Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема kak bese hacknat dir.bgнови [re: null]  
Автор Ivan Dimitrov ()
Публикувано26.05.00 18:06



sega sled kato temata pootmina, iskam samo da naxvurlq nqkoi neshta... izchetox vsichki posts dosega i iskam samo da spomena za onzi ot vas koito beshe pisal za moralnia kodeks na xakera. tozi kodeks beshe pisan pred 1991 godina, predi 9 godini, ot togava neshtata sa se promenili mnogo. dneshno vreme mislq che e predostatuchno tova che hackerut pokaza po kakuv nachin e proniknal vav sistemata i to kakto se vidq, bes nqkakva gruba gordost a ot chisto choveshko jelanie da pomogne na vsichki nas da ne pravim takiva greshki... az sum sushto administrator i bix se radval ako ima pronikvane v moq surver i sled tova izvurshitelqt da mi kaje kade mi e bil problemut. otnosno smenqneto na webstranicite, mislq che e savsem normalno i choveshko kachestvo tova che iskash da se iztuknesh pred drugite, tova che si sposoben na neshta koito drugite nemogat... kolko puti ste se xvashtali da narichate nqkoi lamer, pomislete malko predi da obijdade. v tqxnite na hacker-a, systemniat administrator e lamer i vinoven e samo i edinstveno toi.! otnovo povtarqm, chisto choveshko e da jelanieto za iztukvane i jelanieto za vlast... osven tova sobstvenoto udovolstvie e mnogo vajno. az sum siguren che momchetata ot LmT sa se zabavlqvali dokato sa hackvali site-a, az primerno se zabavlqvax mnogo kogato zapruv put pusnax rabotesht dns, prosto xorata sa prekaleno razlichni za da se sudqt za tova che namira edno neshto za priqtno dokato na vas ne vi xaresva...! ima kakvo oshte da se govori no mislq che nqma smisal... vse pak vinoven e security administratora na dir.bg spor nqma. i zapomnete, tova mojeshe da se sluchi na vseki drug server, vkluchitelno i na VASHIQT!!! badete sigurni che e za dobro!

Тема Drjn drjnнови [re: xtazi]  
Автор drjn drjn ()
Публикувано27.05.00 22:23



Awe maina ako nqkoi pjt ti si gladen i nqkoi ti izqde zakuskata pod nosa .. kakwo shte naprawish a ???? I koiti kazwa neshto za chata ???? kolko wreme hostinga ne bachkashe a ??? Ako az ti hacka komputjra i si naprawq kakwoto si poiskam s nego ti kakwo shte naprawish a ????

Тема podkrepqm towa mnenie....нови [re: Spasse]  
Автор drjn drjn ()
Публикувано27.05.00 22:36



Napjlno spodelqm twoeto mnenie.....i go podkrepqm....

Тема Drjn drjnнови [re: drjn drjn]  
Автор null ()
Публикувано28.05.00 01:59



uspeh

Тема kak beshe opraven dir.bg?нови [re: Khala]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано28.05.00 03:08



Zashto ot minalata sedmica? Takyv backup tryabva da se pravi ejednevno. I to na lenta.

Тема Drjn drjnнови [re: drjn drjn]  
Автор xtazi ()
Публикувано29.05.00 11:21



slushai sega... shte byda kratka, zashtoto nito mi se slushat, nito mi se govorqt gluposti... logikata ti kuca ot vsqkyde... tova za zakuskata e typo i ne mi se obqsnqva... ako nqkoi mi srine pc-to, shte go natovarq v bagajnika, shte go zakaram na kambanite (respektivno na aladjata) i shte mu shupq rychichkite :))) no ako mi stane simpatichen moje i da mu prostq :))) taka che, uvajaemi grajdanino, varianti-hilqdi, a tova che ti ne iskash da priznaesh na momchetata ot LmT che sa si svyrshili dobre rabotata, si ostava lichno tvoi problem.

Тема Drjn drjnнови [re: xtazi]  
Автор null ()
Публикувано29.05.00 21:30



wow xtazi bila f i kaji sega 4e "xtazi" ne e prosto slu4aino :P

Тема explanationнови [re: null]  
Автор xtazi ()
Публикувано30.05.00 11:00



nick-a mi e podaryk ot edin friend ot varna :) samo che nqma vryzka s rozovi/sini/lilavi tabletki s usmihnati chovecheta po tqh :) nqkoi drugi obache mi vikat the perfect immortal machine, taka che imash izbor :) e, shte ti sledq net proqvite :) take care...

Тема explanationнови [re: xtazi]  
Автор null ()
Публикувано30.05.00 12:12



aham :) oba4e ne mi e qsno, kakvo tolkova sa te zaintriguvali nasite proqvi ?:)

Тема what?!??нови [re: Spasse]  
Автор xtazi ()
Публикувано30.05.00 12:30



cqloto tova izkazvane prilicha na gotvarska recepta...1-vo, 2-ro, 3-to... ti mai iskash hackers da deistvat kato dyrjavnata administraciq??? ne si plashtash navreme toka-prashtat ti preduprejdenie, i pak taka dokato edin hubav den ne doide nqkoi pich i ne ti razvie bushona??? e kak q mislish taq? zashto ne si nasochish kreativnoto mislene v neshto po-polezno? i kakvi sa tiq tejki dumi - "vinovni", "vina"... q si predstavi che nqkoi osezaemo se drazni ot dir.bg? sigurno shteshe da napravi celiq ekip na dir-a divi i shtastlivi... a tova koeto napraviha LmT e just fun... zabavlqvali sa se... kakto az se zabavlqvam v tazi diskusiq primerno :)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.