Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 22.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема да живее Microsoft!нови  
Автор William Gates III ()
Публикувано11.06.00 19:23



Няма да повярвате какво прочетох: "колкото и да мразите тоя Windows - ще ви питам, а какво ще правите, ако ги нямаше въобще? Сигурно щяхте да си купите един 3000-доларов Macintosh за правото да щракате на икони с еднобутонна мишка, а Linux така и щеше да си остане текстова среда за UNIX баш-майсторчета, защото нямаше да го има Windows да вдъхновява X-Windows... " Списание Gamer's Workshop - The Leading Bulgarian Computer Games & Multimedia Magazine. Бях чувал, че са затъпели от геймене, ама чак пък толкова?

Тема да живее Microsoft!нови [re: William Gates III]  
Автор null ()
Публикувано11.06.00 21:42



eeebasii. na men pyk mi se struva 4e Xwindows e myni4ko po star, i Xwindows e dale4e predi GUI servera (to daje vyobste ne e server) na M$ ne znam dali ste vijdali zakoraveli Winblows luseri kak ahhkat i ohkat kato vidqt enlightenment, gnome, wmaker,ili daje kde da ne govorim, 4e M$ im dode ideqta za windows to4no ot $3000 macintosh.i vyobste ne e qsno koi ot kogo se vduhnovqva. daje i directx do versia 3 ne e delo na M$. abe mai vqrno bilo 4e ot gamevane se zatupqva.

Тема да живее Microsoft!нови [re: null]  
Автор 0nl1n3^h0rr0r ()
Публикувано12.06.00 06:25



shto be az iako se kefa da game, ama ne se schitam za zatapial:))) moje pyk i tova da e pyrvata stypka kym uspeha...

Тема да живее Microsoft! [re: 0nl1n3^h0rr0r]  
Автор TV!000 ()
Публикувано12.06.00 10:16



До колкото знам, XWindows, е преди появата на MS WINDOWS, но в проекта XFree86, доколкото знам - един от разработчиците е въпросния Microsoft, и техноя Windows е развит на базата на Xfree86, но със скрит сорс

Тема malka podrobnostнови [re: TV!000]  
Автор :))) ()
Публикувано12.06.00 16:31



Za pyrwi pyt Xerox izpolzwat X wsichki ostanali ...

Тема да живее Microsoft!нови [re: TV!000]  
Автор null ()
Публикувано13.06.00 00:05



Xwindows i Windows nqmat nisto obsto (osven moje bi imeto) ednoto (xwindows) e grafi4en SERVER, imas bezbroi mnogo vyzmojnosti, a drugoto si e prosto potrebitelsko GUI ne moje ednoto da e proizlqzlo ot drugo.

Тема да живее Microsoft!нови [re: William Gates III]  
Автор pope ()
Публикувано13.06.00 04:10



XFree86 Project e non-profit organizacia, osnovana prez 1992 g., sponsorirana glavno ot SuSE i UUNET, i niama absolutno nishto obshto s Microsoft. X Window System e razrabotena v MIT syvmestno s DEC i niama nishto obshto s Xerox. Viarno e obache, che samata ideia za grafichen interface, prozorci i ikoni (koiato posle vsichki drugi izpolzvat) se rajda v Xerox PARC. Mnogo drugi hubavi neshta sa izmisleni ili sa imali svoeto pyrvo praktichesko prilojenie tam - lokalnata mreja, lazernia printer, mishkata.. Kolkoto do vyprosa koe e po-staro - MS Windows ili X, mislia che dvete sa gore-dolu na edna vyzrast. Microsoft za pyrvi pyt anonsirat Windows prez 1983, sled tova im triabvat 2 godini za da go izkarat na pazara. Razrabotkata na X zapochva prez 1984.

Тема само давах пример за lameness :-)нови [re: null]  
Автор ВМРO ()
Публикувано13.06.00 11:12



Да пичове, прави сте за на Х-windows. Просто давах пример за явните глупости, издавани от необразовани индивиди зовящи се the Leading Bulgarian Computer & Multimedia Magazine :-)

Тема само давах пример за lameness :-)нови [re: ВМРO]  
Автор null ()
Публикувано13.06.00 22:16



da be, razbrahme, dont worry :)

Тема да живее Microsoft!нови [re: pope]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано14.06.00 17:54



Mishkata e po-stara... Nyakyde 60-te godini, ama ne sa i namerili prilojenie togava. A shto se otnasya do Windows i igrite - mi az sym si turil Windows na kompyutyra specialno za edno-edinstveno prilojenie - StarCraft :-)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.