Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема merene na pishkiнови  
Автор BlackByte ()
Публикувано24.05.00 00:59



Znachi... da zapochnem ot nachalo... sq...sysadminite sa nekadyrni priemame kato fakt dakavem... nishto losho... obache sq da si pomerime malko pishkite... sirech syadminite sa nekadyrni da analizirame goleminata na pishkite na "hackerite": 1. huu sa pusnali script kojto da podmeni stranicite obache zashto e bil pusnat 2 pyti? pri pyrwoto puskane ok - smenqt stranicite s nowi,ama pri wtoroto puskane obache zatriwat i starite... ok de... ima backupi... 2. huu sq... wlizat... gepwat root... do tuka dobre... i sq? sha podmenqme fajlcheta po sistemata taka che da gepime poweche dostyp... oki... huu de ama edin ls -l /dev/ i wivdash kwo sa podmenili.... 3. iztriwat se logowe... za da ostanat anonimni... kur tate banica... prosto ne mogat da izdyrvat ako tuk tam ne ostawqt sledi... che posle koj shte pishe za tqh? :) 4.podmeneni fajlowe... backdoors... e huu de... ama edin xor da bqhte pusnali be? ama kwo e twa? u nashe selo xor nema :) btw interesno mi e kwo gi e strah ot kazarmata? neshto tam kato q nqma mama i staa kofti... ni mojsh tam da otidesh i da 'acknesh starshinata i da si wzemesh otpuska... ni staa taka... shubeto e golem strah :)))) oswen towa mi e interesno ako po cql den trqbwashe da podkarwat wsqkakwi gluposti,da se zanimawat s btk, da se zanimawat s koj li oshte ne kolko pyti shte im syderat gyza... ako trqbwa da sym chesten dir.bg e bilo w towa polovenie dylgo wreme... beshe ot polza za da pomislqt nqkoj hora w/u nqkoj problemi :) wse taq de... zabawno e :)))) a btw dali sha iskat edna sreshta da si uredim s tqh? :) BlackByte

Тема merene na pishkiнови [re: BlackByte]  
Автор mehe ()
Публикувано24.05.00 11:49



BlackByte to4no ti ne trqbvashe da se izkazvash po vyprosa, a zasrameno da navedesh glava

Тема merene na pishkiнови [re: BlackByte]  
Автор :-( ()
Публикувано24.05.00 20:22



Ми изкажи се ти бе, mehe. Ако има кво да кажеш, разбира се.

Тема merene na pishkiнови [re: :-(]  
Автор null / mehe ()
Публикувано24.05.00 20:23



az se izkazah, moje da vidis posta "kak beshe hacknat dir.bg"

Тема merene na pishki [re: BlackByte]  
Автор :-( ()
Публикувано24.05.00 20:33



отивам да видя...

Тема merene na pishki :-) ha ha haнови [re: null / mehe]  
Автор Igrach ()
Публикувано24.05.00 21:41



Neka ne stawame smeshni i neka ne si merim pishkite , towa zanimanie e za momchencata Pishkite si merqt samo kompleksarite za da se dokazat edin na drug. pyk koj znae moze i bukwalno da si merish pileto , kato go izmerish mi kazi da precenim moze li da se merish dori i sys 14 godishniqt mi sin , kojto s moq pomost si e izgradil sobstwena radio-kletychna mreza i polzwa predimno nash software.

Тема merene na pishki :-) ha ha haнови [re: Igrach]  
Автор null ()
Публикувано24.05.00 21:48



ahahahha e ti mi skri topkata, vqrvai qvno ne nameri dostaty4no argumenti v sebe si 4e namesi i sina si. dano ne si mu povlial dostaty4no i da ima shans da stane 4ovek

Тема merene na pishki :-) ha ha haнови [re: BlackByte]  
Автор :-( ()
Публикувано24.05.00 22:12



Виж кво бе, кретен! За разлика от тебе сина на Igrach има шанс да стане човек

Тема merene na pishki :-) ha ha haнови [re: :-(]  
Автор null ()
Публикувано24.05.00 22:22



ama znaesh li kak me e?e sina na igrach

Тема merene na pishki :-) Do IGRACHaнови [re: Igrach]  
Автор Pypk ()
Публикувано28.05.00 04:53



Mojata pishka e 22santimetra v erectsia i 15,4vtpusnato sustojanie! A tvoita kolko e?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.