Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хакерчетанови  
Автор Netware 5 ()
Публикувано01.06.00 11:46



Абе момчета, Като сте толкоз отворени, що не вземете да хакнете някой Netware (най-вече 5), та барем се прочуете. Стига сте се пъчили с хакването на разни Winboze и Linboz. При толкова много exploits и литература по въпроса, свършеното досега от вас е само за бъзик и обучение (on-the-job training). Крайно време е да пораснете, щото иначе никой няма да ви наема с космически хонорари за консултанти по сигурността, както се случва на батковците ви в USA. Понякога имам чувството, че единственото ви занимание е да правите сайтчета на "DoLnO NaNaGoRnIsHte HacKiNg GrOuP" богато украсени с черепи, горящи факли и думички от рода на "WaRez", "MP3z", "QlfpoLiuwadlcxksarizz" и всякакви други завъшващи на "z". Върха на успеха е ако някой тъп user вземе че изтегли от сайтчето ви някакъв "Warez", дето му го пробутвате в комплект с някой елементарен троянец и после му хакнете Winboze-то. А най-голямата тъпотия която видях, беше един файл от рода на: boza.zip<страшно много интервали>.exe поставен с идеята, че някой ще го изтегли и ще се опита да го разархивира та да си навре троянеца отзад. Трябва да си много тъп ако разчиташ на подобни неща. Друго основно занимание е да губите сума ти време да намерите някой сайт дето SysAdmin-a е пиян, махмурлия, в отпуска или просто дреме и да се хвалите после, че сте го хакнали и сте голяма работа. Абе дайте го малко по-професионално.:))))))))))))) Cheers!

Тема Хакерчетанови [re: Netware 5]  
Автор null ()
Публикувано01.06.00 22:23



ako malko pove4e se interesuvashe i bese navytre v netware, steshe da znaesh 4e i tazi os ima dosta propuski i bugove. iskam da mi kajesh kyde ima site na LmT s 4erepi i gorqsti fakli (ako razbira se ve4e nqkoi ot izqvilite se imitatori ne go e napravil ) iskam da mi kajesh dali si pro4el kak to4no e rootnat dir.bg i moje li da znam kakvo to4no te zasqga kakvo pravim i s kakvo se zanimavame? drugo nesto, qvno sme golemi kysmetlii stom ot cql svqt popadnahme to4no na admina na dir.bg deto e pian i mahmurlia. e kakvo da se pravi, nqkoi mai sme hvanali gospod za onaq rabota

Тема Netware има на headoff.comнови [re: null]  
Автор Хала ()
Публикувано01.06.00 22:39



/dev/null, zabeliazah che ne si mnogo slovoohotliv za Netware-to. Eto ti edin Netware server: headoff.com, da vidim kakvo shte kajesh po vaprosa za propuskite.

Тема Netware има на headoff.comнови [re: Хала]  
Автор null ()
Публикувано01.06.00 22:58



novell netware ne me privli4a s nisto. tova e umirasta OS

Тема Netware има на headoff.comнови [re: null]  
Автор ... ()
Публикувано01.06.00 23:10



Xa-xa mnogo tynko se iznizvash.....

Тема Netware има на headoff.com [re: null]  
Автор Netware 5 ()
Публикувано02.06.00 00:28



Умираща ти е главата! Хората са измислили още преди да се родиш два вида операционни системи - такива като за теб (Winboze, Linboz и разни подобни) и такива дето вършат работа. Та върху тия последните ще се озориш малко. Вземи се поинтересувай кои важни сайтове се хостват от Netware и ще разбереш, че си още в Б-група!. Просто става въпрос за качествено различни неща. Ако не вярваш, вземи потърси в разните ви там "хакерски търсачки" нещо за Netware. Тогава ще видиш, че тук -там има разни "exploits" и "vulnerabities" главно за Netware 2.x - 3.x. (Последната версия е 5.1, а 2.15 е създадена вероятно преди да се родиш). При това 99% от "потенциалните проблеми" изискват достъп до локалната мрежа отвътре и то в повечето случаи се надяват, че мрежатa е с обикновени концентратори, а не с комутатори. Всъщност не съм убеден дали знаеш какво е комутатор (switch) и дали го различаваш от концентратор (Hub). Та такива ми работи дечица....... Радвам се на вашите успехи, но трябва малко да наблегнете на учението, щото ви липсват някои базови познания. Cheers!

Тема Хакерчетанови [re: null]  
Автор Netware 5 ()
Публикувано02.06.00 00:32



Ама разбира, че прочетох за вашия подвиг! Елементарна работа (между другото SysAdmina на DIRa наистина е за ебане, щото се е разсеял нещо:))) всеки може да го направи - все едно да влезеш "с взлом" в апартамент дето не е заключен.

Тема Хакерчетанови [re: Netware 5]  
Автор Toblerone ()
Публикувано02.06.00 03:19



Hi ti NetWare da ti kaja az sum s 4-kata i sum strashno dovolen nito unix, nito NT moje da ia svurshi tolkova dobre rabotata a koito si iska neka se naricha haker. da si pravi saitove. pak e po dobre za mladejta da pravi tova ot kolkoto da se drogirat i da lejat po ulicite. A za ponqtieto haker az vse oshte se predurjam kum opredelenieto: chovek boresht se za svobodata na informaciata. sega ako teia hakercheta haknat niakoi goliam sait i publikuvat informaciata bezplatno na svoia sait tova bi bilo drugo a i za krakerite, ako se narichat takiva zashtoto sa si namerili kodovete na igrite v dirty litlle helper ili niakade iz neta ... cracker razbiram obache da se hvane i da otkrie bugove v programata kato ia dezasemblira ili kakvoto tam mu kefne i da napishe programka za cracvane na exeto. ima golemi svetila v razi oblast ot koito moje da se pouchi chovek. haide che mnogo se razpisah a za NW5 ima nachini, makar i da iskat MNOGO MNOGO chetene sys zdrave :o)

Тема Netware има на headoff.comнови [re: Netware 5]  
Автор null ()
Публикувано02.06.00 08:57



izvinqvai g-n Mnogoznam, imam begla predstava kakvo e ip switch. i ostavi me sam da si precenqvam znaniata. a ti vzemi se pozainteresuvai malko i mi kaji kakyv procent ot web serverite se hostvat na linux da kajem, i kakyv na netware. tova 4e mi lipsvat znania za novell (ne sym imal vyzmojnost da se zanimavam s tazi OS), ozna4ava 4e mi lipsvat "osnovni znania". netware ne spada kym *ix sistemite(koito mai sa postari4ki ot netware a?;) a moite interesi sa predimno i izcqlo kym *ix. oste nesto, poslednoto nesto koeto mernah za netware bese za 4.nestosi. ne sym mu obrystal vnimanie, ama i ti otvreme na vreme se otbivai kym "hackerskite tyrsa4ki" - securityfocus primerno, 4e gledai kakvo se slu4va na takiv admins kato tebe. i ne mojah da razbera, ot kyde sydish kakvi umenia ni lipsvat? mnogo dyrja da mi otgovorish to4no na tova

Тема Хакерчетанови [re: Netware 5]  
Автор null ()
Публикувано02.06.00 09:02



nali .. mnogo e lesno kato go pro4etesh. ama e mnogo lesno i da umalovajavash truda i znaniata na drugite. sled kato netware 5 e tolkova prekrasna i velikolepna, bqgai da predlojish na shefovete na dir.bg da pusnat na netware www-to, a pyk ti da stanesh admin


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.