от основата, както ти е написал Real Programer. Научи се да програмираш, научи как работят мрежите, опрационните системи, научи се да правиш истински програми, уеб сайтове и т.н. Няма да е лесно, само че ако го направиш вече няма да си хакер а ще си ПРОФЕСИОНАЛИСТ. Тогава и през ум няма да ти мине да ставаш хакер, защото ще знаеш десет пъти пъти повече от тези дето се прявят на хакери. Погледни ги нашите мили хакерчета - 15-16 годишни лигльовци. Мислят че като намярят в интернет някое ръковдство за идиоти от типа "как се хаква сървър ако му знаеш паролата", са станали големи хакери. Някои от тях са толкова наперени че са си направили и уеб сайтове, нахвърляли са на тях всичките простотии и програми дето са ги намерили и ето на ви, теглете и се учете за да станете велики като мене. Много сте задръстени бе, хакери! Толкова сте прости че неможете да се осъзнате какви сте идиоти!

Тема Съгласен съмнови [re: Професионалист]  
Автор Netware 5 ()
Публикувано25.08.00 11:35



с Real Programmer и Професионалист. Научи нещата от основите и ще сложиш хакерчетата в джоба си....-:))))

Тема Priemam savetite vi:)))нови [re: Greengo]  
Автор Greengo ()
Публикувано25.08.00 15:04



Eh, ama ste mnogo ubeditelni:))) Dobre togava, kajete mi otkade i s kakvo da zapo4na. 4estno da vi kaja men ne me valnuva tolkova da razbiq nqkoq sistema kolkoto naistina da razbera kak deistva tq. Ot tam natatak "pronikvaneto" v neq e pove4e za da ustanovish dokolko si uspql da usvoish neshtata i dokolko sigurna e samata sistema, nali? E, moje bi ima i izvestna doza "samodokazvane" no tova ne e losho (pone spored men). Ami..4akam vashite saveti:))) 10X za vnimanieto, koeto mi otdelqte, imaiki predvid fakta 4e sam absolutno na4inaesht!

Тема Priemam savetite vi:))) [re: Greengo]  
Автор Penguin ()
Публикувано25.08.00 22:46





Тема Priemam savetite vi:)))нови [re: Penguin]  
Автор Penguin ()
Публикувано25.08.00 22:47



Всъщност исках да кажа

Тема Priemam savetite vi:)))нови [re: Penguin]  
Автор heh ()
Публикувано27.08.00 20:56



Be vsichko e tochno do tuk! Nai vajnoto e da ti e kef da rabotish i tam se obuchavash po vuprosa! Togava ;sichko varvi super. Tupo e da iskash da razbirash ot kompi , sistemi i t.n. za da se pokajesh poveche ot drugite, a takiva sa 75% ot horata, a moje i poveche...drug e vuprosa, che na niakoi hora prosto ne im e dadeno da razbirat ot tia nehsta...poznavam edin, za 1 godini znae kolkoto edin drug koito se muchi 5 godini...

Тема Imam vaprosi kam vas?нови [re: Greengo]  
Автор online^horror ()
Публикувано30.08.00 18:49



nai-dobre pyrvo se ponauchi malko da poprogramirvash i shto e to mreja i mrejova OS, za kakvo se bori i nai-veche ima li pochva u nas:)))) uroci po programiorane se zaplashtat, kakto moje bi se doseshtash, ne znam koi she zapochne da te uchi nagotovo. no mojesh da zapochnesh da si chetesh pyrvo za dummies, posle za po-naprednali i t.n., ima knijki dosta po temata, ima i dosta info v mrejata, bih kazal prekaleno mnogo...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.