Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема enoughнови  
Автор n0ne ()
Публикувано23.05.00 12:53



stiga pisna mi da wi cheta glupostite. ima li smisyl da publikuwam mailowete na sichki koito reshiha da ni pishat. iavno wsichki w bulgaria si misliat za naj i za po ot drugite ... e ZABRAWETE, ne ste interesni kat ni pylnite poshtata sys command.com i kato obivdate majka mi. misleh da spra dostypa do dir.bg no ideiata si beshe glupawa ot samoto nachalo samo shtiah da pokaja kolko sym iadosan :))). a za adminite niama kakwo da goworim, shtom root parolata sedeshe ..... ae niama da izdrebniawam che admin-a shte se widi w uvas. iad me na sichko tuka, kalpawi kopelenca pecheliat pari bez da si wyrshat rabotata kato horata, a tezi koito mogat da pecheliat pari kato 'bratiata' ni ot Europe se trepiat za vylti stotinki. anyway, ne wiarwam che viwota mi shte se promeni, ne smiatam i che sym polpuliaren, prosto namerete si dostojni hora, koito da paziat takyw goliam portal... towa e, kazah go, uspiah :PPPPP iskam da blagodaria na wsichki koito ni izpratiha pisma s podrawi za site-a, blagodaria wi ot wse syrce takiwa mailowe me karat da se razchuwstwam. aa kogato smenihme www.congress.gov poluchihme nad 300 mail-a ot hora koito iskat da im pomognem w sigurnosta na mashinite, za malko inf. za dir.bg poluchihme okolo 30, mislia che razlikata e widima, mislete si .... ps. nito edna ot potrebitelskite stranici ne e zatrita, nito edin gif ne lipswa, neshtoto koeto lipswa e akyla na admin-a .. wsichko mojeshe da se oprawi s dwe commandi, no iawno picha si niama i ideia kakwo stawa s server-cheto. and finally: enj0y :)))))))))))))

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор [aCiDFiRe] ()
Публикувано23.05.00 13:04



mdam maj trqbwashe da ostawim scripta s kojto smenihme user pages che da move sys syshtiq scrip[t da gi wyrne... cqlata rabota e za 2 mins :))) no te si znaqt .... sigyrno na ryka preimenowat 16000 stranici :)))) XAXAXAXA nevermin..... a i naistina smqtate li che ima fajda ot command.com flooda ??? cya when you get there @!$

Тема not enough !нови [re: n0ne]  
Автор LeoS ()
Публикувано23.05.00 17:49



Няма стига ! И на мене ми писна от тебе !!! Откъде-накъде ще си избиваш комплексите на гърба на 16000 души ?! Като си такъв умник, що не пусна един pop-up, та като влезе човек в Dir-a да му се покаже и на него да пише: "Хей Администраторе, голям си некадърник - я ме виж мене колко съм умен!", а стопира 16000 невинни ?! Аз ще ти кажа - щото не си никакъв умник ! Ето го ключа от бараката: "iad me na sichko tuka, kalpawi kopelenca pecheliat pari bez da si wyrshat rabotata kato horata, a tezi koito mogat da pecheliat pari kato 'bratiata' ni ot Europe se trepiat za vylti stotinki" Чиста проба комплекс: - всички са некадърни и печелят, само аз умното генийче се трепя залудо !!! Я сега обърни фразата наопаки и вземи, че слезни от клона ! Ами то няма как да е другояче, като изразходваш цялата си енергия да правиш пакости, даже псевдонима ти тук излъчва отрицание! Вече си те представям как просто пръскаш злоба около себе си, така че няма кой да ти даде прилично бачкане... Аз не бих ти дал, даже да си втори Бил Гейтс !!! и накрая: радвай се, но знай, че рано или късно ще си счупиш главата...

Тема enoughнови [re: [aCiDFiRe]]  
Автор LeoS ()
Публикувано23.05.00 17:56



на тоя па сол-ташак изобщо не ми се отговаря, точно като на оня самозванец "mehe" ... направил си чекия, опръскал сума ти народ и се хили като малоумник ?! к'во да му кажеш на такъв ?!

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор :-( ()
Публикувано23.05.00 20:39



Помисли малко, пич. Колко нови антихакери се появиха в резултат на атаката? 16 000, или дори повече? Щастливи ли сте тези, дето само рушите, без да създавате? Кой ще ви вземе на работа ако ви знае какви сте? Като пораснете от кво ще живеете, от мама и тате ли? А като остяреете, кво ще правите?

Тема enoughнови [re: :-(]  
Автор r1dler ()
Публикувано23.05.00 21:51



tz, ot tia 16 000 na 90% im se e priiskalo i te da mogat da go naprawiat, nai weroiatno po-malko ot 1% ot tiah shte se hwanat da nauchat kak stawa, oshte po-malko shte nauchat neshto. no kato pomislish che poluchawash 90% kandidat hackeri sreshtu niakakwi EVENTUALNI 10% ANITItakiwa... dokolkoto razbiram nishto ne e razrusheno wse pak... a i ne znam dokolko si zapoznat de fakto s Hacking koncepciata no rusheneto na kakwoto i da e ne se pooshtriawa nikyde. kato porasnete? ПИЧ, ne znaia na kolko godini si ti samia. niakoi da me wzeme na rabota? :))) moje:) kakto i da e, az lichno tia momcheta ako mojeh da im plashtam shtiah da gi wzema wsichkite na rabota. zashto li? ami zashtoto samo s kirliwa diploma ot MEI-to nishto ne stawa. triabwa i malko interes, malko jelanie, koeto kato gledam kwo e stanalo na ekipa ot DIR im lipswa. i ne mojesh da me ubedish che te sa imali nai dobroto jelanie da zashtitiat DIR, a stanaloto e prosto kofti stechenie na obstoiatelstwata...

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор :-( ()
Публикувано23.05.00 22:17



Виж кво, 99% ot посетителиte на dir.bg са далече от мисълта да стават хакери. Нямат желание и възможност. Обаче разбират кои са лошите - тия дето пречат и рушат. Нищо не е разрушено сега, но следващия път? А какво ще кажеш за липсата на web.dir.bg вече 4ти ден? Админа ли е виновен, че някой гений е сменил паролата на рута? Кой страда в крайна сметка? Ако си отговориш на тези въпроси, ще разбереш че повечето клиенти и посетители на dir.bg вече са антихакери. Аз съм на възраст, която предполага сериозно отношение към ИТ. Софтуерен мениджър съм и не бих взел на работа хакери, ако ги разоблича, разбира се. Не ги взимай и ти на работа, все накога ще те изработят, повярвай. Не дипломата, а морала, почтеността и уважението към труда на другите определят добрия програмист. Няма да коментирам професионализма на колегите от dir.bg, аз съм доволен и вероятно ще остана доволен дълго време от услугите им. Въпреки досадните хакери. Никой не е очаквал от админа и колегите му да защитят 100% dir.bg, а само да предлагат добра поддръжка на клиентите си. Всеки си има бекъп, даже и аз. Станалото е въпрос само на злонамереност от страна на група недорасли духовно хакери. Искам само ако няма какво да правят, да не го правят тук...

Тема enough [re: n0ne]  
Автор r1dler ()
Публикувано23.05.00 22:31



parolata na root-a? dokolkoto sym zapoznat ako si pred mashinata otnema maksimum 5 min da si a oprawish...dalech ne 4 dni. moral? pochtennost? radwam se che ima oshte niakoi koito ne e zabrawil kakwo znachat tezi dumi. dosadnite hackeri... zamisli se samo za secunda kakwo naistina bi stanalo ako biaha jalki nedorasliaci... dir.bg shteshe da byde edno goliamo prazno prostranstwo. free space. a te kakwo? nakarali adminite da se razmyrdat malko i da si pripomniat shto e to rabota i ima li tia pochwa u nas. daje e pohwalno.

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор :-( ()
Публикувано23.05.00 22:42



За паролата съм съгласен. И аз мога да си сменя парола на моя сървър за около 1 мин, ако ме пробият. Можеже да е много по-зле, признавам. Но не мога да им ръкопляскам за атаката. Ако искаха само да раздвижат админите, нямаше да атакуват в събота рано сутрин, а в понеделник наобед, например. М/у другото, работата на админа не е само да осигурява работата на сърсъра, уви. Обикновено той е момче за всичко. Не виждат нищо похвално в дейстията на младежите. Вместо да работим и съотв. да плащаме данъци ние се занимаване да обесняваме на нашите клиенти кой е виновен, че 4 дена няма някои сайтове.

Тема enoughнови [re: n0ne]  
Автор r1dler ()
Публикувано23.05.00 23:24



taka de. ama kato se zamislish w sybota i nedelia mogat da nawrediat osnowno na hlapetii koito sa se iurnali da pishat poshta i izobshto da se motaiat iz mrejata. mnogo po nepriatno shteshe da e da hack-nat dir.bg w ponedelnik sutrin tochno predi da zapochne da se raboti aktivno. pone az taka mislia. ako az go biah naprawil shteshe da e w petyk prez noshta.:) e, nezan dali tehnite podbudi sa bili takiwa. 4 dena? oshte se chudia kakyw e toia problem koito otnema 4 dni rabota...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.