Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Като сте хакери и системчици...  
Автор Хала ()
Публикувано29.05.00 23:26



Като сте толкова отворени защо пишете на латиница в сайт, който е на кирилица? Не можете да си кирилизирате Netscape-то или нещо друго ви пречи?

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: Хала]  
Автор Jorko ()
Публикувано29.05.00 23:38



Choveche, щом като четат на български, явно е, че могат и да пишат. Drug e vuprosut dali ne gi marzi da natisnat butona :-) Chaturski navik

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: Jorko]  
Автор Pypk ()
Публикувано30.05.00 02:25



Za da ti e muchno da ni razbirash kvo sme pisali-zatova!

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: Хала]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано31.05.00 17:00



Mi ti shto ne vzemesh da go kirilizirash?

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: Хала]  
Автор xxx ()
Публикувано01.06.00 06:30



Toz pyk i toi nameri ko da izcepi ... ti li sha mi kajesh kak da pisha??? Kakto si iskam tai sha pisha!!Ако искам мога и японизатор да си инсталирам и ти ще си последния който ще ми каже дали да го използвам

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: xxx]  
Автор dtr ()
Публикувано01.06.00 13:07



Абе вие хакерчетата - дето се правите на такива - ма много тъпи копеленца сте бе - особено ххх. Що не си сложиш нещо на арабски - щото японския е по-лесен бе тъпак! Те май в първи клас са учили на кирилица с latinica или като ххх на японски! Кретени с кретени - пубери скапани!

Тема Като сте хакери и системчици...нови [re: dtr]  
Автор null ()
Публикувано01.06.00 22:06



q stiga se vylnuva

Тема Имам въпрос към Васнови [re: dtr]  
Автор Халачев ()
Публикувано01.06.00 22:27



Как въобще се добрахте до компютъра, на който сте написали това съобщение? От речника Ви съдя, че нямате образованието или парите, нужни Ви да си купите собствен. Впрочем арабски на компютъра си, но само под Win95.

Тема Имам въпрос към Васнови [re: Халачев]  
Автор neznajko ()
Публикувано02.06.00 19:47



Mr. Halachev, sydejki ot wyprosa wi 'kyde mogat da se namerqt kursowe za Linux/Unix?', mi stawa qsno/ = iasno, yasno/ do kolko ste w 4as /chas/ s tezi OS /Operatining Systems (Операционни системи, ако не знаете английски)/... zashtoto nikyde ne se u4i Linux w Bg. Dori da se u4i, ako ne si 4owyrka 4owek sam po OS, za nishto ne stawa... ne se zaqzhdajte/заяждайте/ s Bg hakeri, zashtoto sled towa ne e priqtno... a se pishe na Latinica, zashtoto e po-sywmestimo po tozi na4in. Towa bqha 3-4 BEZPLATNI syweta, i ne se izlagajte powe4e da goworite po tozi na4in, zashtoto stawate smeshen . LOL A, da... horata mogat da nqmat pari za sobstweni PC-ta /sydejki po nadutiq Wi ton, wie imate dostaty4no, 4e dori i hubawa wryzka da si pory4ate/, no mogat da Wi skriqt shapkata dori i po tozi na4in... a za obrazowanieto e drug Q... Neznajko P.S. Kakto se kazwa : 'Kato se nau4ite da goworite normalno s horata , togawa elate i shte si goworim s Was'... A dotogawa se nau4ete na Internet etiket... i nee si mislete, 4e ste skrit zad Internet i ne mozhe da se nameri li4na info za Was. :))

Тема Имам въпрос към Васнови [re: neznajko]  
Автор 0nl1n3ґh0rr0r ()
Публикувано03.06.00 03:37



lelelele, toz pyk oshte malko i otriad na smyrtta v inet she sformira mai;))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.